Niesamowity Kobe Bryant .

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 09:06

Pavel pisze:
Tomek1900 pisze: Bedzie rzecza nie sprawiedliwą jak w tym roku nie dostanie MVP.
Wiem, że wynik Bryanta jest kozacki.Przez 40 lat nikt nie przekroczył nawet granicy 80 punktów(wielki Jordan nie miał nawet 70) i prawdopodobnie trzeba będzie długo czekać, aż osiągnięcie to zostanie poprawione(no chyba, że Kobe jeszcze nas zaskoczy).Być może jest najlepszym koszykarzem na świecie.W każdym razie na pewno nie zasłużył na MVP, bądź, co bądź jest liderem słabych 'Jeziorowców', dla których awans do Play-off będzie dużym sukcesem, a najwyżej mogą oni liczyć na awans do drugiej rundy.
PS.Przy całej wielkości Kobego i tego jaki on jest super świetny nie wolno zapominać, że wczorajszej nocy poprowadził lakers tylko do zwycięstwa nad jedną z najgorszych drużyn w lidze.
Stary Kobe w kazdym meczu wali po 30 pkt średnio więc nie mów ze nie zasługuje na MVP. A po zatym jezirowcy nie są tacy słabi jak w zeszłym sezonie. Przyszedł Jackson i w tym roku mogą zawojować w play-offach


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 12:35

Fanem NBA nie jestem ale jakies ważne nowości zawsze przeglądam! Bravo dla Bryant' a fantastyczny wyczyn. Gram w kosza w lidze podkarpackiej kadetów (ale interesuje sie i równiez gram w noge) i wiem ze zdobycie 81 pkt jest bardzo bradzo bardzo trudne co prawda jest to zupełnie inna perspektywa bo w takiej lidze jak ja mozna trafic na duzo słabszych a w NBA jest wysoki i równy poziom.

:bravo: 4 Bryant


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 13:33

RuTeK pisze:Co do plotki, że Artest do LAL :smile: Nigdy nie odejdzie z Mojej Ukochanej Indiany :!: :wink:
Oj akurat jesli chodzi o Artesta to jestem pewny ze odejdzie z Indiany :)
Moze nie do LAL ale odejdzie i podobno juz w tym tygodniu


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 23:42

Kobe to fenomenalny zawodnik, jeden z najlepszych rzucjaących obrońców w historii NBA obok MJ,George'a Gervina, Pete'a Maravicha,Oscara.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2008, 11:53

no to oczywista oczywistośc że Kobe jest najlepszy

a tak przy okazji to jeśli ktoś jest jego fanem to mam do sprzedania nową koszulke NBA Lakers'ow właśnie Kobe'go - jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na priv


Obrazek
ODPOWIEDZ