Juventus- Real 3:1 sezon 2002/2003

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2006, 01:02

To byly piekne chwile Juventusu. Wspaniały mecz 3 bramki Juve ,1 Realu , Buffon broni karnego. Gdy ogladalem skrut na YouTube to łza sie w oku kreciła gdy patrzyłem na kibiców radujacych sie po kazdej bramce . Teraz na takie mecze przyjdzie nam długo czekac ale mam nadzieje ze nie wiecej niz 3 lata . Oczywiscie na ławce z Didierem Deshampsem :) .


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2006, 17:46

Mecz mam do dzisiaj na kompie, z włoskim komentarzem Bruno Longhi'ego i często do niego wracam. Ach, jakiż wspaniały sezon upamiętnia ten mecz... Wówczas na mecze potrafił przyjść komplet nie raz w sezonie (Milan, Inter, Roma, Manchester, Real), wogóle chodziło więcej kibiców. Juventus nie był kojarzony, jak za ostatnich lat, za drużynę gwiazd-dziadków. Była to drużyna, która przez pana Steca z GW została nazwana wówczas 'Jedyną taką na świecie', potrafiąca przejść błyskawicznie z obrony do frontalnego ataku. I nasz gra nudna na pewno nie była! Mieliśmy paru piłkarzy wielkich i resztę walczaków, którzy nie byli z pewnością pierwszoplanowymi postaciami, lecz znakomitymi uzupełnieniami. No i wielki Marcello na ławce. Mecz z Realem był punktem kulminacyjnym tego sezonu. Jaka szkoda, że nie nastąpiło to jeden mecz później :angry: Mielibyśmy 3-ci Puchar Ligi Mistrzów na swoim koncie. Ale i tak ten mecz osłodził mi te wszystkie lata od roku 99 do 2002, czekania na upragniony tryumf. Po takiej suszy taki spektakl? W dodatku z galaktycznym Realem, będącym wówczas absolutnie na topie? Coś niesamowitego! Pogrom! 3:0 krzyczał Borek na Polsacie! To było iście niezapomniane. Widząc ten napis na popupie CL w TV 'JUVENTUS FC - REAL MADRID CF 3:0' przeżywałem jedne z najpiękniejszych chwil w swoim życiu. Warto dodać, że w tym samym sezonie polegliśmy z MU 1:2 i ... 0:3 u siebie. To był ból... zwłaszcza w sql, gdzie Juventus nie był zbytnio lubiany. Wiedziano natomiast, że ja jestem Juventino, więc na mnie się wszystkie złośliwe komentarze zebrały. Ale co tam, skoro za ponad miesiąc to ja byłem górą ponad całą szkołą! To dopiero było. Dziękuję Ci JUVE za ten i wiele, wiele innych wspaniałych meczów, które z pewnością będę pamiętał do końca swego życia! :bravo:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2006, 18:36

Kamil_on pisze:Teraz na takie mecze przyjdzie nam długo czekac ale mam nadzieje ze nie wiecej niz 3 lata . Oczywiscie na ławce z Didierem Deshampsem :) .
a Ty to niby czemu chcesz zmieniac obecnego trenera ? :?
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2006, 22:11 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2006, 21:25

Zdaje się, że kolega oczekuje sukcesów Deschampsa podobnych do tych Lippiego. A że na Ligę Mistrzów poczekamy to inna sprawa... Szkoda chociaż tego Pucharu Włoch.


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 15:06

to był Wielki mecz, a Juventus zakończył tamtego dnia ere Galacticos, ere Wielkiego Realu. W tamtej edycji LM Królewscy byli głównym faworytem do podbicia Europy.

ludzie, którzy pozostali mi w pamięci po tamtym meczu:

Trezeguet - za gola
Del Piero - za gola
Buffon - za obrone karnego
Nedved - za gola

tak tak... Ci sami, którzy pozostali z Juventusem do dzisiaj.
piekne chwile.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2007, 14:44

To byl mecz ktorego nie zapomne chyba do konca
zycia chcialbym aby jeszcze taki sie zdarzyl o tak wielkiej dramaturgi.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2007, 23:16

miny kibiców realu ktorych wtedy było sporo a real dostał baty po pieknej grze JUVE!!


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2007, 11:05

Byłem fanem Juve dopiero chyba od dwóch tygodni gdy oglądałem ten mecz i po nim uświadomiłem sobie, że pozostanę z tym klubem na zawsze. Pamiętam, że w tym meczu pobiliśmy chyba rekord frekwencji na Delle Alpi, który i tak później został jeszcze raz podity w spotkaniu...z Realem o ile mnie pamięć nie myli. Jak tak oglądałem niedaawno ten mecz na internecie (skróty bramek), to zauważyłem jedną bardzo ciekawą rzecz. Gol, którego strzelił Trezeguet, powtórzył się w bardzo podobny sposób 2 lata później. W obu akcjach Nasz wielki napadzior walnął z przewroty... :) Do dzisiaj pamiętam, jak się wtedy cieszyłe. :płaczę:


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2007, 11:22

Dla mnie najlepszy mecz EVER!!!



FORZA GRANDE JUVE


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2007, 11:29

Faktycznie mecz REWELKA...... Po bramce Alexa na 2:0 tak sie darłem że matula mnie wygoniła do siebie do pokoju abym oglądał... ;) Przepiekne akcje i ten dreszczyk na koniec meczu jak Zizu strzelił na 3:1... Buffon broni karnego...... eeeehh pieknie było to widowisko :D


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2007, 11:56

Fifarulez pisze:Gol, którego strzelił Trezeguet, powtórzył się w bardzo podobny sposób 2 lata później. W obu akcjach Nasz wielki napadzior walnął z przewroty... :)
Fakt, obie bramki były podobne. Ani w jednym, ani w drugim przypadku nie była to klasyczna przewrotka, ale rzeczywiście sposób, w jaki Trez zdobył w obu meczach bramki, był bardzo podobny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
scofield_38

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 19
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2007, 10:36

noo tego meczu nigdy nie zapomne. najpierw dośrodkowanie zambrotty głowka alexa i gol treza :ball: potem cudowna akcja alexa i 2-0.a na sam koniec niedźwieź i 3-0!!! potem karny dla realu i buffon broni!!! to było coś pięknego. no ale potyem gol zidane ale i tak awans do finału!!! a tam niestety porażka :cry:


Franz del Torino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2007
Posty: 38
Rejestracja: 10 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 20:40

Obrona karnego przez Buffona zrobiła na mnie wrażenie, potem jeszcze piękna bramka Nedveda... Jak dostał tą pamiętną żółtą kartkę to płakałem razem z nim...


''Czas jest względny, ale czasy są bezwzględne'' - Ferdynand K.
wesley

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2009, 00:35

Ten mecz był super !!!!!!!! Ma ktoś go z polskim komentarzem ???????


Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2009, 10:36

kalmuran pisze:Ten mecz był super !!!!!!!! Ma ktoś go z polskim komentarzem ???????
Mam cały mecz z polskim komentarzem, bodajże Szpakowski zgrane z Polsatu, problem w tym że jest to w formacie DVD i nie mam pojecia jak zrzucic to zeby mozna bylo wstawic w partach na jakis serwer ;/


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
ODPOWIEDZ