Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 18:03

-Lucas- pisze:
paul636 pisze:
tabo89 pisze: nie wie ktos kiedy bedzie rozgrywany mecz o 5 miejsce bo podobno ma być gdzieś czytałem??
Ten mecz nie będzie rozgrywany.
Własnie że będzie :)

"Drużyny, które w grupach zajęły trzecie lokaty zmierzą się o miejsce 5."
To zdecydowanie jakieś nieporozumienie. Jeszcze raz powtórzę, że mecz o 5. miejsce w FinalSix LŚ w Katowicach nie będzie rozgrywany.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 18:42

paul636 pisze:To zdecydowanie jakieś nieporozumienie. Jeszcze raz powtórzę, że mecz o 5. miejsce w FinalSix LŚ w Katowicach nie będzie rozgrywany.
Być może nieporozumienie, nie wiem. Źródło to pzps.pl a więc powinno być tak jak tam pisze.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 22:02

Na pewno nie ma takiego meczu.


Mam pytanie. Wybiera się ktoś do Spodka na Ligę w przyszłym tygodniu?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 18:49

szczypek pisze:

Mam pytanie. Wybiera się ktoś do Spodka na Ligę w przyszłym tygodniu?
ja jade z kumplem na mecz o 3 miejsce i finał w niedziele.

mam bilety na niebieski sektor N


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:00

Ja mam bilety w sektorze C (poziom czerwony). Jadę 13 lipca na mecze Rosja - Brazylia i Polska - USA :-D

Dorzucę może skład na finał LŚ:

rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański
środkowi: Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Wojciech Grzyb
przyjmujący: Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Michał Winiarski, Michał Bąkiewicz
libero: Piotr Gacek.

źródło:ligaswiatowa.wp.pl


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:13

szczypek pisze:Ja mam bilety w sektorze C (poziom czerwony). Jadę 13 lipca na mecze Rosja - Brazylia i Polska - USA :-D
e to bileciki na dobre miejsca, zycze milej zabawy na meczach i oczywiscie niech Polska wygra i bedzie w finale bo chce obejrzec ich tryumf

a co do składu to liczyłem ze Raul powoła tez kogos z młodszych - szczegolnie chcialem w kadrze Możdzonka. ale postawił na naszych srebrnych medalistów i trzeba ufać jego wyborowi juz ostatnio na Mistrzostwach był trafny :D


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:35

tabo89 pisze:
szczypek pisze:Ja mam bilety w sektorze C (poziom czerwony). Jadę 13 lipca na mecze Rosja - Brazylia i Polska - USA :-D
e to bileciki na dobre miejsca, zycze milej zabawy na meczach i oczywiscie niech Polska wygra i bedzie w finale bo chce obejrzec ich tryumf
Dzięki i wzajemnie.
tabo89 pisze:a co do składu to liczyłem ze Raul powoła tez kogos z młodszych - szczegolnie chcialem w kadrze Możdzonka. ale postawił na naszych srebrnych medalistów i trzeba ufać jego wyborowi juz ostatnio na Mistrzostwach był trafny :D
Taki skład myślę był do przewidzenia. Jedynie decyzja o wystawieniu na libero Gacka budzi pewne kontrowersje (sam nie wiem czemu). Ignaczak i Gacek grają na równym poziomie i gdyby na libero grał Igła to napewno pojawiałoby się pytanie, a czemu nie Gacek?
Jutro Polska - Francja :-D


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 20:25

szczypek pisze: Jedynie decyzja o wystawieniu na libero Gacka budzi pewne kontrowersje (sam nie wiem czemu). Ignaczak i Gacek grają na równym poziomie i gdyby na libero grał Igła to napewno pojawiałoby się pytanie, a czemu nie Gacek?
Prawdą jest że Ignaczak jest bezkonkurencyjny w rozgrywkach PLS i gdyby tylko na tej podstawie podejmować decyzję to właśnie Igła powinien znalezc się w składzie kadry na finały LŚ. W przypadku Gacka jest zupełnie odwrotnie. W rozgrywkach ligowych spisuje się przeciętnie natomiast w reprezentacji gra kapitalnie i według mnie na tym poziomie jest lepszy od Ignaczaka. Wystarczy sobie przypomnieć spotkania z Bułgarią w których Gacek dał popis swoich umiejętności. Być może osoba trenera Raula Lozano ma na niego taki wpływ? Mam wrażenie, że Gato z meczu na mecz gra coraz lepiej a Igła ciągle tak samo, nie wyróżnia się... Efekt widać w powołaniu.


Obrazek
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:10

Panowie, z libero w siatkówce jest podobnie jak z bramkarzem w piłce: nie może być dwóch dobrych, równych w jednej drużynie, bo tylko jeden będzie mógł grać... Czytałem kiedyś, że wychodząc z tego założenie Raul Lozano postawił na Piotra Gacka, zostawiając poza kadrą Krzysztofa Ignaczaka. Ten pierwszy wie, że będzie grał, wie, że ma zaufanie trenera. Szkoda trochę, że to odbywa się kosztem drugiego świetnego libero, no ale taki jest sport. Ja ufam Raulowi Lozano w tym wyborze.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:43

Michal17 pisze:Panowie, z libero w siatkówce jest podobnie jak z bramkarzem w piłce: nie może być dwóch dobrych, równych w jednej drużynie, bo tylko jeden będzie mógł grać... Czytałem kiedyś, że wychodząc z tego założenie Raul Lozano postawił na Piotra Gacka, zostawiając poza kadrą Krzysztofa Ignaczaka. Ten pierwszy wie, że będzie grał, wie, że ma zaufanie trenera. Szkoda trochę, że to odbywa się kosztem drugiego świetnego libero, no ale taki jest sport. Ja ufam Raulowi Lozano w tym wyborze.
Zabrzmiało to tak jakby Gacek był pewniakiem w kadrze Raula Lozano, szczególnie druga część Twojej wypowiedzi :wink: Gato zasłużył sobie na grę w finale swoją postawą w nie jednym meczu. Imponował szybkością, dynamiką, skutecznością i ilością wybronionych piłek. Najwidoczniej daje trenerowi więcej powodów aby ten zaufam jemu a nie Ignaczakowi. Miejmy nadzieje, że w decydujących spotkaniach w Spodku spisze się równie wyśmienicie. 8)

EdiT:
Michal17 pisze:Piotr Gacek jest pewniakiem :wink:
Teraz tak ale przed ogłoszeniem składu reprezentacji na finały LŚ- nie.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2007, 15:32 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:55

-Lucas- pisze:Zabrzmiało to tak jakby Gacek był pewniakiem w kadrze Raula Lozano, szczególnie druga część Twojej wypowiedzi :wink:
Skoro nie ma w kadrze K.Ignaczaka to kto inny ma być libero? Piotr Gacek jest pewniakiem :wink:


Sky-Yu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 12
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 15:53

Już dzisiaj Polacy grają do boju polsko


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 19:23

BRAZYLIA - BUŁAGRIA 2:3
(25:21 ; 20:25 ; 25:21 ; 23:25 ; 12:15)

No i kto by pomyślał, że Brazylia może przegrać :-D Zwycięstwo Bułagrii jednak jak najbardziej zasłużone i teraz może być bardzo ciekawa sytuacja w tej grupie (Rosja, Bułgaria i Brazylia). Czekamy do 20:00 na mecz Polski z Francją.


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 23:23

brawo POLACY!! przez ta wygrana i przegrana brazyli z bulgaria mozemy sobie ustawic turniej podwłasne dyktando :) byłem pod telebimem atmosfera nieustępujaca tej w srodku :)


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 23:28

cos pieknego (ogladam wszystko w domu niestety:( ) kapitalny 1 mecz faworyt Brazylia zawiodl bylo chyba widac lekkie zlekceważenie przeciwnika teraz bed musieli wygrac z Rosja (beda mieć bardzo ciężko) 2 mecz straszne nerwy juz wydawalo sie ze Francja ma mecz wygrany ale kapitalne zmiany Lozano daly nam to czego oczekiwalismy oby nie zdazyl sie maly wypadek przy pracy i obysmy zagrali w finale :) :bravo: :bravo: :bravo:


ODPOWIEDZ