Snooker

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 19:13

Snookera bardzo lubie oglądać nigdy nie grałem w niego bo u mnie niema takiej możliwośći w zwykłego bilarda tak ale nie w snookera . Ostatni na Eurosporcie leciał jakiś turniej jeżeli miałem okazje to oglądałem półfinał i finał z udziałem Ronniego widziałem i troche załuje że nie wygrał a miał w finale parę prezentów od swego przeciwnika . Tylko pozazdrościć tym co podrywają w snookera bo ja chętnie też bym spróbował


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 23:15

Tylko pozazdrościć tym co podrywają w snookera
No nie jestem przekonany, czy tekst:
"Hej mała, grałem trzy razy w snookera a raz nawet widziałem Ronniego na żywo" sprawiłby, że laska jest Twoja ;)


Dirty mind
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 23:44

Venomik pisze:
Tylko pozazdrościć tym co podrywają w snookera
No nie jestem przekonany, czy tekst:
"Hej mała, grałem trzy razy w snookera a raz nawet widziałem Ronniego na żywo" sprawiłby, że laska jest Twoja ;)
Nie zaszkodzi spróbować :D dodałbym jeszcze tekst pokroju "świetnie władam moim wielkim kijem" :prochno:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 lutego 2008, 00:40

Taaa... a skoto to snooker to jeszcze dodać, że lubisz małe dziury. I żadne tłumaczenie, że to o sport chodziło nie pomoże. Jesteś zboczeniec i tyle :]


Dirty mind
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 29 lutego 2008, 14:08

Venomik pisze:Taaa... a skoto to snooker to jeszcze dodać, że lubisz małe dziury. I żadne tłumaczenie, że to o sport chodziło nie pomoże. Jesteś zboczeniec i tyle :]

No to się doczekaliśmy dyskusji o snookerze...ech... :prochno:


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2008, 10:11

sorry zamiast g nacisnełem d ale już nie róbicie tak wielkiego szumu każdy może się pomylić . Nikt nie jest idealny :)


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2008, 10:33

No Snooker to super sport. Muszę się pochwalić że byłem dwa lata temu na UK. Ronnie O'Sullivan, Jimmy White i Mark Selby to zawodnicy, których najbardziej lubię oglądać przy stole. Sam też czasem pogram w Pubie ale to... nie to hehe :rotfl:


Szymon JUVEMAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 22
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2008, 11:39

Snooker jest swietny :D w mojej okolicy jest nawet jakis stol ale jeszcze nigdy nie proboalem grac :P same wymiary tego stolu jak sie go widzi na zywo robia wrazenie ;] a najbardziej lubie o'sullivan'a, maguire'a s selby'ego.


FORZA JUVE !!!
Juventus_Bianconeri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 23
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 15:33

Chciałem dać link do fajnego :D wywiadu z Ronnie O'Sullivan.



Sprawa wygląda tak:D

Ronnie O'Sullivan przegrał z Marco Fu w swoim pierwszym meczu turnieju rankingowego China Open w snookerze. Większą sensację wywołało jednak zachowanie Anglika na pomeczowej konferencji prasowej, na której przekroczył on dokładnie wszystkie granice chamstwa.

"O k***a, to chyba najdłuższe pytanie świata" - skomentował jedno z pytań chińskiego dziennikarza. Następnie sugestywnie włożył sobie mikrofon w krocze i spytał siedzącego obok kolegę: "a ty jaki masz rozmiar?". Po chwili odwrócił się do zgromadzonych w sali konferencyjnej dziennikarzy i spytał: "chcecie mi possać?". Po chwili dołożył: "chcecie possać później?". "Ssijcie mi k****a, ktoś chce mi zrobić dobrze? Possiecie mi k****a?" - zakończył swój pokaz chamstwa słynny snookerzysta.


REKLAMA Czytaj dalej



Światowa federacja snookera zapowiedziała już sankcje w stosunku do O'Sullivana. Zawodnik może zostać ukarany nawet zawieszeniem.


"mamy po 20lat przed nami cały świat cały życia szmat,więc jestem rad z każdego poranka i wieczoru" Magik[*]
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 15:40

to juz bylo pare dni temu ;) ale i tak milo bylo obejrzec ta konferencje ponownie :) z tego co wiara pisala na wp to jakis dziennikarz z Chin zapytal Ronniego: ,,I co? Teraz Ci lyso madralo?" czy cos w tym stylu :twisted:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 20:27

Czy snooker to ten sam sport, w którym wszyscy biegają w wytrawnych garniturkach, żeby pokazać, że to gra tylko dla dżentelmenów? :prochno:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 20:31

Siewier pisze:Czy snooker to ten sam sport, w którym wszyscy biegają w wytrawnych garniturkach, żeby pokazać, że to gra tylko dla dżentelmenów? :prochno:
Biegać w garniturze? Za dużo Bonda się naoglądałeś :]
A druga kwestia - jeśli się nie mylę to garnitury tudzież strój elegancki to wciąż warunek dopuszczenia do zawodów.


Dirty mind
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 21:03

W turniejach rankingowych obowiązuje koszula z długim rękawem (biała lub czarna rzadko się zdarza, żeby zawodnik grał w innej), kamizelka i muszka. Czasem ze względów zdrowotnych dopuszcza się gre bez muszki. Zdarza się, że organizator narzuca zawodnikom kolor koszuli, w jakiej mają grać, np. zawodnik wyżej sklasyfikowany grał w czerwonej koszuli, a niżej sklasyfikowany w niebieskiej. W turniejach nierankingowych dopuszcza się grę w mniej formalnych strojach, np. w koszulkach polo.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 22:10

Male sprostowanie, w grach nierankingowych mozna grac w czym sie podoba, wtedy federacja nie ma nic do gadania. Tak samo w polskich turniejach, obowiazuje stroj elegancki od *** wzwyz. W * i ** gra sie jak sie podoba.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 17:01

Od 19 kwietnia w The Cruible Theatre odbywac się będą mistrzostwa świata w miasteczku Sheffield.

Ja stawiam na zwycięstow "Rockiego" :D :) jest najlepszy :D :happy:


ODPOWIEDZ