NBA - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 10:31

Szukam szukam i nie znalazłem. Juz dziś rusza sezon NBA najlepszej zawodowej ligi na świecie. Jaka druzyna jest waszym pretendentem do tyułu bo moja druzyna to New Jersey Nets Carter Kidd Jeferson i spółka :wink:


Piemontinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2004
Posty: 16
Rejestracja: 31 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 10:45

Ja stawiam na Miami Heat. Shaq i Wade powinni zapewnic druzynie z florydy zwyciestwo w playoff.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 10:56

http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=5548 - tu jest topic o NBA.

Jak co roku liczyć się będą : San Antonio Spurs i Miami Heat - jak dla mnie 2 faworytów. Dalej Dallas , Houston , Sacramento , Indiana no i Detroid Pistons jak forme z tamtego sezonu utrzyma Seatlle i Phoenix to również sie będą liczyć no i Clevland i Denver również z Lebronem i Melo. Achh jak ja bym chciał aby do elity dołaczyło moje LA jestem naprawde zawiedzony ich postawą w tamtym sezonie teraz widać jak wiele dawał tam Shaq. Kobe z Odomem już tak nie grają. Liczę Że LA wejdzie do Play-Off no a tam raczej nie zdziała Dużo.

GO GO GO LA LAKERS!!
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2005, 17:38 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 18:11

Ja zawsze kibicowałem Los Angeles Lakers,ale słyszałem ze idzie im słabo,a jedna polska gazeta uznała nawet Brayanta za największego przegranego ostatniego sezonu


Obrazek
SEEKER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 62
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 17:27

Moze wkoncu sie uda siegnac Indianie po mistrzowskie pierscienie :think:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 17:34

(...)-ABSOLUT/CHRONOS pisze:Moze wkoncu sie uda siegnac Indianie po mistrzowskie pierscienie :think:
Gosciu zacznij pisac cos wiecej i mądrzej...przez ostatnie poł godziny napisałeś chyba z 10 postów i wszystko po jednym zdaniu w dodatku nic nie wnoszacym do dyskusji...rozumiem ze jestes 2 dzien na forum ale popatrz ze wszyscy uzytkownicy pisza cos konkretnego a ty nie...pomysl na tym :!:

Sory ze pisze to w tym temacie i wogole ja niejestm od tego ale aktualnie chyba nima zadnego moderatora...jak sie którys pojawi to prosze o usuniecie tego posta.


SEEKER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 62
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 17:38

Cris pisze:
(...)-ABSOLUT/CHRONOS pisze:Moze wkoncu sie uda siegnac Indianie po mistrzowskie pierscienie :think:
Gosciu zacznij pisac cos wiecej i mądrzej...przez ostatnie poł godziny napisałeś chyba z 10 postów i wszystko po jednym zdaniu w dodatku nic nie wnoszacym do dyskusji...rozumiem ze jestes 2 dzien na forum ale popatrz ze wszyscy uzytkownicy pisza cos konkretnego a ty nie...pomysl na tym :!:

Sory ze pisze to w tym temacie i wogole ja niejestm od tego ale aktualnie chyba nima zadnego moderatora...jak sie którys pojawi to prosze o usuniecie tego posta.
Masz problem to idz do lekarza,napisalem ze wedlug mnie Indiana moze wkoncu siegnie po tytul i co wedlug ciebie mam opisac jeszcze sposob w jaki to zrobi :angry:,10 postow mam ich dopiero 8 wiec naucz sie pisac przepraszam ze mnie ponioslo ale sa tacy ktorzy swoje frustracje wyladowuja przy byle jakiej okazji :think:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 17:54

Absolut Chronos pisze:Masz problem to idz do lekarza
A może to Ty powinieneś tam się przejść??
Absolut Chronos pisze:napisalem ze wedlug mnie Indiana moze wkoncu siegnie po tytul
Właśnie. I nic poza tym. A wypowiedz normalnego człowieka powinna się składać przynajmniej z kilku zdań. Wiesz to się nazywa nabijanie jak już chcesz nabijać to przynajmniej staraj się to robić dyskretnie dziwię się że jeszcze Ci żaden Moderator nie wlepił karteczki na nabijanko :roll:
Absolut Chronos pisze:co wedlug ciebie mam opisac jeszcze sposob w jaki to zrobi
Jak już chcesz napisać posta i nie nabijać to mógłbyś się o to pokusić.
Absolut Chronos pisze:przepraszam ze mnie ponioslo ale sa tacy ktorzy swoje frustracje wyladowuja przy byle jakiej okazji
To nie była byle okazja. Wiesz, od dłuższego czasu Ty też rzucałeś mi się w oczy. W każdym pokoju miałeś swoją wypowiedz składającą się z jednego zdania i nic nie wnoszącą do dyskusji. Żeby Cię po raz kolejny nie cytować: napisałeś 8 postów jednozdaniowych czyli osiem zdań. Zwróć uwagę, że w normalnym poście powinno być gdzieś tak około 8 zdań. Więc co z tego, że masz 8 postów skoro treści z ledwością wystarczyłoby Ci na jednego

Teraz do tematu - ja uważam że Detroit Pistons. Mają świetną pakę, w tym sezonie ograją San Antonio Spurs w finale. I sądze, że wygrają go dzięki wspaniałej obronie, jaką prezentują :D


Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 18:02

Moim zdaniem Detroit Pistones .
Jestem kibicem Lakersów ,ale nie bradzo wierze ze moga wywalczyc tytuł, bedzie dobrze jak wejda do play-off, a Detroit ju od paru sezonów prezentuja równa forme ,zespoł jest uporządkowany.
Jedynym teamem który poważnie moze zagroźic Detroit jest San Antonio


Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 18:29

Ja sympatyzuje z Toronto Raptors ale oni akurat nie maja szans na jakies znaczace osiagi w tym sezonie :P Mysle ze bardzo prawdopodobny jest finał z przed roku czyli San Antonio-Detroit. Nie bede pisal ktory zespol wg mnie jest lepszy poniewaz maja one bardzo wyrownane teamy i z pewnoscia na 10 meczow miedzy nimi bylby bilans 5-5 :smile: Namieszac moga takze Miami Heat z bardzo wzmocnionym składem :roll:


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 19:46

Też sobie nabije posta a co mi tam. Moim pretendentem do tytułu jest San Antonio Spurs z "najnudniejszym" graczem NBA ale co najważniejsze skutecznym Tim'em Duncan'em na czele. Od kilku lat są zespołem, który liczy się w walce o tytuł i w tym roku jest podobnie.
Damianinho 15 pisze:wypowiedz normalnego człowieka powinna się składać przynajmniej z kilku zdań. Wiesz to się nazywa nabijanie jak już chcesz nabijać to przynajmniej staraj się to robić dyskretnie dziwię się że jeszcze Ci żaden Moderator nie wlepił karteczki na nabijanko
Liczy się jakość, a nie ilość. Tobie "dyskretne" nabijanie wychodzi nadwyraz dobrze, aż dziw bierze, że masz tylko jedną żółtą kartke...
Damianinho 15 pisze:Wiesz, od dłuższego czasu Ty też rzucałeś mi się w oczy.
Zwłaszcza, że chłopak na forum jest od jednego dnia.
Damianinho 15 pisze:Zwróć uwagę, że w normalnym poście powinno być gdzieś tak około 8 zdań.
I co jeszcze, mądrego wymyślisz? Z powodzeniem, możesz startowac w Oskarach JP w kategorii "Najlepszy tekst". Chociaż lepiej nie, bo nie daj Boże wygrasz, a chcę, aby zwycięzcą była osoba wskazana przeze mnie.
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2005, 21:54 przez Pavon, łącznie zmieniany 1 raz.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 20:36

(...)-ABSOLUT/CHRONOS pisze: Masz problem to idz do lekarza,napisalem ze wedlug mnie Indiana moze wkoncu siegnie po tytul i co wedlug ciebie mam opisac jeszcze sposob w jaki to zrobi :angry:,10 postow mam ich dopiero 8 wiec naucz sie pisac przepraszam ze mnie ponioslo ale sa tacy ktorzy swoje frustracje wyladowuja przy byle jakiej okazji :think:
wiesz co ci powiem...jestes tak smieszny jak twój sig :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .Wiesz jak mam problem to chodze do przyjaciółki...hehe a tymi flustracjami to mnie rozwaliłes...mam 17 lat i jeszcze sie zbytnio nie sflustrowałem :rotfl: :rotfl: ..a ty to pewnie masz 13 i myslisz ze błysniesz... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
...a poza tym to pozwole sobie na pare cytatów:

Temat:Kto według was najlepiej rzuca "trójki" w NBA??
Two post:
Reggie Miller z Indiany najlepszy koszykarz,moj ulubiony
Temat:Cantoro jednak nie zagra w Reprezentacji Polski...
Twój post:
Zawsze Polsce podgorke tak to jest jak sie pan prezes opier.......
Temat:Juve zainsowany Sneijderem
Twój post:
Dobry technicznie,duzo widzi na boisku i jest mlody moze przyjsc ale to nie jest moj faworyt
Teamat:Serie A: (12) AS Roma - JUVENTUS
Twój post:
Jak juz wczesniej pisalem w innym temacie bedzie remis Roma lapie wiatr w zagle chociaz gdy na boisku pojawi sie Alex wszystko moze sie zmienic
Temat:Prowokacja romanistów...
Twój post:
W Rzymie bedzie remis Roma gra coraz lepiej
No i co ziomek :?: To są prawie wszystkie twoje posty reszty nie cytowałem bo sie od tych nie rózniły...i powiedz mi jeszcze ze one coś wnoszą do dyskusji :whistle: ...smieszny jestes i tyle....


SEEKER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 62
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 21:27

Nie mam zamiaru z toba dyskutowac dzieciaku 17 :rotfl: :rotfl: :rotfl: rzeczywiscie dorosly juz jestes buahahahahahahaha,pisze co chce a to czy to cos wnosi do dyskusi wedlug ciebie wali mnie,to ze niedorosles emocjonalnie jeszcze widac ale w twoim wieku to juz problem :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 10:49

Pavon pisze:Liczy się jakość, a nie ilość.
Oczywiście. Kolega ma już 10 postów o miernej jakości bo każdy ma 1 zdanie. Z tych wszystkich postów mógłby złożyć jednego normalnego. Wtedy miałby jednego posta z bardzo dobrą jakością. A tak ma on 10 postów z mierną jakością. Więc masz oczywiście rację. Nie liczy się ilość lecz jakość.
Pavon pisze:Tobie "dyskretne" nabijanie wychodzi nadwyraz dobrze, aż dziw bierze, że masz tylko jedną żółtą kartke...
Ja się staram nie nabijać. Jeśli tak to wygląda to nie wiem, może coś nie tak pisze i dlatego to tak źle wygląda. A żółtą kartkę mam nie za nabijanie, ale za co dokładnie to Ci nie powiem, w każdym razie za nabijanie jeszcze nie byłem ukarany.
Pavon pisze: Zwłaszcza, że chłopak na forum jest od jednego dnia.
I co z tego?? I już napisał z 10 postów każdy po 1 zdanie i dlatego rzuca się w oczy :wink: Mówiąc dłuższy czas miałem na myśli kilka godzin
Pavon pisze:I co jeszcze, mądrego wymyślisz?
Nic, no ty wymyśliłeś że liczy się ilość a nie jakość więc ja już o niczym nie będę myślał.
Pavon pisze:powodzeniem, możesz startowac w Oskarach JP w kategorii "Najlepszy tekst"
Ty również - może wystartujemy obydwaj?? Będzie nam raźniej. Ty ze stwierdzeniem że liczy się ilość a nie jakość a ja z tym że normalny post powinien się składać z min. 8 zdań i zobaczymy kto dalej zajdzie. Jak konkurencja to konkurencja :wink: Jeśli Ty wygrasz to jesteś the best. Startujemy?


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 11:39

Damianinho 15 pisze:Z tych wszystkich postów mógłby złożyć jednego normalnego. Wtedy miałby jednego posta z bardzo dobrą jakością.
Znowu zabłyszczałeś. A moim zdaniem, ta jakość i tak byłaby kiepska.
Damianinho 15 pisze:Mówiąc dłuższy czas miałem na myśli kilka godzin
Niech Ci będzie.
Damianinho 15 pisze:Nic, no ty wymyśliłeś że liczy się ilość a nie jakość więc ja już o niczym nie będę myślał.
Nie przypisój mi słów, których sam jesteś autorem, chłopczyku.
Damianinho 15 pisze:Ty ze stwierdzeniem że liczy się ilość a nie jakość a ja z tym że normalny post powinien się składać z min. 8 zdań
Przypominam, że jesteś autorem obydwu zdań, więc szanse masz coraz większe.



PS. Dalej nie mam z Tobą zamiaru tu dyskutować(na jedynie, że na privie), bo temat schodzi na drugi plan.


ODPOWIEDZ