Jakie inne dyscypliny sportowe lubicie??

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 21:53

No oczywiście na pierwszym miejscu Fussball. Zimą to pewnie jak cała Polska skoki narciarskie. Lubie tez popatrzec na siatkowke, ale raczej na reprezentacje, popatrze czasami na boks. A właściwie to lubie patrzec na wszystko......no moze oprocz szachów, bilarda i różnych gier karcianych :P


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 23:31

Ostatnio zaczalem trenowac biegi i musze powiedziec ze bardzo mi sie spodobalo :) nawet mialem jutro jechac na zawody do Bielska ale niestety angina...:/ Mam nadzieje ze bede w treningach wytrwaly bo wierzcie mi ze mozna sie zmeczyc :)


ENBEA
Grim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 22:42

Ja lubię biegi, skok w dal, ping ponga, a zimą lubię poskakać na nartach.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 00:04

No cóż, jeśli chodzi o sporty aktywne obecnie, to zdecydowanie wybija się tenis ziemny, pływanie oraz piłka nożna. Sporo także biegam... czasem, ale to już rzadkość, grywam w siatkówkę, tenisa stołowego (bardzo lubię, ale nie mam okazji) czy koszykówkę.
Jeśli natomiast chodzi o sporty pasywne - które lubię oglądać - tenis ziemny, snooker (!!), piłka nozna, curling. Te chyba najbardziej...
Lubię też jeździć na rowerze, ale tak dziwnie było mi to wpisywać w sportach ;)


Dirty mind
Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 00:08

piłka nożna i tak zawsze będzie na pierwszym miejscu :D poza tym oryginalna nie będę jak napisze że lubie oglądać:
:ball: siatkówke(mam na myśli reprezentacje Polski)
:ball: skoki narciarskie
:ball: ogólnie lekkoatletyke
pozdrowienia dla fanów sportu :D


Obrazek
Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 00:12

Jeśli chodzi o uprawianie to poza piłką nożną może to być koszykówka i jazda na rowerze ( najlepiej po duuuuże górki ) a co do sportów oglądanych przeze mnie chętnie mogę jeszcze dopisać siatkówke ( zdecydowanie lepiej się obserwuje niż uprawia in my opinion ), żużel, skoki narciarskie, ogólnie lekkoatletyka, boks, snooker, wyjątkowo US Open w tenisa i Tour de France z kolarstwa no i moja perełka na koniec Curling :wink:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 22:02

ja oprocz futbolu lubie takze siatkowke - zarowno grac jak i ogladac w TV zwlaszcza mecze Polakow bo inne reprezentacje mnie nie interesuja, chcialem nawet kupic sobie koszulke siatkarskiej reprezentacji Polski ale nie moge nigdize spotkac, jak kotos wie gdzie sa dostepne to niech napisze :-D


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 22:17

Ja lubie każdy sport grac i oglądac, (tylko nie szachy :evil: )
To tak jesli chodzi o kibicowanie, interesowanie sie newsami itp. to oczywiscie piłka noża (grac tez badzo lubie) :lol:
No ale "zawodowo" gram w kosza nie gram dla jaja tylko bardziej na serio :dance: No i siatka tez jest spoko szczególnie mecze polaków w TV
ręcznej jakos nie lubie bo nie mam warunków ale zagrac zagram i ogladac tez moge, karate fajny sport trenowalem 7 lat ale zrobilem sobie przerwe (od września wracam) tez mialem troche sukcesów :smile:
Lekka atletyka tez bardzo lubie ogladac ale jeśli chodzi o uprawianie to nie mam zaskakujących wyników przpedam za sportami drużynowymi :)

TO Z TEGO WYSZLO:
1. Piłka Nozna
2. Koszykówka
3. Siatkówka
4. Karate


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
nailman86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 13:07

Ja oprócz footballu uwielbiam koszykówke...
Moją ulubiona drużyną jest Cleveland. Głwonie ze względu na LeBron'a Jamesa. Gość jest niesamowiety. Myśle, że jeśli mamy doczekać się następcy Jordana to jest nim własnie LeBron...


FORZA JUVE, FORZA ALEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 19:40

Pilka nozna ( wiadomo), F1 ( kibicuje Ferrari), Siatkówka ( nasza reprezentacja i zlotka), hokej na wysokim poziomie podobnie koszykówka i boks. Nie lubie tenisa, kolarstwa, czasem obejrze jakoms lekkatletyke. I to chyba tyle


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 19:59

Wiadomo, że nic nie zastąpi miłości do piłki nożnej która dla mnie jest synonimem Juventusu... 8) Co nie zmienia jednak faktu, że inne dyscypliny również mnie fascynują, w mniejszym bądź większym stopniu. Kolejność raczej nie jest przypadkowa :wink:

1. Siatkówka - wspaniały sport, cieszę się, że wielu innych użytkowników również go lubi :) Jednak staram się nie ograniczać kontaktu z tym sportem tylko i wyłącznie do TV. Gram w szkolnej drużynie, UKS Małachowianka Płock :) W ostatnich 4 latach zdobyła ona 3 razy mistrzostwo Płocka i raz tytuł vice-mistrza :wink: A w tym roku nie chwaląc się zbytnio będę grał w pierwszym składzie :happy: :wink: Przypadkiem jutro jest nasz pierwszy mecz w rozgrywkach, jesteśmy murowanym faworytem :P Ale czemu akurat ta dyscyplina? Chyba głównym jest radość jaką ona mi daje. uwierzcie mi, nie ma nic przyjemniejszego w tej grze niż mocne zbicie piłki, która "przypadkiem" trafia w zdziwionego przeciwnika... Można w ten sposób wspaniale wyładować swoją agresję! Poza tym jest to bardzo zespołowy sport, samemu na zwycięstwo nie ma się szans, dlatego ważna jest dobra atmosfera w drużynie, a taka u nas panuje. Naprawdę zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w tym sporcie, będzie to naprawdę miła odmiana od futbolu :wink: Oczywiście przejmuję się także losami polskich klubów i reprezentacji ( Arek['] :cry: ). Największą sympatię odczuwam w stosunku do Mostostalu Kędzierzyn Koźle i PZU/AZS Olsztyn, jako że w tym drugim klubie w rezerwach gra wychowanek naszeg UKS-u. Ale życzę powodzenia każdemu. Z pewnością sport ten nie wywołuje tylu negatywnych emocji co chociażby piłka nożna... :? A jednym z moich niespełnionych marzeń jest wyjazd jest wyjazd na mecz LŚ w Polsce ( ale najpierw Torino...).

2. Pływanie/nurkowanie. Zapałem do tych wodnych sportów zaraził mnie tata - zawodowy strażak-płetwonurek. Uwielbiam pływać ale jako, że jestem leniem... to najbardziej w ABC ( płetwy, maska, fajka ). Bedąc na wakacjach w Chorwacji mając widoczność na 6-8 metrów można się wprost zakochać w tej formie rekreacji. TAm również pierwszy raz nurkowałem, mój rekord to 10m, ale w przyszłości planuję sobie zrobić papiery, pozwalające na schodzenie na głębsze wody :wink:

3. Koszykówka. Oj grało się... dziesiątki godzin spędzonych na stadionie i rzucaniu, trenowaniu nowych trików (wziętych z AND1 ). Szkoda tylko, że brakuje tych kilku cm, żeby robić wsady :smile: W tym sporcie cenię to, że nie trzeba wielu kolegów by grać. Wystarczy wziąść piłkę i już możesz rzucać. Większy indywidualizm, praktycznie wszystko zależy od ciebie... Tylko czemu ta piłka tak rzadko wpada... :think: :lol:

To chyba wszystkie główne sporty które mnie interesują. Przedstawiłem Wam moje odczucia z nimi związane, to jak sie na nie zapatruję. Jeśli kogoś to zainteresuje, to zawsze można pogadać :wink: Dodam jeszcze, że bez względu na dyscyplinę zawsze staram się kibicować naszym rodakom :!: Jakkolwiek słabi by nie byli :wink:


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 20:37

to powiem to tak jesli jest gra zespolowa to tak probuje zeby grac z tylu bo mnie gra jako "obrońce" cieszy ,wiem malo jest takich osob jak ja bo kazdy chce strzelac podawac itp. a ja biore pelnie zycia z tytlu :P
najwazniejszym sportem jest:
pilka nozna (gram jako obronca najlepiej prawy ale srodek tez moze byc, lewa takze ale prawa obrona najbardziej mnie cieszy)
siatkowka (gra jako libero albo przyjmujacy takze mnie cieszy :) )
jazda groska (tu jest full wypas i jazda na maxsa :D )


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 20:45

Barzdo lubię poogladac siatkówke to mój drugi ulubiony sport po piłce nożnej.Lubie też se popatrzec na tennis ale bardzo rzadko mam na to okazje,kosza jakos tak bardzo nie lubie


Obrazek
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 21:06

ja najbardziej lubie pilke nozna,a poza tym to oczywiscie skoki narciarskie ale zdecydownie bardziej wszystkie sporty walki-boks, k1, kickboxing... Pozatym to lubie pogiercowac w pingla.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 22:55

Oprócz Piłki Nożnej lubie pograć w Pingla, kiedyś nawet ćwiczyłem Capoeire ale złamałem nogę w kolanie (wybiłem se łękotkę) i po ptokach :cry: Ale wracam do formy i już 6 miechów szpilam w Fussball;D


Obrazek
ODPOWIEDZ