Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:22

Ogólnie bardzo dobry występ Polaków na tych Mistrzostwach. Wczorajszy mecz z Bułgarami doprawdy był piękny, co najważniejsze - wygrany. Miejmy nadzieję, że w dzisiejszym finale wszystko potoczy się jak należy, choć wiadomo - będzie strasznie ciężko.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 17:15

LeVi pisze:
paul636 pisze: Już nie mogę się doczekać przyszłorocznych MŚ we Włoszech - już z Wlazłym, Winiarskim i Świderskim.
No tak, tylko po co nam teraz oni. Jak podkreśla trafnie Swędrowski: " Ten zespół w takim składzie doskonale się rozumie i uzupełnia".
Ano dlatego, że są o klasę lepsi od ich aktualnych zastępców: Wlazły od Gruszki, Winiarski od Bąkiewicza. A co do Świderskiego, to ciężko powiedzieć czy jeszcze powróci do swojej dawnej formy, bo u niego już przed kontuzją pojawiła się systematyczna obniżka jakości gry.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 21:29

Polska mistrzem Europy! Gratulacje dla chłopaków, bo odwalili kawał dobrej roboty! Świetny mecz, bardzo wyrównany, ale to My wyszliśmy z niego zwycięsko. Bałem się, że Polacy sobie odpuszczą, bo już są w finale i srebro im wystarczy! Moja obawy były niesłuszne! Zagrali z sercem i nadzieją! Mamy złoto!
Cholernie się denerwowałem gdy jakaś piłka została zepsuta, w dodatku ten trzeci set, w którym wyraźnie odstawaliśmy od Francuzów... Na całe szczęście ostani, czwarty set okazał się kluczowym!

Gratulacje!!! Polska!!!
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 21:32 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 21:30

No i pieknie!! :dance: Jeszcze niech dziewczyny w Polsce jakis medal zdobeda i bedzie cudownie :dance:


Obrazek
BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 21:38

POLSKA!!!!!!!!!!!!!!! Szalenstwo!!! Cudownie no poprostu brak slow!!!!!! 19 wygrana z rzedu i MISTRZOSTWO EUROPY!!!!!!!!!!!!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 21:39

Wiecie coś o powitaniu Polaków? Obiło mi się o uszy, że oficjalna feta ma odbyć się jutro o 18 przy pl. Defilad. Prawda to?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Maciuś JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 66
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:00

Ja słyszałem że o 12:30 : o


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:07

Dobra, już wiem. Samolot ląduje 12.40, więc przy pl. Defilad powinni pojawić się ok 14.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:10

Mamy złoto, mamy złoto :dance: :dance: :dance:

Dla takich chwil warto żyć. Może dziś nie zagrali wspaniałego meczu, ale liczy się, że wygrali.

MVP dla Gruszki
Najlepszy rozgrywający Zagumny

gratulacje chłopaki.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:13

Nie wiem co napisać. Niesamowita sprawa, mamy Mistrza Europy. Nie dociera to jeszcze do mnie...

POLSKA!!!


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:14

Dzię-ku-je-my!
Takich emocji dawno nie przeżyłem. To było piękne. Wielkie słowa uznania. Dla Kurka, który eksplodował formą i tak cieszył oczy wszystkich, dla Gumy, który zjadł na parkiecie zęby i dalej trzyma klasę, dla Gruszki, który pojechał na ten turniej tylko i wyłącznie z uwagi na kontuzje podstawowych atakujących i mimo że kilka dobrych lat nie grał na tej pozycji, zagrał (swój ostatni duży turniej w karierze?) znakomicie, pewnie i skutecznie. Wreszcie wielkie słowa uznania dla Castellaniego, który stworzył Zespół, w którym każdy był ważnym ogniwem tego świetnie naoliwionego mechanizmu.

Dzięki chłopaki!


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 22:51

Dokładnie tak! Od początku wiedziałem, że będzie złoto. Ładnie pokonaliśmy francuzów. W trzecim secie lekki stres, ale w czwartym nie było mowy o przegranej. Zagumny, nasz kapitan został rozgrywającym turnieju, a Gruszka zawodnikiem mistrzostw. Pierwsze mistrzostwo Europy nareszcie w naszych rękach.

Cała Polska się raduje! Dziękujemy!


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 23:16

Wreszcie udało się zająć pierwsze miejsce w ważnym turnieju :happy:. Nasze reprezentacja od kilku lat jest w ścisłej czołówce, może bez kompleksów rywalizować z każdym na świecie. Jednego czego brakowało to złoty medal w wielkiej imprezie. W 2006 roku było bardzo blisko mistrzostwa świata, w 2005 i 2007 nie wyszło w turnieju finałowym Ligi Światowej. Dlatego jestem przeszczęśliwy, że w końcu zdobyliśmy złoto :dance:. Wielki podziękowania dla siatkarzy i trenera :bravo:.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 23:17

Niesamowita sprawa. Od początku miałem nadzieję na medal, a tu przywozimy z Turcji złoto. Gratulacje dla wszystkich chłopaków i dla Castellaniego, który poradził sobie bez zawodników, bez których ciężko było sobie do pewnego czasu wyobrazić tą reprezentacje. Mamy zespół, nie tylko podstawową szóstkę i to jest najważniejsze, bo pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Liczyłem, że trochę więcej zagra Jakub Jarosz. Gruszka, może i jest skuteczny i nikt do niego, po dzisiejszej nagrodzie nie będzie mógł powiedzieć złego słowa, czasami mnie trochę denerwował.

POLSKA!!!!!!!!


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 23:27

w piłke nożna grac " nie umiemy " ale siatkarzy to mamy prawdziwych mistrzów i przynajmniej oni nam zawsze humor poprawią niema co wskazywac najlepszych bo to jest gra zespołowa a chłopaki zagrali naprawde kawał dobrej piłki teraz kolej na Mistrzostwo ale tym razem Mistrzostwo Świata .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
ODPOWIEDZ