Snooker

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 17:23

Alexa Del Piero pisze:Czasem ze względów zdrowotnych dopuszcza się gre bez muszki.
Przykładem jest mój ulubiony zawodnik, czyli Stephen Maguire :)

Jest też taki turniej (zapomniałem nazwy), w którym zawodnicy mogą grać bez muszek i jeśli się nie mylę to jest on rankingowy. Chodzi mi o ten turniej, gdzie zawodnik ma bodajże 30 sekund na wykonanie uderzenia.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 18:12

meca pisze:
Alexa Del Piero pisze:Czasem ze względów zdrowotnych dopuszcza się gre bez muszki.
Przykładem jest mój ulubiony zawodnik, czyli Stephen Maguire :)

Jest też taki turniej (zapomniałem nazwy), w którym zawodnicy mogą grać bez muszek i jeśli się nie mylę to jest on rankingowy. Chodzi mi o ten turniej, gdzie zawodnik ma bodajże 30 sekund na wykonanie uderzenia.
Turniej sie nazywa Premier League i na pewno jest nierankingowy. A co do stroju to niestety nie wiem, bo nigdy go nie widzialem :)


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 20:27

Moim faworytem jest Ding Junhui, w końcu musi się przełamać. Dla Higginsa poprzedni sezon nie był rewelacyjny, a wygrał Mistrzostwo, nie skreślajmy go.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 10:07

No a Ronnie ?? Co on odwala ?? Na pewno zostanie teraz mistrzem dla miłej odmiany :D


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 16:35

Czapki z głów po tym, co przed chwilą pokazał Ronnie! :bravo: :bravo: :bravo: Już dawno mój TV nie przyjął ode mnie takiej owacji na stojąco :-D


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 17:14

meca pisze:Czapki z głów po tym, co przed chwilą pokazał Ronnie! :bravo: :bravo: :bravo: Już dawno mój TV nie przyjął ode mnie takiej owacji na stojąco :-D
mój ulubieniec pokazał, że nadal jest najlepszy na świecie!
brawo Ronnie! :bravo: :bravo: :bravo:


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 23:01

Widzieliście dzwa podejścia do maksa Hendrego. On w tym turniju maksa jeszcze wbije. Tak na marginesie, to gra ktoś w snooker managera?


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 14:20

artoni pisze:Tak na marginesie, to gra ktoś w snooker managera?
Cóż to takiego?

Co do mistrzostw, odpadł Selby niestety, więc teraz kibicuje drugiemu z moich ulubionych zawodników czyli Roonie "chcecie mi possać :smile:" O'Sullivan. Nie byłoby również źle gdyby w finale znalazł się Maguire. Największy plus tych mistrzostw to jak narazie dla mnie odpadnięcie Murphy'ego. Chyba wszystkich pozytywnie zaskoczył Liang Wenbo :) Szkoda, że Day przegra prawdopodobnie z Hendrym.


Obrazek
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 14:46

ja cenie bardzo Hendrego, prawdziwy zawodowiec, kiedy gra to chce się oglądać, ale od paru sezonów w mało imponującej formie, oby to się zmieniło i żeby szkot się przebudził:) a wtedy pojedynki O'Sulivan vs Hendry :D


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 15:16

Nie oglaam tego za czesto ale lubie Ronniego O'sulivana :D Teraz na mistrzostwach swiata ma ciezka przeprawe z tym Chinczykiem


Boss Dolar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2009
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2009, 14:40

Ja często gram na www.gryonline.wp.pl. Z tą tylko drobną różnicą, że w bilarda "8". A jeśli chodzi o snookera moimi ulubionymi graczami są Stephen Hendry, John Higgins i Ding Junhui.


Sky-Yu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 12
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2009, 23:54

Mój ulubiony zawodnik Ronniego O'sulivana,


Ronnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2009
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 22:30

Snooker to fenomenalny sport.Oglądam od 4 lat.Niestety nie miałem możliwości zagrać bo nie mam możliwości... Grałem tylko na stole do poola,ale to napewno nie to samo.Moim ulubionym zawodnikiem jest John Higgins.
Teraz na Eurosporcie przez cały tydzień leci UK Championship, a jutro półfinał-wielki klasyk Higgins - O'Sullivan. :-D


FORZA JUVE!!!
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2010, 20:30

moje zboczenie i ulubiony sport. wyprzedził już jakiś czas temu piłkę nożną.

oglądam, czasami grywam (najwyższy brejk to, ekhm... 18), aczkolwiek w snooka młócę dopiero od kilku miesięcy i bardzo nieregularnie. lepiej idzie mi w poola, choć po całych wakacjach przerwy do teraz partolę na potęgę długie bile ; <

jeśli chodzi o ulubieńców, to Stephen Hendry <3, dalej drugi Stephen, Lee i Graeme Dott. no i Ronnie. bo i jakże tu go nie kochać?

i gram w snooker managera na eurosporcie, jeśli kogoś po dwóch latach w jakimkolwiek stopniu interesuje odpowiedź.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 01:08

Alfa i Omega pisze:
i gram w snooker managera na eurosporcie, jeśli kogoś po dwóch latach w jakimkolwiek stopniu interesuje odpowiedź.
ja już w managera się nie bawię, nie wiem nawet czy jeszcze istnieje. powodzenia w treningu i życzę szczęścia.


ODPOWIEDZ