Za co nienawidzicie Zibiego ?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 15:59

DjJuve

Tomaszewski jako jedyny mówi prawde o polskiej piłce tylko on mówi o wszystkich skandalach i aferach jakei dzieja sie w PZPN


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 16:30

ballack13 pisze:
a co ty myslisz ze liga to tylko 3 kluby które graja o mistrzostwo a inne są po to zeby sobie na nich forme chwycic ??

to jest bezsens żeby z ligi spadal tylko jeden zespół przy takiej ilości druzyn i co teraz ci co są w środku tabeli to moga mecze sprzedawać mogą to olac wszystko bo sie utrzymią i ich reszta malo obchodzi
ok. po czesci wybroniles swoj argument. dziwne, ze nie skomentowales tego wczesniejszego? ale to jest Ci na reke, rozumiem, spoko.

tymczasem ja dalej obstaje za tym, ze jest to bardzo slaby argument. czy z ligi spadaja 2 druzyny, czy 1.. dla mnie to nie sprawia jakies znaczacej roznicy. tak, dokladnie. dla mnie polska liga to 3-4 kluby, tymczasem reszta to dno zupelne - przyznaje. dlaczego? bo tak to wyglada. nigdzie nie napisalem, ze jestem przeciwny degradacji. jednak nie zalezy mi, aby kluby w duzej ilosci zegnaly sie z rozgrywkami pierwszej ligi. pisze to majac na uwadze kiepski poziom naszej drugiej ligi oraz dobro tych pierwszoligowcow. zapewni im to przynajmniej stabilnosc. cos na pewno przemawialo za tym, jezeli do tego doszlo, nie sadzisz?

nie uwazam rowniez, aby byl to wielki cios w strone polskiego pilkarstwa i przez ten pryzmat nie radzilbym oceniac pracy pana listkiewicza i spolki. a to jest istota tej dyskusji. chlopcze, uwazaj co piszesz. bo za takie glupie gadanie kiedys mozesz sie przejechac w zyciu. nie masz solidnych argumentow i dowodow, to siedz cicho.
ballack13 pisze:
>pomoc bez interesowana a w tym wypadku jest to czysty biznes a nie pomoc
oby wiecej takich czystych biznesow w polskiej pilce :wink:.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Mikołajek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 38
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 19:37

ballack13 pisze:DjJuve

Tomaszewski jako jedyny mówi prawde o polskiej piłce tylko on mówi o wszystkich skandalach i aferach jakei dzieja sie w PZPN
''Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa''Demokryt


Mówić to może każdy, a liczy się to co kto robi. Tomek wszystkich krytykuje, a jak sam został by prezesem PZPN to rządził by pewnie jeszcze gorzej niż jego nieprzyjaciel ''Listek''


''Niektórzy myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci.Niestety nie, to coś bardziej ważnego''-Bill Skankley
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 21:27

tak _Jah ale popatrz ze poziom drugiej naszej ligi jest slaby bo tam jest mniejsza kasa i kazdy zespół który awansuje do pierwszej to tak jak liga mistrzów dla wisly przypływ gotówki i moze jaksi zespół przez to się wypromować to raz
a dwa jak spada ino jedne zespół to polowa sie obija aniechcemy zeby np. pierwsze 3-4 zespoły co kolejke wygrywaly 8-0


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 21:30

ja go jnie lubie jako czlowieka.powinien zagrac w ,,siedem'' i miec epizod przy pysze.no i jeszcze trenerka.po co mu to bylo??!!ale do zibiego-pilkarza odnosze sie z szacunkiem chocby dlatergo ze byl jedynym polakiem w juve


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 22:08

Za co nie lubie Zbigniewa Bońka? Za to, że jest mocny w pysku, wymądrza się, a sam nic nie umie dobrze zrobić. Za to, że wszystkich krytykuje, a sam nie jest wszechwiedzący. Mniej więcej za to go nie lubie.


:roll:
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 22:31

ballack13 pisze:a dwa jak spada ino jedne zespół to polowa sie obija
zdaje ci sie. ostatnie me pokazaly to najdobitniej. w pilce nie graja nazwiska. nawet jak wychodzisz sobie pograc dla przyjemnosci z kolegami to wkladasz w mecz wszystko to, co masz do zaoferowania. nie sadzisz? to nie chodzi o stawke.. w kazdy mecz pilkarz wklada wszystko to co w nim drzemie najlepsze. gadki o jakies motywacji, celach jest zbedna, poniewaz jest to tylko swego rodzaju usprawiedliwienie. kazdy gra tak jak potrafi. nie sadze, aby byly w tym ukryte jakies inne motywy. a obawa przed sprzedawaniem meczow mialaby wiekszy sens przy spadku wiekszej ilosci zespolow. albowiem 'srdedniactwo' mialoby wiekszy popyt.

glownie chodzilo mi o to, ze obrzuciles kierownictwo pzpn mocnymi slowami, nie posiadajac tym samym zadnych zelaznych argumentow. dlatego nie interesuje mnie po czyjej stronie jest racja w omawianym powyzej problemie. ja widze to tak, ty widzisz to inaczej. zaden z nas jednak nie ma prawa pisac takich slow pod adresem moznych polskiej pilki. problemu doszukiwalbym sie bardziej w innych aspektach, wykraczajacych poza mozliwosci omawianego towarzystwa.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 15:23

Zibi to świetny człowiek, dla Juve zrobił wiele dla Pzpnu tez hehe. A wszyscy jakos o jego przeprowadzce do romy mówią. Każdy piłkarz ma prawo


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 15:28

kubus1 pisze: Każdy piłkarz ma prawo
Jasne, że każdy piłkarz ma prawo, ale też każdy kibic ma prawo do takiej, a nie innej reakcji i piłkarz podejmujący taką, anie inna decyzję musi sie z tym liczyć. Boniek też musiał wiedzieć, bo to jest oczywiste, że jego przejście do Romy spowoduje, że jego niedawni kibice staną się jego największymi wrogami, a jednak zdecydował się podjąć taką decyzje - jego wybór.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Juve321

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 39
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 13:20

Tytuł tego wątku jest zły. Za co można nienawidzić Bońka? Za nic. Nikt z nas nie zna go osobiście. Nawet osoby, które dostały od niego autograf mało o nim wiedzą. Nienawidzieć można kogoś z pobudek osobistych i jest to zdecydowanie za mocne słowo. Można Bońka, co najwyżej nie lubić i za nim nie przepadać.

Ja osobiście, nic do niego nie mam. Zbigniew nie błyszczy skromnością, ale ma do tego poniekąd prawo. Często też się z nim nie zgadzam, ale to nie skreśla go jako znakomitego piłkarza. Można mieć jedynie żal, że z każdym kolejnym rokiem okazuję coraz mniejszy szacunek Juventusowi. Być może, tak działa na niego słońce w Rzymie.


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ