Igrzyska Olimpijskie - PEKIN 2008

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 09:45

No i jeszcze ręczni - eccchh co za dzień
:(
steru pisze:może z Bułgarią było by łatwiej?
Patrząc na naszą dzisiejszą potyczkę z Italią - na pewno. Jak widać kombinacyjna siatkówka nam nie leży, a Bułgarzy grają jednak bardziej siłowo.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 10:40

Kolejna smutna wiadomość to porażka szczypiornistów. To właśnie oni z siatkarzami według mnie mieli zdobyć jeszcze dla nas medale. Niestety zostaniemy znowu bez medalu w konkurencji zespołowej.

A teraz pytanie do znawców. Mamy jeszcze jakieś realne szanse i faworytów do medali? Tyle już tego było że ciężko się we wszystkim połapać :roll:


Drughi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 grudnia 2007
Posty: 71
Rejestracja: 25 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 11:22

Smutny dzisiejszy poranek. Odpadli najpierw siatkarze, później piłkarze ręczni. Tak bardzo liczyłem na jednych i drugich. Już przed Igrzyskami typowałem ich do medali. Siatkarze grali fenomenalnie. A najgorsze jest to, że sądziłem, że ten mecz rozgrywany jest jutro i przegapiłem go, tak jak zresztą mecz z rosją. Jedynym usprawiedliwieniem dzisiejszej porażki jest to, że nie wstałem o 6:00 i nie ściskałem od początku do końca kciuków.
Piłkarzy ręcznych oglądałem w akcji od początku drugiej połowy. Pomimo cztero bramkowej przewagi nie udało się dogonić islandczyków, a było ku temu wiele okazji. Mając bodaj 2 bądź 3 razy piłkę i tracąc jedną bramkę nie potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Goniliśmy i goniliśmy, a oni skutecznie uciekali. Tak naprawdę to przegraliśmy ten mecz na własne życzenie.
Szkoda, bo zarówno siatkarze, jak i piłkarze ręczni byli w tych ćwierćfinałach faworytami.

Przed Igrzyskami liczyłem właśnie na te dwie ekipy. Pozostał ogromny niedosyt. Oprócz nich faworytów do medali upatrywałem w Leszku Blaniku, który nie zawiódł moich oczekiwań i wywalczył złoty medal, za co mu dziękuję. Oprócz Leszka liczyłem na Szymka Kołeckiego i również się nie zawiodłem. Pokazał, że jest największym fajterem w polskiej ekipie. No i wreszcie Marek Plawgo, który dostał się do finału jednak w nim było go stać tylko na 6 miejsce. Może gdyby ta nieszczęsna kontuzja byłoby go stać na więcej. Niemniej jednak dziękuję wszystkim wyżej wymienionym za wspaniałe widowisko, walkę.

Teraz z niecierpliwością oczekuję na start polskiej sztafety 4x400. W tej konkurencji Polacy dostarczają niesamowitej dawki emocji. Odkąd pamiętam zawsze uwielbiałem podziwiać ich w akcji. Liczę, że powalczą i wyrwą dla Polski któryś z medali.


Brak litości, absolutne lekceważenie wszelkich wartości wskazują na człowieka, który uważa siebie za jedyne prawo, wręcz za boga.
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 15:45

Nie ma to jak się obudzić włączyć TV i czytać

POLSCY SIATKARZE PRZEGRALI Z REPREZENTACJĄ WŁOCH 3-2
POLSCY SZCZYPIORNIŚCI PRZEGRALI Z ISLANDIĄ 30-32?

Jaaaa Myślałem ,że Italie to na luziku 3-1 lub 3-0 a tu BOOM takie zaskoczenie,Włosi byli do ogrania ,żal tak mi jest żal jestem smutny :(

Najbardziej się na "Szczypiorach" zawiodlem myślałem ,że z Islandią ,która nam zawsze leży spokojnie wygramy a tu d**a i jedziemy do domu...

ZAWIODŁEM SIĘ :( ,ale cóż Wygrał lepszy :]


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:08

zawiodłem sie podobnie ja my wszyscy..., a liczyłem ze siatkarze i piłkarze ręczni zdobędą medale ;/ trudno ...


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:23

Bolt znowu mnie zniszczył :D Rekord świata na 200m. :D 19,30s ;)

Kosmita :D
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2008, 16:24 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:23

Na dopełnienie "cudownej" postawy Polaków w dniu dzisiejszych trzeba chyba uznać "świetny" występ Kamili Skolimowskiej, która spaliła wszystkie 3 próby w rzucie młotem. Żal patrzeć jak nasza mistrzyni olimpijska się zaprezentowała na tej olimpiadzie. Na całe szczęście nasza druga Polka zajęła dobre 6 miejsce. Kto wie, może rośnie nam następczyni Skolimowskiej z jej najlepszych lat.

Mamy za to powody do zadowolenia w biegu na 110 metrów przez płotki. Nasz reprezentant Artur Noga zakwalifikował się do finału, bijąc przy tym swój rekord życiowy. Mimo iż nie wróżę mu medalu miło się patrzy jak niektórzy nasi reprezentanci dają z siebie wszystko, bijąc swoje najlepsze osiągi. To oznacza, że nie stoją w miejscu i ciągle się rozwijają.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:33

NIEPRAWDOPODOBNE! Zrobil to! Chyba caly swiat pchal go do przodu i dalo sie o 0,02 s!


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:49

A ja mam nadzieje, że nasz sprinter zdoła załapać się na podium. :roll:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 16:53

Bolt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Co on wyprawia! Fenomen!


Sky is the limit!
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 17:01

Oglądałem 12 lat temu na żywo rekord Johnsona.
Podejrzewam, że gdyby Bold lekko się nie rzucił - rekordu by nie było.
Fantastyczna sprawa takie rekordy oglądać.
Fenomenalnie biega, choć z niektórymi trenerami gadałem i mówili, że coś cała Jamajka w tym sezonie nadspodziewanie dobrze biega.

Medal Małachowskiego był najprawdopodobniej ostatnim lub przedostatnim reprezentacji Polski na tych igrzyskach.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 17:16

Nie mogę oprzeć się pokusie pogratulowania Polskim siatkarzom przegrania podobno już wygranego spotkania. Ole! :lol:


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 17:22

wie ktoś gdzie mozna ogladnąć powtórki w internecie ??


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 17:22

zagroo pisze:wie ktoś gdzie mozna ogladnąć powtórki w internecie ??
www.pekin.itvp.pl
Nie wiem czy są całe mecze, fragmenty są na pewno.


nitro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2007
Posty: 20
Rejestracja: 24 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 17:35

co do szans medalowych to może jeszcze jedna lub dwie ekipy kajakowe ale to jest loteria i nie ma zdecydowanych faworytów. Finały w piatek i sobote. Szczerze jak bedzie 1medal to i tak byłoby super bo stawka bardzo mocna w każdym biegu finałowym a reprezentowac nas beda chyba 4 team-y w piatek ale na 100% nie wiem.


ODPOWIEDZ