MŚ w piłce ręcznej- Chorwacja 2009

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
GUTQ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2008
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 16:23

Nawet jeśli w meczu Dania-Niemcy padnie remis nie powinniśmy się darować tego meczu Norwegom to byłby wstyd. Podkładać to się mogą
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... Niemcy ale nie my! Pokażcie swój honor i walczcie chłopaki!


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 16:35

Jak Niemcy z Dunczykami "nie uloza" sobie meczu to dzis wieczorem bedziemy miec mega emocje. Nawet jesli w meczu wczesniej padnie remis, to nie jestem zwolennikiem odpuszczania meczu tylko dlatego, zeby nie awansowali nasi zachodni sasiadzi. Mimo wszystko uwazam, ze nie bedzie remisu w tamtym meczu i to i tak nasz pojedynek z Norwegami bedzie kluczowy w tym kto awansuje. Aj beda emocje :pray:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 18:44

Niemożliwy mecz.. Dania-Niemcy... Cały czas remis..
Musimy trzymać kciuki, żeby ten mecz się nie zakończył remisem! Jakie emocje.. :shock:

Relacja na Onet.pl
Transmisja meczu z Justin.tv - transmisja siadła


edit!
Pięknie! Jak padła 20sek przed końcem meczu bramka na 2pkt prowadzenie dla Danii, tak się wydarłem, że chyba cały blok mnie słyszał!
Ale nerwy! Ale było warto!
Teraz trzymać kciuuuuuki za Polskę! Idę ochłonąć.. hahah :D
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2009, 19:05 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:04

No to teraz wszystko w naszych rekach... Oby do przodu :)


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:05

Ułożyło się perfekcyjnie pod koniec, a już miałem spore wątpliwości.. przez 59 min wyglądało to jak ustawiony mecz, co punkt przewagi i okazja do powiększenia to strata, ale koniec końców jestem w pełni usatysfakcjonowany ;-)


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:07

Mowcie co chcecie ale mian trenera niemiaszków becenna :D


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:11

Ale trzeba przyznac, ze sędzia pomógł 2 razy Duńczykom, gdy był ewidenty faul w momencie ataku niemca ze skrzydla i gdy bramkarz niemieckimusnął piłke palcami(to chyba przy ostatnim remisie)

P.S. HAHAHA! JEST JEST JEEEEEEEEEST!!! :dance: :dance: :dance:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:20

pytanie za 100 punktów:

jeśli 2 drużyny mają tyle samo pkt to liczy się bezpośredni pojedynek między nimi (chyba ze padł remis to bilans bramkowy, później bramki zdobyte itd.) co bedzie natomiast jak 4 drużyny będą mieć tyle samo pkt? a wystarczy żeby Polacy zremisowali z Norwegami i zarówno te 2 drużyny jak i Niemcy i Serbia będą mieć po 5 pkt. no i co wtedy - robi się oddzielną tabelę dla zainteresowanych i zlicza pkt i bramki tylko w meczach pomiędzy tymi 4 drużynami czy poprostu liczy się bilans bramkowy całej grupy? (w tym 2 przypadku weszliby Niemcy a pierwszego jeszcze nie rozpatrzyłem :wink: )

EDIT
już sprawdziłem 1 przypadek :wink: - wszystkie zainteresowane drużyny mają po 3 pkt a najlepszy bilans mają Niemcy +6 bramek (Pol +5; Nor 0; Ser -11)
czyli jak padnie remis w meczu Polski to nieważne co się liczy bo i tak wchodzą niemcy
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2009, 19:35 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:24

myślałem, że to jednak niemcy wygrają ten mecz. ale trudno :lol:


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:25

ArtHur pisze:Ale trzeba przyznac, ze sędzia pomógł 2 razy Duńczykom, gdy był ewidenty faul w momencie ataku niemca ze skrzydla i gdy bramkarz niemieckimusnął piłke palcami(to chyba przy ostatnim remisie)

P.S. HAHAHA! JEST JEST JEEEEEEEEEST!!! :dance: :dance: :dance:

Tam ze skrzydła to kłóciłbym się czy był faul :) Duńczyk stanął prosto i nawet próbował się "zwęzić", choć przyznam, że w innych sytuacjach sędziowie trochę pomogli Danii. Przynajmniej trochę sprawiedliwości stało się za dość, gdy Niemcy dzięki sędziom w MŚ wygrali dwa mecze.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:30

January pisze:
ArtHur pisze:Ale trzeba przyznac, ze sędzia pomógł 2 razy Duńczykom, gdy był ewidenty faul w momencie ataku niemca ze skrzydla i gdy bramkarz niemieckimusnął piłke palcami(to chyba przy ostatnim remisie)

P.S. HAHAHA! JEST JEST JEEEEEEEEEST!!! :dance: :dance: :dance:

Tam ze skrzydła to kłóciłbym się czy był faul :) Duńczyk stanął prosto i nawet próbował się "zwęzić", choć przyznam, że w innych sytuacjach sędziowie trochę pomogli Danii. Przynajmniej trochę sprawiedliwości stało się za dość, gdy Niemcy dzięki sędziom w MŚ wygrali dwa mecze.
Na skrzydle faulu nie bylo . Nie ma o tym mowy.Byly dwie proby wymuszenia karnego.Dokładnie widac to bylo na powtorkach.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:36

W drugiej sytuacji to bylo ewidentne wymuszenie, ale czy w tej, która byla pare minut wczesniej, gdzie Duńczyk złapał(tak przynajmniej widzialem) za rękę niemca?


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 19:37

A Niemiec zwijał się z bólu bo przywalił miednicą o ziemię. W końcu spadł z około metra.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:44

Nie wierzę jeszcze w to co zobaczyłem. COś niesamowitego, niewyobrażalnego... Brak słów :) Cieszmy się :D


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:44

Tak se puściłem tv i akurat widziałem ostatnią akcje, tego Norwega co stracił piłkę pewnie niemiłosiernie zlinczują w szatni :P


ODPOWIEDZ