Komball

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 11:25

Nie wiem czy ktoś z was słyszał o tej, chociaz nie wiem czy mozna to tak nazwac, dyscyplinie sportu..
Próżno doszukiwac sie o niej czegoś w internecie, mozna znaleźć jedynie mnóstwo filmików..
Ja dowiedzialem sie o istnieniu Komball'u ogladajac pewnego razu zawody na Eurosporcie, chyba byly to Mistrzostwa świata..

Krótko mowiac Komball to zabawa piłką do nogi, stosowanie trików na małej przestrzeni.. popularnie nazywamy to freestyle'm

Slyszal ktos z was czy w zawodach (bo jesli sa MS to chyba sa tez jakies zawody) startuja jakies polskie ekipy, czy tez polscy freestyleowcy??

Kilka linków podam ale oczywiscie nie wszystkie bo nie starczylo by mi miejsca :D ale wystarczy wpisac komball na youtube i bedzie tego pełno





http://www.magiafutbolu.com/film/14126/ ... r_komball/


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 12:29

Dyscyplina naprawde efektowna, czasami az klapa opada jak sie widzi jak oni wymiataja. Lata pracy i futball we krwi no i godziny na ulichach.

Coś o MŚ słyszalem chyba w Niemczech były nawet filmik moze na Youtube znalezc :P


Edit: Dokladnie Billy Wingrove wymiata :D :smile:
Ostatnio zmieniony 30 marca 2008, 12:54 przez Safin, łącznie zmieniany 1 raz.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 12:46

Nom, naprawdę bardzo fajnie się ogląda te filmiki. Pierwszy raz spotkałem się z komballem na pewnej stronie o PESie i tam pewien użytkownik pokazuje swoje filmiki z trickami (ma nick kostek :wink: ). A na youtubie podoba mi się filmik gościa o nicku ansarinho, który wystarczy wpisać w wyszukiwarce :-D
Billy Wingrove też zna się na rzeczy :bravo:


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 20:21

Bardzo fajny jest komball. Ja pierwszy raz spotkałem się z tym na Eurosporcie 2, jak pokazywali jakieś zawody niedawno. Chciałbym umieć takie triki. Swoją drogą, ciekawe jak oni się tego nauczyli i ile ćwiczą dziennie :-D


Obrazek
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 20:35

olecki1 pisze:Bardzo fajny jest komball. Ja pierwszy raz spotkałem się z tym na Eurosporcie 2, jak pokazywali jakieś zawody niedawno. Chciałbym umieć takie triki. Swoją drogą, ciekawe jak oni się tego nauczyli i ile ćwiczą dziennie :-D
Jakbyś tak zaczął trenować w wieku 10 lat i nie rozstawał się z piłką na krok to by coś z Ciebie było :smile:
Nauczyli się tego w bardzo prosty sposób... trening,trening,trening... :whistle: Innego sposobu nie widzę :-D
Ale niektóre tricki robią wrażenie :wink:


ODPOWIEDZ