Jakie inne dyscypliny sportowe lubicie??

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 16:38

Dla mnie drugie po piłce nożnej miejsce zajmuje koszykówka.Może za bardzo nie lubie grac w kosza bo bardziej wole grac w piłę.Jednak ogladam na cyfrze mecze ligi NBA.W tej lidze kibicuję mojej ukochanej Minesocie Timberwolves i Houston Rockets , a moimi ulubionymi koszykarzami są Kevin Garnett z Timbs, McGrady z Rockets i oczywiscie Shaq.


craven_1989

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 1
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 09:04

mmoje ulubione sporty poza pilka to boks,snooker,zuzel i koszykowka


patryk P.
Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 19:28

Ja kocham sport 8)
Pila, Koszykowka, tenis ziemny, bilard(kazdy rodzaj gry), hokej na lodzie, lekkoatletyka, skoki narcirskie, f1, siatkowka.............

Mozna o moich zainteresowanich pisac wiele, uwielbiam uprawiac sport, ogladac przed Tv, mozna nawet rzec, ze jestem uzalezniony od sportu, ale to tylko na moj plus moze swiadczyc :D


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 19:36

Ja lubię bilard, siatkówkę i biegi. Ogólnie narazie po zimie mam słaba kondychę ale to się da nadrobić :D


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 20:11

Byłem pewien ze wpisywalem sie w tym temacie no ale jak widać moja kobieca :wink: intuicja zawiodła mnie kolejny raz :D

No więc poza piłką nożna lubie ...
Siatkówka :arrow: Lubie grać chodź nie jestem zbyt dobry jednak sie staram - pooglądać czasem też lubie :-D
Koszykówka :arrow: Tak jak wyzej - niestety mam tylko 170 centów więc ze wsadami słabo mi idzie :wink:
Bilard :arrow: kurde uwielbiam czymać te duże kije w dłoniach :D niestety bilard w knajpach kosztuje i ze wzgledow finanoswych gram raczej zadko no ale za to czesto ogladam ( głownie na eurosporcie ) jak najlepsi grają w snookera :)
Tenis :arrow: grałem pare razy w zyciu i sprawialo mi to dużą frajde no ale cóz - zabraklo kasy :roll: bardzo lubie ogladac mecze w tv , bardzo,bardzo,bardzo :D
Szachy :arrow: yeahhhh :-D lubie grać ze slabszymi od siebie :P
Hokej :arrow: w tv to raczej mi nie podchodzi ta dyscyplina , grac tez nie zabardzo bo nie umiem jeździc na łyzwac - nawet chyba :wink: nigdy nie probowalem 8) za to na zwyo na lodowisku fajnie jest poogladac zawodowcow w akcji :)
Narciarstwo :arrow: nie umiem jeździć na nartach jak na wielu innych pojazdach :lol: no ale uwielbiam ogladac w tv slalomy,skoki, jakies ewolucje robione na nartach jak i na snowboardzie :)
Poza tym fajnie sie oglada ( jak narazie :D :P ) wszelakie sporty "Extreme" w TV.


fankaJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2004
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2005, 16:34

speedway ponad wszystko :!: :!: :!:
potem te, które uprawiam, czyli siatka i kosz
noga niestety coraz żadziej(jeśli chodzi o uprawianie)
narciarstwo- ale tylko stylem ala ja :lol:
rowerek, pływanie, tenis stołowy
i to na tyle :)


Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
Bianconeri forever
ROW RYBNIK&GÓRNIK ZABRZE
Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2005, 16:56

Przede wszystkim wiadomo - pilka ale tak poza to chetnie gram w pingla oraz bilard do tego dochodzi siatkowka do innych sportow mam lekki dystans :)


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2005, 17:32

Ja mam taka KOlejnosc po pilce noznej :D

Tenis
Siatkowka
Koszykowka

Kazda rzecz bardzo lubie ale tenis jest najlepszy :D:D:D po nodze :D:D


Obrazek
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2005, 23:02

kocham tenis ziemny pilke i koszykowka!!od 5 lat gram tenisa :D Kiedys chcieli mnie do Jagi wziac (sam trener Karalus),ale mama nie pozwolila z obawy o moje nozki :lol: Prawde mowiac gram w kazdy sport !staram sie w zyciu prubowac wszystkiego :-D


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
__tidus__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 5
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2005, 23:35

U mnie na pierwszym miejscu są podwodne bierki na siedem bramek, na drugim ta dziwna gra z Harrego Pottera, zapomniałem jak się nazywa niestety, trzecie to picipolo, później plasuje się nurkowanie na czas, no a piąta pozycja to piłka nożna. Ja pierdzile zapomniałem o piłkarzykach, takich wiecie, w knjapach stoją, wrzuyca sie dwa zeta i nawala z kumplami.:D


Pietrol_Juventus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2004
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2005, 23:38

Ja poza pilka lubie bardzo dwie dyscypliny:

- Kolarstwo , niby nudne ale naprawde momentami jest kapitalne ( premie gorskie i finisze na podjazdach , kto oglada ten wie ) i tu oczywiscie najbardziej lubie Wlochow ; Simoni , Cunego , Basso czy Pelizotti

- Biathlon i O.E.B Rulezzzzzzzzz


Juventus Turyn - Probably the best footbal club in the world

Ivan Basso - Probably the best rider in the world .. :)
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2005, 11:31

U mnie druga jest siatkówka :D bardzo lubie ten sport oglądac jaki w niego grać 8) 3 miejsce koszykówka i Snooker :-D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2005, 11:55

U mnie primo Piłka nożna (ale już nie za często gram), na drugim miejscu (a może nawet eq aequo z pierwszym) zdecydowanie kulturystyka (a co, też sport :-D ). Lubię oglądać i grać w bilarda (mam stół w domciu ), oglądać Snookerka - grałem może tylko z 10 partii :-/ Oprócz tego lubię oglądać siatkówkę, kosza, skoki, ostatnio curling, kiedyś dużo grałem ping ponga. Nie lubię tenisa (nuudy), jazdy konnej :-D, a tak to prawie wszystko zniosę...


Black_star_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 24
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 20:50

Moje ulubione sporty to:
1. Piłka nożna (grać, oglądać, kibicować)
2. Koszykówka (grać, czasem oglądać)
3. Hokej na lodzie (oglądać, oglądać, oglądać)
4. Siatkówka (Sebastian Świderski the best)
5. Łyżwiarstwo figurowe (miła odmiana po brutalnych i emocjonujących sportach :wink: )
6. Skoki narciarskie (w szczególności cała kadra fińska i norweska)

Nie lubię:
1. Boksu (całkowicie bezsensowne mordobicie)
2. Kolarstwo (mimo niektórych pasjonujących momentów ogólnie strasznie nudne, szczególnie przed telewizorem)


Fałszywa miłość jest gorsza niż prawdziwa nienawiść (Alfred de Musset)
Biało-czarne serce pozostaje takim na wieki...
Obrazek
wojtekk03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2005
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 21:32

A ja ze sportow to nie lubie chyba tylko łyżwiarstwa pewnie dlatego ze nie umiem jezdziec:)
A inne sporty oprocz pilki noznej to tak:
1. siatkowka - Pamapol Domex AZS!!! Czestochowa i reprezentacja oczywiscie:)
2. zuzel - Wlokniarz, jakze by moglo byc inaczej
3. koszykowka - tytan cz-wa, Śląsk Wrocław tez lubie, Prokom moze byc, nie lubie Anwilu, z nba lubiłem Lakersow ale jakos ostatnio przycichli:)
4. skoki narciarskie - Malysz (no co nie dziwcie sie tak, to taki skoczek z polski ja go tam lubie wiem wiem ze nieznany...:-D)
5. tenis ziemny - moim idolem byl sampras, teraz roddick, safin moze byc
6.lekkoatletyka - kibicuje wszystkim polakom
7. wyscigi motocyklowe - rossi ale jak zaczął wygrywac to juz tak mu nie kibicuje
8. F1 - nie kibicuje schumiemu, bo za duzo wygrywa(ł). kiedys kibicowalem Heinzowi Haraldowi Frentzenowi, teraz nie ma go w F1. kibicuje byle komu tylko zeby znowu nie wygrał schumi( ostatnio jakos przestal, oby na troche dluzej)
9. boks - tu tez jestem za Polakami, szkoda tigera, trzymam kciuki za golote z brewsterem!
10. narciarstwo alpejskie - herminator na dobre i na złe!
11. piłka ręczna - nie mam ulubionego zespolu
12. hokej - jak jest olimpiada albo mistrzostwa swiata albo cos to kibicuje czechom i finom , jako ze polska nie grywa w takich imprezach:)
13. kolarstwo - super sport, najbardziej lubie komentarz:) panow tomasza jaronskiego i krzysztofa wyrzykowskiego:)
14. tenis stolowy - kibicuje europejczykom, choc podobnie jak w badmintonie maja male szanse:D
15. kombinacja norweska - samppa lajunen ale juz nie startuje
snookrea tez nie lubie jest straszenie nudny
nie wiem czy jakies szczegolne dyscypliny ominałem, chyba nie
aha jeszcze biathlon - tutaj kroluje bjoerndalen - bardzo dlugo za nim jestem od pieciu albo szesciu lat no i za tomaszem sikorą


i sie zaczęło SCHOOLTiME :/
FORZA JUVe FORZA ALEX
ODPOWIEDZ