Polska Liga Piłki Ręcznej

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:55

Trzeba przełamać passę zwycięstw Vive i po zdobyciu mistrzostwa na stałe utrzymac się na pierwszym miejscu, a okazja jest do tego ogromna. :wink:


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 00:13

Mistrzem Polski jest Wisla!!! :-D . Super mecz, super doping i maister wrocil tam gdzie jego miejsce :bravo:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 00:52

kosciu88 pisze:Mistrzem Polski jest Wisla!!! :-D . Super mecz, super doping i maister wrocil tam gdzie jego miejsce :bravo:
Nareszcie zła passa przełamana! Gardło zdarte, ale warto było wspierać SPR! Vive na kolana! :D


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2013, 22:38

Specjalny koneserem szczypiorniaka nie jestem, ale mecze reprezentacji zdarza mi się oglądać. Właśnie śledzę mecz Polaków z Węgrami na MŚ13 i staram się dostrzec różnice pomiędzy grą za czasów Wenty, a obecną kadrą. Szukam, szukam i nic. Nadal pchamy się środkiem, licząc na dzień konia, któregoś z naszych zawodników 2lini. Jedyna bramka jak narazie padłą w 36 min. Może poprostu jestem laikiem, ale nie widzę zmiany w charakterze gry naszych orzełków.


ODPOWIEDZ