NBA - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2011, 03:44

no i jednak finał konf. należy do Miami ;)
btw, pokazali klasę bostończycy, nie ma co. jedynie Allen i West zachowali się jak należy.
teraz mam nadzieję spokojniejsza trochę droga do Wielkiego Finału..

Let's go HEAT! :)


Obrazek
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2011, 10:22

Moim zdaniem Bulls pokonają ATL i będzie bardzo ciekawa konfrontacja z Heat. Jak Żary będą dalej on fire to będzie ich ciężko pokonać zarówno Bulls jak i finaliście z Zachodu. Po sezonie regularnym zupełnie inaczej obstawiałem potencjalnych finalistów, ale widać potwierdza się zasada, że PO to zupełnie inna gra. Na obecna chwilę chyba skłaniałbym się aby mistrzostwo powędrowało do Bulls. Dallas i Miami będą mieli przewagę nad rywalami bo dłużej mogą odpocząć.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2011, 10:37

paruf pisze:Moim zdaniem Bulls pokonają ATL i będzie bardzo ciekawa konfrontacja z Heat. Jak Żary będą dalej on fire to będzie ich ciężko pokonać zarówno Bulls jak i finaliście z Zachodu. Po sezonie regularnym zupełnie inaczej obstawiałem potencjalnych finalistów, ale widać potwierdza się zasada, że PO to zupełnie inna gra. Na obecna chwilę chyba skłaniałbym się aby mistrzostwo powędrowało do Bulls. Dallas i Miami będą mieli przewagę nad rywalami bo dłużej mogą odpocząć.
kibicuje Dallas z tej czwórki :wink:


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 08:20

No to mamy finalistów, Wschód już wcześniej było wiadomo Bulls - Heat a na zachodzie po ciężkich walkach Oklahomo pokonała Grizzllies i mamy finał Dallas-Thunder. Będzie bardzo ciekawie. na wschodzie już zaczęli i Bulls prowadzą 1:0. Wykorzystali własny parkiet i świtnie ale to rewelacyjnie zagrali na deskach i zdominowali zbiórki i punkty z ponowienia. Aż się super to oglądało z jaką agresją i dynamizmem zagrali. Słabszy mecz miał LeBron, ale myślę, że jeszcze pokaże na co go stać i będzie soczysta rywalizacja!

ps. Nie możemy się ekscytować Juve w tym sezonie to chociaż NBA dostarcza emocji ;D


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 11:12

Panowie, czy są gdzieś na necie transmisje w dobrej jakości NBA?
Chętnie bym (po 10 latach przerwy) obejżał Bullsów w gazie, a telewizji nie posiadam w akademiku :/ Będę wdzięczny za linki


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 11:20

www.drhtv.com.pl <-- Nie tylko NBA i wszystko w bdb jakości + polski komentarz


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 16:56

Cieszy mnie tak udany sezon Chicago Bulls. Mogą nawet zostać mistrzami NBA, zobaczymy w czerwcu. Na razie prowadzą 1:0 z Miami Heat. Na pewno będzie to bardzo ciekawa rywalizacja. Na zachodzie zaś po odpadnięciu Los Angeles Lakers i San Antonio Spurs każdy wynik jest możliwy. Ale na pewno nie jest tak elektryzująco jak na wschodzie.
Statystyki po pierwszym meczu finałowym na wschodzie tutaj


Obrazek
Obrazek
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2011, 08:55

Ze statystyk G1 wynika jasno, Bulls zdominowali tablice 45-33 to spora różnica i czytałem, że w sezonie regularnym też ten wskaźnik mieli lepszy w meczach z Heat, być może będzie to jednym z kluczy do sukcesy. Dodatkowo Wade miał z pola 7-17 a LBJ 5-15, tylko Bosh zagrał lepiej niż zwykle. Zwróćcie jeszcze uwagę na ilość asyst, przewaga Bulls 23-11 pokazuje, kto gra bardziej zespołowo, co będzie miało moim zdaniem też znaczenie i być może coś najmniej docenianego ale ławka rezerwowych- Byki mają lepszą ławkę co w decydujących momentach sezonu może przeważyć szalę zwycięstwa. Jestem bardzo ciekaw rywalizacji ale nie ukrywam, zaczynam kibicować Bulls w tej parze.

Oglądałem wczoraj z odtworzenia G7 OKL-MEM i dużo by o tym meczu mówić, w skrócie Durat i Westbrook dali radę a Randolph miał słabszy dzień, teraz kolej na Dirka i jego show :)


mac_12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 110
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 00:10

Co myslicie o lockoutcie??? Troche lipa, oby sie dogadali bo szkoda by bylo nie ogladac DRosa czy DWade.


♞♘ⒹⒺⓁⓅⒾⒺⓇⓄ✰ ★



Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 00:40

Moze sie nie udzielalem tutaj wczesniej, ale interesuje sie NBA i często oglądam.

Moją ulubioną druzyną jest Oklahoma City Thunder z moim ulubionym zawodnikiem Kevinem Durantem. Ogolnie druzyna bardzo perspektywiczna - sami młodzi i utalentowani jak KD czy Westbrook. Oprocz OKC lubie tez Chicago Bulls ze względu na Jordana.

Co do lokautu, mam nadzieje ze szybko sie dogadają.


Forza Juve!
Szad119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2009
Posty: 51
Rejestracja: 30 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 18:56

Miejmy taką nadzieję. Najczarniejszy scenariusz zakłada,że na kolejny regular możemy poczekać nawet do 2013,co byłoby tragedią dla wszystkich fanów. Perspektywa nie oglądania CP3 przez ok.15 miesięcy to istna zgroza :evil:
Swoją drogą miejmy nadzieje,że coś nareszcie ruszy w moim Hornets,bo jeśli się tak nie stanie za rok stracimy Chrisa i koszykówka w Nowym Orleanie praktycznie upadnie. Inne sprawa,że praktycznie nie mamy czym handlować. :doh:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 18:14

No i teraz w Serie A to samo, co w NBA :x


Forza Juve!
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 listopada 2011, 00:27

Koniec lokautu w NBA :dance: Aż dziwne że nikt o tym nie wspomniał. Ja jako że w sumie nie znam się na NBA (nie wiem kto tam jest dobry a kto nie...no prócz Lakersami oczywiście) ale zawsze kochałem oglądać ten sport, gdyby nie to że mecze lecą po nocach to pewnie byłbym na bieżąco ale i tak obiecuje sobie że będę śledził poczynania zza oceanem ;) A ulubionej drużyny nie mam...ale Lakersów nie lubię :P


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2011, 11:41

NBA's back! na razie tylko mecze preseason, ale dobre i to :-D

no i blow-out w Miami. a w środę mam nadzieję powtórka, tym razem na terenie Orlando. cieszy dobry wynik i 8 asyst rookie Norris'a Cole'a. to może być rozwiązanie na pozycji PG w Heat. bardzo lubię Chalmers'a, ale to nie Paul, Williams, Rose czy Rondo. potrzeba było w Miami takiej młodzieńczej fantazji, zobaczymy co będzie dalej.

co do transferów, to chyba najwięcej emocji wzbudzali Chris Paul i Dwight Howard. Stern blokując transfer tego pierwszego do LAL pokazał, że można sporo ugrać. NOH dostali świetnego Gordona i pick'a w najbliższym drafcie, który ma być najlepszy od 2003. a Clippers w końcu będą mogli rywalizować z Lakers o dominację w LA. Paul + Griffin! zapowiadają się nie złe highlight'y z tej strony Miasta Aniołów. na jakieś istotne osiągnięcia jest chyba jednak zbyt wcześnie. a DH12 jeszcze w Orlando, ale chyba już nie długo... w kolejce czekają New Jersey Nets, Los Angeles Lakers.

Magic zwolnili Arenasa, Pistons Hamiltona (-> Bulls), Knicks Billupsa (-> Clippers). Tyson Chandler w Knicks, Lamar Odom w Mavs, J.J. Barea w Wolves.

do tych ostatnich w końcu dołączył Ricky Rubio. wielkie nadzieje ciążą na tym małym rozgrywającym, czy sobie poradzi? pierwszy mecz w preseason pokazał, że może mu się udać.

już 25.12 czeka nas niesamowita dawka emocji zza oceanu:
18:00 New York Knicks - Boston Celtics
20:30 Dallas Mavericks - Miami Heat
23:00 Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
2:00 Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
4:30 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers

MERRY CHRISTMAS!


Obrazek
razdwarazdwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2011
Posty: 7
Rejestracja: 18 października 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2011, 13:22

Warto też dodać, że od 25.12 do 09.01 będzie darmowy League Pass. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.nba.tv

Więcej informacji: TU


ODPOWIEDZ