Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 18:46

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz siatkówki pomiędzy Polska i Argentyną. W oficjalnym debiucie na duzym turnieju wystąpi Raul Lozano. Stawiam na 3-1 Dla naszych siatkarzy.

Transmisja w TVP3 dzisiaj, godzina 19:00
Ostatnio zmieniony 28 maja 2005, 22:18 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 18:52

No czekam na ten mecz juz od 3 dni :wink: jestem ciekaw jak sie zaprezentuja Polacy w pierwszym meczu pod wodza nowego trenera...będzie tym ciekawiej, ze, jak wspolminal paku, Lozano tez jest Argentynczykiem...jego znajomosc swojej narodowej siatkówki moze okazac sie kluczem do pokonania Argentynczyków


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 18:54

juz tylko 6 minut :D od rana na ten mecz czekam, jak Polska przegra to chyba nie bede mial telewizora :) mam nadzieje ze nasz nowy kapitan pokaze klase i ze okres przygotowawczy nie poszedl na marne


ENBEA
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 00:05

No i Polska wygrała z Argentyną 3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:23) w pierwszym emczu Ligi Światowej. Polska rozegrała średnie spotkanie. Poalcy byli zespołem dużo lepszym ale nie potrafili tego udokumentować wynikiem 3:0. I jak to zwykle w naszej reprezentcji jest wygrywamy seta 5-6 pkt tylko po to by w końcówce dać prezciwnikom szanse aby nas dogonili. 2 seta przegraliśmy prowadząc 22:17 :angry: Gra ogólnie średnia dobrze w ataku słabo w bloku i w obronie. Poprawiliśmy zagrywkę.

więcej szczegółów TUTAJ

Takie linki wstawiac prosze w url bo rozwalają struktóre forum.
TUTAJ
/Siewier


Obrazek
Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 01:20

Bardzo slaby mecz w naszym wykonaniu, szczegolnie nasze zagrywki, z leksza katasrofa, ale to byl dopiero 3 mecz w naszym wykonaniu, ktory jest prowadzony przez nowego trenera, dlatego cieszy mnie zwycisetwo(poza tym mielismy spore oslabienia)


Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 01:35

Moim zdaniem gra jak na te faze przygotowan byla calkiem niezla! oczywiscie jeszcze wiele brakuje do optymalnej dyspozycji, ale pamietajmy ze oni trenuja razem dopiero jakies dwa tygodnie i do tego trenuja bardzo duzo - jakies 6 h dziennie!! Bardzo mi sie podobalo to ze sporo gralismy srodkiem (przynajmniej na poczatku bo w polowie meczu rozgrywajacy jakos zapomnial o tej mozliwosci ataku). Wogole to nie wiem o co chodzi z ta zagrywka bo np. Wlazly zdobyl chyba z pierwszych 6 zagrywek 4 pkt a potem z 5 razy z rzedu walnal w siatke! Ale obecnie jestem optymista i wydaje mi sie ze trener bedzie konsekwentnie budowal forme na ME, a to jest duzo wazniejsze niz Liga Światowa chociaz wszyscy bysmy chcieli wygrac i jedno i drugie :wink:


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 06:42

Gra ogólnie średnia dobrze w ataku słabo w bloku i w obronie. Poprawiliśmy zagrywkę.
chyba ogladalismy dwa inne mecze, mi sie wydaje ze blok jak i obrona zagrały przyzwoicie natomiast atak szfankował na całej linii... :? ale moze inne mecze ogladalismy hehehe :lol: :lol: :lol:


M.E.H.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 30 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 08:31

kto sie wybiera do spodka na lige swiatową 24-25 maj grają z serbią i czarnogorą


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 09:45

Pershing pisze:Bardzo slaby mecz w naszym wykonaniu, szczegolnie nasze zagrywki, z leksza katasrofa
Zagrywki byly slabe :|??, a Wlazły, Gołaś? (ten pierwszy chyba sie juz wystrzelal w pierwszym secie ale na debiut to i tak dobrze ;))

matej pisze:Gra ogólnie średnia dobrze w ataku słabo w bloku i w obronie. Poprawiliśmy zagrywkę.
Zgadzam sie w 100% blok ktory wydawal mi sie nasza mocna strona poprostu zawiodl..nie zdobylimy chyba nawet 5 pkt po blokach, co prawda wyblokow mielismy juz wiecej ale za duzo nam to nie dalo bo czesto nie konczylismy kontratakow
M.E.H.G pisze:kto sie wybiera do spodka na lige swiatową 24-25 maj grają z serbią i czarnogorą
Narazie nastwiam sie na to ze pojade ale duzo zalezy od swiadectwa ;)))


ENBEA
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 10:51

Wygrana po niezbyt porywającej grze potwierdza jedynie nasze wysokie aspiracje. Zespół Argentyny to groźny rywal i jeżeli dzisiaj wygramy z nimi kolejne spotkanie, możemy być w pełni usatysfakcjonowani. Dużo nowych twarzy, istna rewolucja w naszej kadrze, ale to dobrze. Nowi zawodnicy, nowy trener, nowe emocje. Zapraszam wszystkich do oglądania meczów LŚ, bo zapewniam, że emocje są niepowtarzalne.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2005, 22:14

No i sie udalo :) dwa zwyciestwa nad Argentyna 3:1 ciesza ale trzeba powiedziec ze nie zachwycilismy dzis nasza gra szczegolnie w 1 secie... blok to byla jedna wielka tragedia o ile sie nie myle to zdobylismy po nim zaledwie 1 punkt.. Przypomne ze za tydzien czeka nas dwumecz z Grekami ktorzy wczoraj bez problemu pokonali Serbow 3-0 a w 2 secie dali sobie odebrac zaledwie 18 pkt. miejmy nadzieje ze zrewanzujemy sie Grekom za igrzyska i pewnie wygramy oba mecze

P.S proponuje zmiane tematu na Liga Światowa (bez Polska-Argentyna zeby bylo wszystko w jednym miejscu ;)


ENBEA
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2005, 22:07

Polska wygrała w Łodzi z Grecją 3:2 (17:25, 25:23, 19:25, 25:20, 15:13) w meczu grupy C Ligi Światowej siatkarzy.

To trzecie zwycięstwo Polaków w trzecim meczu w tych rozgrywkach.

Meczu niestety nie oglądałem :? więc pisze wynik tylko w ramach informacji.


Obrazek
felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2005, 23:14

Ja mecz oglądałem i nawet jestem zadowolony z postawy biało-czerwonych, musimy jednak poprawic gre blokiem bo to co dzis odchodzilo to az zal bylo w niektorych momentach patrzec :wink: Jednakze niewatpliwie z bardzo dobrej strony pokazal sie nasz atak, szczegolnie "krótka" ze srodka powodowala ze Grecy nie wiedzieli co sie dzieje 8) :) Nie wspomne o Mariuszu Wlazłym, ktory co i rusz popisywal sie efektownymi i co najwazniejsze efektywnymi zagraniami. A jako, ze jestem kibicem AZS'u to szczegolnie krytycznie patrze na gre zawodnika z bełchatowskiej SKRY :wink: :) BTW. Przyznam ze byl moment w tym meczu kiedy zwatpilem w nasze szanse, 3 set kiedy to Grecy szaleli ze swietnymi servami... Nasze szczescie ze nie utrzymali tego poziomu gry :)


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 00:10

Swietny mecz, choć nerwóka była niezła. Naszczęscie Polska pokazała klase jak JUVE i grała do końca i wygrała. Tak dalej chłopaki. Jeszcze tylko jutro trzeba ograć Azerów i świętujemy :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 01:29

Polacy powini (chyba przegrać ten mecz ) lecz w
w 5 secie pokazali klasę i wygrali mecz.
Ciesze się lecz uważam że mieli dużo szczęścia
ale ostatecznie wygrali i to się liczy. :twisted: :twisted: :twisted:


ODPOWIEDZ