Snooker

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 12:37

W ten weekend w zielonogórskim klubie Hot Shots odbędą się Mistrzostwa Polski w snookerze. Przyjadą najlepsi zawodnicy z całego kraju i będzie na co popatrzeć. Zapraszam :)


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
nerinka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 475
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2011, 12:25

Ciekawostki 'zza kulis' Mistrzostw Świata:
http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzo ... tory.shtml


W ostatnim numerze Przeglądu Sportowego był dodatek o snookerze. Może ktoś go kupił i zechce podzielić się screenami? :)
Tak wygląda okładka:
Obrazek


Juventus zawsze był i zawsze będzie historią mojej miłości.
Pavel Nedvěd
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2011, 21:06

O proszę... Kilka osób się znalazło.
Na bieżąco z turniejem?
Typy na finał?


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2011, 11:34

Ja bym chyba postawił na finał Selby - Higgins. Po 2 rundach wszyscy zachwycali się formą właśnie Selby'ego, zobaczymy jak mu pójdzie z Dingiem, z kolei Higgins walczy w pojedynku gigantów z Roonie'm. Osobiście po tej całej aferze jestem daleki od kibicowania Szkotowi, ale na pewno jest mocno zmobilizowany, co może zaowocować wygraną w tym starciu. Czarnym koniem może okazać się też w sumie Trump.

PS Mark Allen to chyba przybrał trochę na wadze :)


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 11:45

Jak oglądałem mecz Higgins vs Williams to oczom nie mogłem uwierzyć. Co chwilę jakiś kik i błąd. Mecz zdecydowanie nie na światowym poziomie. Judd Trump wygra mistrzostwo.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 12:17

Michael900 pisze:Jak oglądałem mecz Higgins vs Williams to oczom nie mogłem uwierzyć. Co chwilę jakiś kik i błąd. Mecz zdecydowanie nie na światowym poziomie. Judd Trump wygra mistrzostwo.
Też chciał bym aby młody wygrał, jednak mam wrażenie, że w finale takiej imprezy zadecydować może doświadczenie i stary wyjadacz Higgins zgarnie tytuł.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 14:17

To będzie bardzo ciekawy finał (mam nadzieję). Higgins i Judd są jak woda i ogień.

Trump prezentuje się w tych Mistrzostwach znakomicie. Super wbija przez cały stół, buduje brejki, a co najważniejsze gra też mądrze i kiedy trzeba odstawia się równie perfekcyjnie.

Higgins nie zachwycił mnie póki co w całych Mistrzostwach, ale na jego korzyść działa oczywiście doświadczenie i mocna psychika. W meczu z Higginsem żadna przewaga nie daje ci pewności, że wygrasz, co z resztą udowodnił Williams pół roku temu w UK Champ przegrywając z Higginsem mimo prowadzenia 9-5.

Trudno mi typować kto jest faworytem. Ja kibicuję młodemu Trumpowi, bo snooker potrzebuje trochę świeżej krwi :)

PS. A jak już jesteśmy przy świeżej krwi, to wiecie, że w przyszłym roku w Main Tourze po raz pierwszy w historii zagra Polak? 15-letni Kacper Filipiak wygrał Mistrzostwa Europy do lat 21, które dają przepustkę do grona zawodowców. Jeszcze tylko trzeba poczekać na oficjalną nominację, bo do tej pory było ograniczenie wiekowe (od 16 lat), ale ma ono zostać zniesione, zatem jak wszystko dobrze pójdzie to nasz krajan będzie najmłodszym zawodowcem w historii snookera :dance:


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 16:11

dzidzia pisze:To będzie bardzo ciekawy finał (mam nadzieję). Higgins i Judd są jak woda i ogień.

Trump prezentuje się w tych Mistrzostwach znakomicie. Super wbija przez cały stół, buduje brejki, a co najważniejsze gra też mądrze i kiedy trzeba odstawia się równie perfekcyjnie.

Higgins nie zachwycił mnie póki co w całych Mistrzostwach, ale na jego korzyść działa oczywiście doświadczenie i mocna psychika. W meczu z Higginsem żadna przewaga nie daje ci pewności, że wygrasz, co z resztą udowodnił Williams pół roku temu w UK Champ przegrywając z Higginsem mimo prowadzenia 9-5.

Trudno mi typować kto jest faworytem. Ja kibicuję młodemu Trumpowi, bo snooker potrzebuje trochę świeżej krwi :)

PS. A jak już jesteśmy przy świeżej krwi, to wiecie, że w przyszłym roku w Main Tourze po raz pierwszy w historii zagra Polak? 15-letni Kacper Filipiak wygrał Mistrzostwa Europy do lat 21, które dają przepustkę do grona zawodowców. Jeszcze tylko trzeba poczekać na oficjalną nominację, bo do tej pory było ograniczenie wiekowe (od 16 lat), ale ma ono zostać zniesione, zatem jak wszystko dobrze pójdzie to nasz krajan będzie najmłodszym zawodowcem w historii snookera :dance:
O proszę, wiedziałem o wygranej Kacpra, ale nie spodziewałem się że to może być szansa na grę w Main Tour. Fajnie było by zobaczyć polaka kiedyś podczas jakiegoś turnieju w Eurosporcie ;)

Pozdro dla ZG ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:15

No to John Higgins po raz czwarty Mistrzem Świata.


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:20

Szczerze mówiąc bardzo ściskałem kciuki za Trumpa z racji młodego wieku i przebojowego stylu gry. Nawet nie jest mi jakos bardzo szkoda że dziś przegrał bo zapewne wygra nie jeden ważny turniej. Szkoda natomiast ogromnie, że turniej wygrał człowiek, który dziś wogole nie powinien istnieć w świecie snookera. Higgins nie ma za grosz szacunku dla ludzi, ktorzy ogladaje mecze. Ta wygrana i to jeszcze pare dni po rocznicy wybuchu afery...szkoda gadać


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:23

I bardzo dobrze, że młody przegrał. Gigant z niego będzie, ale jeszcze pokory się nauczyć musi. Higgins zasłużył na tytuł. Taka drabinka, cały ten rok z afera na czele, problemy osobiste, a on mimo wszystko potrafi rozpykać każdego. Gratulacje dla kolesia. A Trampek mistrzem świata będzie i to nie raz, to niemalże pewne.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:23

Szkoda Trumpa. Koleś niesamowicie trafia dalekie bile, ale zawsze coś skopie przy budowie brejka. Tak czy siak, tytuł na pewno jeszcze wygra ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:40

Brawa dla Johna, cieszę się strasznie ,że sięgnął on dziś po swój 4ty tytuł mistrzowski w karierze :dance:, bo jest to od dawna mój ulubiony snookerzysta. Trump na pewno nie da nam o sobie zapomnieć, w swojej karierze myślę ,że sięgnie jeszcze po tytuł. No ale brawa dla Higginsa za to ,że po tej całej aferze - prowokacji potrafił się podnieść i odnosi nadal sukcesy.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2011, 23:50 przez Juventino79, łącznie zmieniany 1 raz.


dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 23:50

Ja byłam za Trumpem i generalnie jestem trochę wściekła, ale trudno. Finał był genialny. Trump wbijał znakomicie. John w tym czasie czekał na błąd rywala, a następnie wykorzystywał go w 100%, by wygrać partię kilkoma punktami. Bardzo fajny mecz, szczególenie w kontekście zeszłorocznych Robsonowo-Dottowych nudów i jednostronnych finałów z 2009 i 2008.


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
nerinka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 475
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 18:05

Kolejny emocjonujący mecz pomiędzy Trumpem a O'Sullivanem. Tym razem podczas UK Championship. Trump wygrał 6-5,
tutaj można obejrzeć końcówkę ostatniego frejma.


Juventus zawsze był i zawsze będzie historią mojej miłości.
Pavel Nedvěd
ODPOWIEDZ