Polska Liga Piłki Ręcznej

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Tomasz3232

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 22:20

Ja osobiście chciałbym by tytuł zdobyła Olimpia jednak przegrała z Kielcami 11 bramkami po czym nie ma już szans.Wydaje mi się że wygra lige Wisła Płock ponieważ ma duże doświadczenie oraz mieli 1 miejsce w pierwszej fazie.A jak wy myślicie kto zdobędzie mistrzostwo polski? :think:


WojtekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 26
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:35

Może i Wisła. Ale ja licze bardzo na Chrobry Głogów !! Wygrali pierwszy mecz półfinałowy z Vive !


Obrazek
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 13:05

Pierwsze mecze półfinałowe zakończyły się sensacjami. Zwycięstwa Zagłębia czy też Chrobrego były niewątpliwie zaskakujące, jednak wczoraj wszystko zaczęło wracać do normy. Z całym szacunkiem dla tych zespołów, ale nie sądze by były one w stanie wygrać odpowiednio w Płocku czy Kielcach.

Jeśli idzie o Wisłę: magia Chemika robi swoje, zwycięstwo Nafciarzy we wczorajszym spotkaniu było niezagrożone nawet na moment 8) Dziś ostateczne rozstrzygnięcie, ale innego finału niż Wisła - Vive nie biorę pod uwagę. Absolutny klasyk polskiego szczypiorniaka, cieszę się, że będą to mecze o złoto. Mam jeszcze w pamięcie heroiczną walkę tych dwóch drużyn z ubiegłorocznych półfinałów czy też tegoroczny finał PP, a to gwarantuje największe emocje. Szkoda tylko, że z gry wypadł Adam Wiśniewski. Ale Mistrzem i tak zostanie Wisła :twisted:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 13:44

Nooo wkońcu ktoś założył temat o szczypiorniaku 8) Nie ukrywam, że obok piłki nożnej jest to mój ulubiony sport. Jeśli chodzi oto kto zdobędzie mistrza Polski to stawiam na Wisłę Płock, która ma chyba najmocniejszą ekipę i nie powinna mieć problemów z pokonaniem Zagłębia a potem Vive (jeśli ci pokonają swojego rywala).

Ja zaś chciałbym wrzucić do tematu notkę o klubie z mojego miasta (Viret Zawiercie), który występuje obecnie w I lidze. Liczyłem, że w tym sezonie będe mógł świętować awans do ekstraklasy mojej drużyny i w przyszłym roku oglądac rywalizacje z Wisłą czy też Vive. Awans był jak najbardziej realny. Po pierwszej rundzie Viret był liderem, niestety później przyszły kontuzje dwóch najlepszych zawodników i drużyna rozsypała się całowicie... :/ W tym momencie zajmują 3 lokatę w tabeli i nie mają już szans na awans (który zresztą wczoraj zapewniła sobie Stal Mielec).
Mam nadzieje, że przyszły sezon będzie mniej pechowy, że zawodników mojej drużyny omijać będą kontuzję, i że doczekam się upragnionego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej :)

Pozdrawiam wszystkich kibiców handball'a ;)


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 19:43

Wyjątkowo szybko przychodzi mi wycofywać swoje słowa :smile: Chrobry Głogów pokonał w Kielcach zespół Vive 31:25 :D Tyle transferów przed sezonem i po raz kolejny tylko półfinał... Szkoda, mecze z "Iskrą" byłyby pięknym spektaklem dla kibiców w finale, a tak Wisełce przyjdzie się zmierzyć z Chrobrym. Naprawdę gratuluję z całego serca tej drużynie, nic nie sprawia takiej przyjemności jak taka porażka znienawidzonego rywala :P Jeszcze raz gratulacje dla Głogowian, dokonaliście naprawdę wielkiej rzeczy :bravo:

Przy okazji wygadałem się, że Wisła Płock po raz kolejny zagra w finale. W dzisiejszym spotkaniu Nafciarze pokonali Lubinian 25:22. Po meczu kibice płockiej "7" skandowali "czekamy na Kielce" a tutaj taka niespodzianka... :lol: Absolutnie nie lekceważę naszego finałowego rywala, sądzę jednak, że może być on łatwiejszym przeciwnikiem w finale niż Kielczanie. Czy będzie trzecie z rzędu Mistrzostwo Polski?

P.S. Jeszcze niech Zagłębie wywalczy brązowy medal... :lol:


WojtekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 26
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2006, 12:10

Pierwszy mecz wygrała Wisła 25 do 24, teraz czekają nas dwa mecze w Głogowie, oby Chrobry przy wspaniałej publiczności pokaże dobrą gre i wygra. Mecze w sobote i niedziele.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2006, 21:06

Mistrz Mistrz Z K S :!:

Wisła Płock zdobyła dziś po raz 5 w historii, a 3 z rzędu tytuł Mistrza Polski. Atmosfera w hali Chemika była niesamowita, ludzi zgromadziło sie tyle, że trzeba było siedzieć nawet na schodach :wink: Mecz zakończył się wynikiem 31:25, ani na moment wygrana Nafciarzy nie była zagrożona. Kibice obydwu drużyn stworzyli świetne widowisko ( aczkolwiek bębny głogowian momentami przeszkadzały w prowadzeniu dopingu ). Piękna sprawa, gdy po meczu ochrona wespół z policją puściła ich na parkiet, by obok nas cieszyli się ze srebra. Brawo też za skandowanie "Wisła - Chrobry" :bravo: Szacunek za zachowanie dla głogowian. Cóż więcej mogę dodać - cieszę się, że uczestniczyłem w tym wydarzeniu, naprawdę warto było się wybrać, by oklaskiwać drużynę która po raz 17 z rzędu (!) zajęła miejsce na podium - mowa oczywiście o Wiśle 8) Gratuluję Chrobremu srebra, zasłużyliście na to naprawdę dobrą postawą. Stan finałowej rywalizacji 3:1.

Kielcom gratuluję 4 miejsca... byliście o krok od medalu :twisted:

P.S. Szkoda, że meczu nie transmitowała TVP :?

P.S. Kojarzycie może Sławomira Peszkę z Wisły Płock? Dziś widziałem go jak stał z Wanem Geworianem ubrany w piękne biało-czarne pasy... czyli koszulkę naszego Juventusu Turyn :D :wink:


Obrazek
WojtekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 26
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2006, 21:30

Co do TVP to niedługo będzie można pooglądać tam tylko chyba zawodny w chodzie. A Chrobry rzeczywiście zasłużył na ten medal, brawo dla Wisły !


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2006, 22:48

Kedzier gdzie można zobaczyć jakieś fotki z tego meczu ?
Gratuluje Wiśle zdobycia tytułu, choć szczerze mówiąc trzymałem mocno kciuki za Chrobrego ;)

ps. Jeszcze tylko w przyszłym roku Wisła ma szanse na złoty medal. Za dwa lata już mój Viret zagra w ekstraklasie i mistrzostwa powędruje do Zawiercia :P :wink:
WojtekW pisze:Co do TVP to niedługo będzie można pooglądać tam tylko chyba zawodny w chodzie.
No niestety co racja to racja :/


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2006, 20:31

UlTrAs pisze:Kedzier gdzie można zobaczyć jakieś fotki z tego meczu ?
Fotki z serwisu wisla.e-plock.pl - tutaj

Fotki z serwisu gazeta.pl - tutaj

Na tych z Wybiórczej widać m.in. wspomnianego przeze mnie Peszkę :)


Obrazek
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 20:54

No, Virecik ostatnio ładnie idzie i oddala się od strefy spadkowej, szkoda tylko ze mecz znow przelozyli na dzien tygodnia, nienawidze takich meczy ciezko na nie isc i bez atmosfery... :roll:


markam79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2003
Posty: 25
Rejestracja: 01 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2010, 13:57

Jakoś temat ręcznej upadł?
Zaczyna się liga i myślę że Wisła Płocka powalczy w tym sezonie z VIVE


Fączek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2010
Posty: 19
Rejestracja: 24 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2010, 14:20

markam79 pisze:Jakoś temat ręcznej upadł?
Zaczyna się liga i myślę że Wisła Płocka powalczy w tym sezonie z VIVE
Też tak sądzę. W tym roku dużo się pozmieniało w Płocku :)


markam79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2003
Posty: 25
Rejestracja: 01 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2010, 14:30

No pozmieniało - ale jak zwykle zresztą. Mam tylko nadzieję że na lepsze tak jak w JUVE zresztą. A i muszę dodać że wreszcie sie doczekamy meczy w normalnych warunkach na ORLEN ARENA.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:40

Mam nadzieje ze dzis ponwnie pokonamy Vive i mistrzostwo wroci do Płocka :)


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
ODPOWIEDZ