NBA - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 03:22

Oglądaliście Nets - Bulls? Dla takich meczów uwielbiam Playoffs.. Choć Netsi przegrali na własne życzenie.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 22:10

RSelevan pisze:Oglądaliście Nets - Bulls? Dla takich meczów uwielbiam Playoffs.. Choć Netsi przegrali na własne życzenie.
Ogólnie ten pojedynek wypada świetnie w niemal każdym meczu. Ale przegrywa z jednym- Denver vs Golden State. Tylko drugi mecz (choć niespodziewanie!) w miarę pewnie wygrali Curry i spółka. W pozostałej dwójce non stop napięcie, nikt nikomu nie może odskoczyć i decydujące są ostatnie minuty. Kto może oglądać, bardzo polecam nocne starcie. Denver musi odzyskać HCE, ale GSW jest w fantastycznej formie z 7,24m, z Stephem Currym na czele.

Boston żyje, ale ledwo ledwo. W pierwszej połowie Knicksów nie było, a i tak doprowadzili do OT i pewnie na meczu no.5 się skończy.


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 10:26

Z Melo taki MVP jak ze mnie saksofonista. Było to widać właśnie w tym przegranym meczu z Celtics.

Generalnie nie lubię graczy, którzy wszystko biorą na siebie, nawet jak wyraźnie widać że nie wychodzi.


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 08:53

Ach ten Boston jacy to są wojownicy. Przynajmniej na chwile zamknęli paszcze Smithowi. KG to tytan tylko jeszcze trochę mniej strat i będzie idealnie. Celtics zatrzymali NY na 40% z gry i mieli więcej zbiórek. Wyjście z tego 3-0 by było niemal jak mistrzostwo. Niech znowu odżyje Celtycka Duma.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 12:46

Pozdrawiam tych którzy Boston wpisywali na straty :C
<3


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 14:29

Melo & Dżejar - real contender. Rakiety też już prawie mają OKC. Stada hejterów Westbrooka nieźle zmieszane muszą być.
Byki tak ładnie sobie radzą, to zdrowie im nie pozwala skończyć z Nets. Dzisiaj nie wiadomo kto tam wyjdzie, może być g7. Beka ze zdrowego Rose'a. Denver w sumie zawód na razie. Taki RS, a jak dzisiaj będzie siedziało Curry'emu to nara.
Nie mogę się doczekać g6 LAC-MEM. Mam nadzieję, że Miśki to skończą. Ta obrona + granie pod kosz w ataku do wiadomego duetu - uwielbiam ich oglądać.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 16:02

Jeśli chodzi o nba to jestem kompletnym Januszem, lubiącym to oglądać ale niekoniecznie znam się na tym :D Dlatego wytłumaczy mi ktoś, jak grali Lakersi w sezonie zasadniczym z Howardem i Gasolem kiedy przebywali oni jednocześnie na boisku ? przecież obaj to typowi środkowi, a z reguły gra się tylko jednym centrem :think:


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 16:14

Też nie jestem znawcą ale jednak Pau często grał w karierze na PF.
Zresztą w tym sezonie Pau grał manianę i często był rezerwowym lub był kontuzjowany. W zasadzie dopiero pod koniec sezonu zasadniczego nieco się ogarnął.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 06:51

pan Zambrotta pisze:przecież obaj to typowi środkowi, a z reguły gra się tylko jednym centrem :think:
I ze mnie spec jak z koziej, ale o ile się nie mylę Gasol nigdy w Lakersach nie grał na 5tce, cały czas na silnym skrzydłowym. Najpierw u boku Bynuma, teraz jak go wypuścili, u boku Howarda.
A sama współpraca, jak akurat był zdrowy, wyglądała zadziwiająco dobrze. Przynajmniej na tle współpracy Howarda z resztą drużyny :roll:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 13:18

Mam pytanie: czy ktoś korzysta z NBA League Pass i mógłby się podzielić opinią, czy raczej wszyscy oglądają na C+ albo streamach z neta? :)

Dzisiaj obstawiam wyeliminowanie Flop City przez Miśków a także liczę na domowe zwycięstwo Celtics, które z 3-0 zrobiłoby 3-3 w rywalizacji z Knicks.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 17:43

Pan Mietek pisze:Mam pytanie: czy ktoś korzysta z NBA League Pass i mógłby się podzielić opinią, czy raczej wszyscy oglądają na C+ albo streamach z neta?
Ja od Playoffs 2009 korzystam z ILP. Jeśli ktoś kocha NBA to polecam. Masz do wyboru pakiet "drużynowy" dzięki któremu możesz oglądać mecze jednej wybranej przez Ciebie ekipy lub full i tym samym mieć dostęp do wszystkich spotkań. Oczywiście masz możliwość wybrania czy chcesz kupić tylko sezon zasadniczy czy też w pakiecie z Playoffs. Jeśli wybierzesz drugą opcję to zaoszczędzisz kilka dolców - możesz ofkoz dokupić PO później (albo w ogóle same PO) ale tak jak wspomniałem kupując w pakiecie wyjdziesz na tym lepiej. Same ILP oferuje 1500 bajerów. Tak więc możesz oglądać na podzielony ekranie nawet 4 spotkania jednocześnie. Możesz włączyć setki statystyk aktualizowanych na bieżąco. Po zakończeniu spotkań możesz obejrzeć je z odtworzenia w ciągu 48 godzin. Owe odtworzenia mają dziesiątki filtrów - możesz sobie zaznaczyć, że np. chcesz oglądać tylko akcje Rose'a, a jeśli będą Ciebie interesowały np. tylko asyty w jego wykonaniu to również istnieje taka opcja. W odtworzeniu możesz użyć też opcji skondensowanej - bez przerw i czasów dla trenerów oraz rzutów osobistych (oglądasz 48 min w ciągu dosłownie 8-10 min). No i w końcu masz do wyboru kilka jakości - 800, 1200, 1600 i 3000kbps. Ostatnie dwie pieszczą już gałki oczne więc jeśli masz stałe łącze (te 6 mega trzeba mieć). Jako że jestem kibicem Orlando Magic to w tym roku zakupiłem pakiet drużynowy bez Playoffs i za ok. 210 zł mogłem cieszyć się wszystkimi spotkaniami Magików. Reszta mnie nie interesuje, bo i tak na najbliższe dwa lata mam spokój z powodu przebudowy mojej drużyny. Forma płatności - karta kredytowa (i niektóre debetówki - potrzeba 4 cyfr z tyłu takiej karty). Kiedyś przyjmowali PayPala ale NBA liczy na jeleni i gapiostwo pozostałych - jeśli np. kupisz sezon zasadniczy bez PO i we właściwym czasie nie zaznaczysz, że rezygnujesz z dalszych rozgrywek to NBA samo ściągnie Ci z karty kasę. W ciągu roku zawsze są darmowe triale - np. na gwiazdkę czy pierwsze dwa dni PO - więc można samemu sprawdzić jak to będzie chodziło u Ciebie.

------------------------------------------------

Ile ja bym dał za podobną opcje w przypadku Serie A. :pray:


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 17:55

meda11, przekonałeś mnie i chyba przetestuję dzisiaj wieczorem (kupię mecz Celtics, w końcu to tylko 3 dolary). Wielkie dzięki :)


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 12:16

To co dziś grały w defensywie byczki to poezja. :)
Chicago bez Rose'a, Denga i Hinricha... Na ławce Byków Gibson, Mohammed, Cook i Teague, a i tak Thibs znajduje recepte na zatrzymanie żaru z Miami.. geniusz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 13:10

Szkoda, że koszykarze z Nowego Jorku oraz Chicago nie mogą nawiązać równorzędnej walki ze swoimi rywalami. Dzisiejsza porażka Bulls oznaczać będzie ich pożegnania z rozgrywkami, podobny los może czekać Knicksów już w czwartek. Po cichu liczę na niespodzianki, ale szansę są niewielkie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 13:43

Wynikiem meczu pomiędzy Chicago i Miami nie jestem zaskoczony. Jednak zbliżająca się porażka Knicks jest dla mnie trochę szokiem. Wydawało mi się, że Anthony i spółka co nieco lepsi.

Cieszy mnie natomiast sytuacja OKC - nigdy nie przepadałem za tym zespołem, liczę, że Memphis wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.


ODPOWIEDZ