podnoszenie ciezarow, kulturystyka...

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:24

A może wie ktoś jak nazywają się odżywki typowo na zrzucenie wagi? Wiem, że takowe istnieją bo kolega miał kiedyś katalog suplementów i widziałem tam ową "odżywkę" :)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:45

L-Karnityna ( Droga i do przysłowiowych 4 Liter )
HmB ( uzywam tej odzywki i zobaczymy czy beda rezultaty) (( znajomi zachwalali )) ((( Oraz czytalem na rozynych forach i stronkach ze jest skuteczna ! a najlepiej działa z Kreatyna ))

To co opisałem to sa bardziej odzywki do zmiany tkanki tluszczowej an miesnie. Do redukcji masy sa tabletki " Cla Clarinol " oraz " Bio c.L.a "


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:54

RuTeK pisze:No to Ja Zaczełem Chodzidz an Silownie by zgubic Troche Brzuszka =) Bo mam Lekka nadwage :prochno: wiec Cwicze 5 razy w Tygodniu ! Z odzywek Zakupiłem Kreatyne 1000 Olimpu i tej samej firmy HMB 1250 Mg ! Cwicze Różne Partycje Miesci ale zawsze zaczynam od rogrzewki minimalnie 15 minut! Moj plan to wyrzezbic ciało i zgubic zbedne zimowe kilogramy! Stram sie nie cwiczyc codziennie tych samych miesni( poza brzuchem )

Poniedziałek: Klatka - Brzuch - Barki
Wtorek : Biceps - Brzuch - Plecy
Sroda : Klatka - Brzuch - Triceps
Czwartek : Biceps - Brzuch - Plecy
Piatek : Klatka - Brzuch - Plecy

Starm sie tez nie wykonywac tych samych cwiczen na np. Klatke :) wiec trening raczej urozmaicony :) a Silownie mam niestety dosyc skromna :(


P.s mam tez zamilowanie do skakania na skakance :) Tak conajmniej 30 min dzienie

P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!
nie redukuj ja mam 187 wzrostu wagi 97 i mi z tym dobrze :D :D a jednak ciągle za mało. Na spalenie tłuszczu bym poradził jakieś fat burnery nie moge polecić nic konkretnego bo nigdy nie brałem.
I jeszcze jednmo tłuszczu nie zamienicie na mięśnie


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:04

Ok, naskorobie jeszcze co nieco do jakiegoś sklepu z odżywkami - może Oni mi polecą coś ciekawego :think:

Pozdro!


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:04

Piszac to że zamienisz Tłuszczyk na Miesnie chodziło mi o to że spalisz Tłuszczyk oraz przez co uwyraznisz miesnie :) ale do tego sa tez potrzebne cwiczenia :dance:

P.s Łatwiej wyrobic sobie miesnie Osobie która ma nadwage niz " chuderlakowi " Poniewaz Organizm ma z czego czerpac Białko bardzo potrzebne do rozwoju miesni ( niezbedne :whistle: ) Dlatego wszystki Chuderlaki przed pojsciem na Siłownie staraja sie przybrac na Masie :)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:08

RuTeK pisze: P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!
W Twoim przypadku idealną wagą jest 79-80 kg także o nadwadze raczej mówić nie możesz :wink:


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:15

del kasa pisze:
RuTeK pisze: P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!
W Twoim przypadku idealną wagą jest 79-80 kg także o nadwadze raczej mówić nie możesz :wink:
Nie w moim a kumpla...czytaj uważnie...a pozatym mój kumpel mimo iż ma wagę w normie to jednak wygląda na więcej niż ma na prawdę....


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:19

Axel pisze:
del kasa pisze:
RuTeK pisze: P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!
W Twoim przypadku idealną wagą jest 79-80 kg także o nadwadze raczej mówić nie możesz :wink:
Nie w moim a kumpla...czytaj uważnie...a pozatym mój kumpel mimo iż ma wagę w normie to jednak wygląda na więcej niż ma na prawdę....
Lepiej Ty czytaj dokładnie :D Nie ucz ojca dzieci robić :wink:
Odniosłem się do słów RuTkA a nie Twoich...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:19

Axel pisze:
del kasa pisze:
RuTeK pisze: P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!
W Twoim przypadku idealną wagą jest 79-80 kg także o nadwadze raczej mówić nie możesz :wink:
Nie w moim a kumpla...czytaj uważnie...a pozatym mój kumpel mimo iż ma wagę w normie to jednak wygląda na więcej niż ma na prawdę....
Axel.. Ta wypowiedz była kirowana Do mnie wiec przeczytaj uwaznie zanim zaczniesz sie ludzi Czepiac!

Del Kasa a jak wytlumaczysz mi ta oponke na Brzuchu :) Słyszał ktos kiedy o tym sauna-solution ? czy cos tam czyt. Sauna Domowa? moze to ktos polecic albo cos ?!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:23

widze ze koledzy sie troche rozpisali o swioch osiagnieciach wiec tez napisze cos o swoich dokonaniach :-D . Na silownie chodze od 98roku wtedy zaineteresowalem sie tym a bardziej chodzeniem na mecze Lech a ze wszyscy moi znajomi byli dopakowani to tez chcialem bo tak mniej wiecej sie zaczyna .
Jak zaczynalem moja amatorska przygode to wazylem jakies 72kg i stopniowe szedlem w gore , kiedys mazylem o jednym zeby przejsc magiczna bariere 100kg na klate bo o tego tak naprawde sie zaczynaja jakies wyniki :!: zajelo mi to jakies 1.5roku i pozniej byl tak zawny zastoj ze juz nie szlo tak prosto jak napoczatku ktos kto cwiczy dlugo wie oco chodzi i zaczalem przerabiac odzywki tylko firmy hitec.Na pierwszej kreatynie zrobilem 20kg wiecej w wyciskaniu , do tego pozniej szly aminoanabol , perfektamino,hmb,rozne bialka, proteiny itp
Za sterydy sie nie bralem i odradzam to kazdemu jedynie winstrol bralem ale ´to tak naprawde wedlug uznania czy to steryd czy nie .
widzialem wzloty i upadki ludzi co brali sterydy i naprawde nie ma sensu wogole sie brac za to tylko sobie zmarnujecie zdrowie i psychike bo na jednej kuracji sie nie konczy nigdy jezeli naprawde lubisz ten sport.
tak czy siak doszlem do tego ze mialem 48 w bicepsie , 108kg wagi wycislem na raz 170kg i 16razy machlem sobie 100kg :P
Co do skutkow ubocznych silowni to moge powiedziec tyle ze z czasem to juz jest przyzwyczajenie jak nie poijdziesz raz na silownie to masz pozniej dola i takie tam :think:


FORZA JUVE!!!!
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:25

RuTeK pisze: Del Kasa a jak wytlumaczysz mi ta oponke na Brzuchu :) Słyszał ktos kiedy o tym sauna-solution ? czy cos tam czyt. Sauna Domowa? moze to ktos polecic albo cos ?!
Eeeee tam oponka :D Według mnie chudnąć nie musisz. Wagę masz prawie idealną także wystarczy przerobić to na mięsnie i po "kłopocie". Po za tym kobiety lubią meżczyzn z brzuszkiem. Nie raz już to słyszałem. Dlatego teraz dużo wcinam :smile:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 21:01

Zaczynamy od Tego że ja Sobie sie nie podobam i Wszystko na ten temat :) a Skoro juz Mowimy o Jakis Zyciowkach to ja jeszcze nie probowalem wyciskac Max-a Jak narazie to lece seriami 3 cykle po 3 serje w kazdej 10 powtorzen ! obciazenie to 47.5 kg 50 kg 52.5 kg! Po takiej serji Jestem Dosyc Zmachany! Mam w Planie tez rehularnie podnosci Obciazenie i kazdy nowy tydzien zaczynac od + 2.5 kg !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 12:27

jesli chcesz stracici na wadze topolecam karnityne i chrom
no i oczywiscie bieganie. co 2 dzien srednim tempem (ok. 40%)
do tego mozna jeszcze ograniczac bialko w posilkach za to zwiekszyc weglowodany, najlepiej owoce, woda, warzywa.


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 19:33

panowie a bral ktorys z was nitrobolon?? jedna osoba na tym forum brala (jesli sie nie myle byl to juve_the_best) i mowi ze pompa jest tylko po treningu potem wszystko spada;
to jak??


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 19:42

Capitan pisze:do tego mozna jeszcze ograniczac bialko w posilkach za to zwiekszyc weglowodany, najlepiej owoce, woda, warzywa.
Ja słyszałem , że w procesie ubytku wagowego potrzeba jesc duzo białka a mało węglowodanów :?: :roll: Jak to jest?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ