Zdobycie 27. Scudetto - Flash

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 17:42

Znalazłem dosc fajny kawałem z celebracjami piłkarzy Juve gdy zdobyli 27. scudetto. Jest to we Flashu.

http://www.members.shaw.ca/arashk19/Juv ... udetto.exe

Kiedy to ogladałem pierwszy raz, to troche mnie to wzruszyło. Łezka w oku sie kręci kiedy sie wspomina tą piękną gry Juve...Oby tak było w tym roku...


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 18:17

Wszystkie zdjęcia widziałem wcześniej , ale muzyka i inne dodatki sprawiły, że kiedy je oglądasz to przeżywasz to wielkie wydażenie jeszcze bardziej


Macko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 13 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 19:35

Moj poprzednik ma racje za 1 razem to sie leska kreci..


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 00:05

qrde , piękne to :!: no i jak zobaczyłem Marcello to już wogle masakra ...
wrócił żal ,że go jush nie ma w Piemoncie :(


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 00:28

Naprawde fajnie te flashe zrobione muzyczka też fajna :). Powiem szczerze że mnie również sie łezki w oczu zakręciły :) Zwłaszcza jak sie popatrzyło na Lippiego który niestety już z nami nie jest :(


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 10:20

Bardzo fajny flash- dobra muzyczka. Sama sie łezka w oku kręci. Najlepsze zdjecia: Marcello, del Piero z wiadrem :-D i wiele innych bardzo fajnych. Sporo ludzi było wtedy na Delle Alpi...


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 14:53

Pawciosss pisze:qrde , piękne to :!: no i jak zobaczyłem Marcello to już wogle masakra ...
wrócił żal ,że go jush nie ma w Piemoncie :(
miałem to samo... kiedy zobaczyłem to zdjęcie kiedy ma ręce do góry uniesione to az mnie ciarki przeszły :? I jeszcze ta muzyka... eh super sprawa


Macko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 13 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 16:50

UlTrAs pisze:
Pawciosss pisze:qrde , piękne to :!: no i jak zobaczyłem Marcello to już wogle masakra ...
wrócił żal ,że go jush nie ma w Piemoncie :(
miałem to samo... kiedy zobaczyłem to zdjęcie kiedy ma ręce do góry uniesione to az mnie ciarki przeszły :? I jeszcze ta muzyka... eh super sprawa
Ale to seryjnie wygladalo jakby jeszcze nie wezyl w ten sukces 8)


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 17:21

Jestem twardy ale naprawde mocno sie wzruszyłem oglądając to. To już nie będzie to samo Juve bez Lippiego, Montero, Iuliano, Ferrary, Davidsa to wszystko sprawia że naprawe łezka sie w oku kręci bardzo mocny i nawet będzie mi szkoda tego "giganta" czyli Delle Alpi jak go mają zrobić na styl angielski.

Ach piękne czasy które już nigdy nie wrócą, już nic nie bedzie takie same ........ a szkoda :cry:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 17:28

Musz powiedzieć że najbardziej sie wzruszyłem jak pokazali Lippiego :(
I ta piosenka też była super wkonponowana... nawet za drugim razem przyjemnie sie to ogląda


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 18:02

Bardzo ładne!!! Wielu z prezentowanych zawodników już nie pomoże Juventusowi w zdobyciu Scudetto. Ale cóż takie jest życie. Pozdrowienia dla Conte,Montero, Davidsa, Iuliano i oczywiście dla Lippiego!!!!!


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 18:19

piekna sprawa szkoda Lippiego trudno jest czas przyjscia i czas odejscia łza sie kreci Lippi nigdy tego niezapomnimy tego co zrobiłes.
ja jak ogladam spotkanie Juve Real jak wygralismy 3-1 to mam taki usmiech na twarzy najlepsze spotkanie Juventusu jakie widziałem nigdy niezapomne tego meczu :) w tym meczu wszytsko nam wychodziło piekny spektakl


mosiu_m

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 27 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2004, 18:32

nAWET fAJNE , ALE MYŚLAŁEM ŻE TO FILMIK , a to tylko pokaz slajdów i ta muzyczka kojazy mi sie z jakims filmem
8) Melanż - wakacyjny


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2004, 12:30

:cry: Ściągnałem to kilka dni temu, ale dopiero teraz o tym piszę :cry:
Pięknie zrobiony pokaz slajdów, wkomponowana w to ta smutna piosenka chociaż nie wiem co to jest i nie za bardzo mi się podoba, ale idealnie pasuje do tego pokazu.
Jak sobie przypominam te chwile to mi się chce płakać.... to było aż....rok temu :cry: Jak zobaczyłem to zdjęcie MARCELLO z uniesionymi w górę rękami to normalnie mi łzy staneły w oczach, mało co się nie popłakałem, wogóle na tych zdjęciach MARCELLO jak by smutny jak by nie wierzył, że zdobył te Scudetto, ehh, wielki człowiek, wielki trener, wielki żal że nie ma Go już z nami :(, ale teraz Jego zadaniem jest poprowadzenie do sukcesów AZZURICH i mam nadzieję, po kilku sukcesach z reprezentacją powróci do nas. Nie tylko to zdjęcie mnie wzruszyło, jak patrze na wielkich obrońców Montrero, Iuliano, Ferrara... ehh ;/ nie moge poprostu, ale to się musiało kiedyś stać, nikt przecież nie może grać wiecznie na najwyższym światowym poziomie, to samo Conte :cry: jak ja żałuje że nie zobacze już Tego Człowieka w koszulce Bianconerich :cry:
dobra przestaje już pisać bo się całkowicie rozkleje :cry:

GRAZIE MARCELLO za wszystko :!: :cry: :!: WRÓĆ DO NAS :!:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2004, 14:38

Snoop pisze:Wszystkie zdjęcia widziałem wcześniej , ale muzyka i inne dodatki sprawiły, że kiedy je oglądasz to przeżywasz to wielkie wydażenie jeszcze bardziej
a kto tych zdiec nie widzial ?? i to zeby tylko raz !!!
Piekne wspomnienia i jeszcze ta muzyka az sie lezka kreci w oku !


ODPOWIEDZ