Za co nienawidzicie Zibiego ?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:21

ogólnie to nic do niego nie mam ..... szanuje go ponieważ grał w Juventusie ale jak zacznie sie wypowiadać na temat Serie A to juz naprawde chyba sie czasami zapomina !! powinien okazać wiecej szacunku dla byłego klubu !! a i z reprezentacją tez nie poszalał za długo ........ :lol:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:40

On jest dla mnie zbyt hamski! to ze przeszedl do romy to jeszcze nie jest takie zle! ale jak widze jak on sie o czyms wypowiada to az mnie biala goraczka łapie :)


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:54

Ja nielubie go za to że spieprzył szanse na awans polaków do mistrzostw europy, a do tego uważał że to nie jego wina :evil: . Czytałem keidys w wyborczej artykuł na jego temat. Pisali że prowadził chyba 6 klubów, ale jego najwiekszym sukcesem jest awans do drugiej ligi :? . Z tych wszystkich zespołów jakie prowadził nic szczególnego nie osiągnął ba on nic nie osiągnął, oprucz w/w sukcesu :wink: , za każdym razem miał jakąś wymówke: że to piłkarze mieli słabą forme(to chyba do niego należy) że działacze go wkurzali, że nie było pieniędzy itp., itd. Dokładnie tak samo było w reprezentacji i za to właśnie go nie lubie; za jego kręcenie i nie szczerość.


Forza Juventus
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:59

Nie mam powodów,żeby nienawidzieć Bońka.Zapisał się on w historii Juventusu swoją wspaniała grą i zawsze będe mu za to wdzięczny.Później grał w Romie i co gorsza do dziś jest jej wiernym fanem,ale nie zmienia to faktu,że zrobił dla naszego klubu bardzo wiele.Na pewno darzył bym go większą sympatia,gdyby był kibicem Juve,ale cóż ma on prawo do własnych poglądów.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
MAGIK- DEL PIERO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 18:30

Wajron napisał:
No własnie ... nie rozumiem tego Dlaczego wszyscy uważają ze Zibi 'sprzedał' się Romie ? Po przeczytaniu ksiazki "Prosto z Juventusu" Zibi zyskał w moich oczach. Przecież był to świetny pomocnik, który wiele zrobil dla Juve, a że chciał odejsc do Romy to chyba jego sprawa nie ? Przeciez jak sam pisał - nie rozstaję się z klubem w nieskaskach lecz wtedy gdy jestem zrzyty z klubem i mam poparcie kibiców - zreszta Boniek od początku mówił, że chciałby grać w Romie ale to nie znaczy, że nie kochał Juve !!! To samo było z Inzaghim - został sprzedany i co już jest wrogiem publicznym większosci tifosich Juve ! Ja jako 'człowieka' równiez nie lubię Bońka (reprezentacja ; chce być wszędzie ) ale szanuje go za to jak grał i co robił w Juve !
Przemyślcie to i odpowiedźcie !
Ja nie wiem dlaczego go nie lubię, ale jednym z powodów jest to jak się wypowiada o klubie jakim jest JUVE, przecież to ten klub go wypromował :!: :!: :!: :!: :!: Fakt mówi, że kocha Romę, jego wybór, ale na JUVE, bez powodów nie musi najeżdźać :!: :!: :!: :evil: :evil:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 21:56

Ja Bońka bardzo lubiłem. Jeszcze kilka minut przed meczem w finale LM 96/97 z Borussią nie wiedziałem komu kibicować. Borussię lubiłem bo kibicował jej mój brat, a Juve dlatego, że gra tam Del Piero. I tuż przed meczem dowiedziałem się od mamy, że w Juventusie grał kiedyś Boniek. Od razu wiedziałem komu kibicować. Płakałem po tej porażce Juve, a gdybym przed meczem nie dowiedział się o Bońku cieszyłbym się ze zwycięstwa Borussi. Czyli wychodzi na to, że Juventusowi zacząłem kibicować dzięki Bońkowi :!: Ale Zibi zawiódł mnie jak okazało się, że to on przejmie stanowisko selekcjonera po Engelu. Zrozumiałem, że czaił się na to miejsce od momentu awansu Polski do MŚ i zachował się nie fair w stosunku do Engela. Cieszę się, że poszedł po rozum do głowy i sam zrezygnował z funkcji selekcjonera.


I need a girl that I can train.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 23:03

Ja za Bonkiem nie przepadam a najbardziej zgadzam sie z Martinem


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Del Łukasz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 17:34

Ja tam do Bońka nic nie mam. Zobaczcie ile zrobił dla Juve i naszej rep. Oczywiście wiem, że nikt nie cieszy się tym transferem do Romy, ale to nie tylko jego decyzja. To nie Kalu Uche, żeby odejść bez zgody menagera. A po za tym myślicie że jakby teraz nie odszedł to byśmy z Depor wygrali?? Nie! Boniek to przeszłość i skupmy się na graczach którzy ciągle są w Juve. :D A dobrym trenerem nie każdy jest. Wątpie czy my (użytkownicy forum trenowalibyśmy lepiej s-kadrę). Chociaż mógł się tam nie pchać, ale pamiętajcie że to Listkiewicz na niego postawił (tego to nie lubię), i to jego błąd. Nikt nie jest jasnowidzem, więc skąd mogli wiedzieć że taka kiszka z tego będzie?? Gdyby wiedzieli to na pewno Boniek nie trenowałby naszej s-kadry. Zresztą Janasowi też najlepiej nie idzie


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 14:24

Sarsik pisze:Cieszę się, że poszedł po rozum do głowy i sam zrezygnował z funkcji selekcjonera.
Widze, że nie czytałes wywiadu z Tomaszewskim. Wiem, że Tomaszewski mówi dużo i czesto jest to grubo przesadzone, ale czesto mowi tez to, o czym nigdy bys my sie nie dowiedzieli. Np gdyby nie Tomaszewski nie wiedzielibysmy jaka panowała atmosfera w reprezentacji przed Finałami MŚ w 2002r.
Ok ale starczy rozwodzenia sie nad tym. W tym wywiadzie przeczytałem cos takiego mjw: Boniek zrezygnował z reprezentacji w czasie gdy nie było do grania rzadnych meczów, panowała przerwa zimowa. Każdy wie też, że stanowisko selekcjonera jest dobrze płatne. Kto więc rezygnuje z takiej kasypraktycznie za darmo, bo na horyzoncie nie ma żadnych meczów?? Boniek musiał zrezygnować, bo w tym czasie na jaw wyszła afera Rywina,a Boniek jest w nia podobno nieźle zamieszany. Musiał więc usunąc się z życia społecznego. Na stałe przeniósł sie do Rzymu - nawet rezygnacje złozył stamtąd. Nie było z nim zadnych wywiadów, nic.

A co do Bońka w Juve, to nie ulega watpliwości, że spędził tutaj swoje najpiekniejsze lata piłkarskie. To on był jednym z twórców wielkiego Juventusu lat 80. Jako piłkarz był osoba wybitna. To właśnie po faulu na Bońku (podczas tragicznego finału LM na Heysel :( ) sędzia podyktował 11 i Platini zdobył zwycięskiego gola z karnego, który dał nam pierwszy triumf w LM. Boniek odchodził do Romy, gdy juz swoje najlepsze lata gry miał za sobą. Był juz zachaodzącą gwiazda, a wtedy na nim jeszcze ładnie zarobiliśmy. W Romie grał głównie tylko jako obrońca.
A to, że kocha Rome i zupełnie zapomniał o Juve, no cóż - jego sprawa. W Bońku przeszkadzało zawsze mi tylko to, że był strasznie łapczywy na kase. A jego osiągnięcia trenerskie?? - lepiej nie mówić spadek z dwoma zespołami z Serie A do Serie B i zawalone eliminacje EURO 2004 :evil: :evil:


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 15:04

ja tam do Bońka za przejście do Romy nic nie mam ale za to co z nasza reprezentacją zrobił go nie moge na niego patrzeć. Jako piłkarz był świetny jako trener do d....


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 16:11

Ja tam go nie lubie i troche sie wstydze ze jaki palant gral w JUVE. Jak ogladam z nim wywyady czy czytam to mnie nosi, a najbardziej mnie zdenerwowalo jak w canal+ rozmawial ze smokowskim o jakims polskim pilkarzy nie pamietam teraz nazwiska i smokowski sie pyta czy to moze byc nowy boniek a ten na to nigdy nie bedzie w polsce nowego bonka ani pilkarza ktory by mu doruwnywal(dotego mowil w 3 osobie jak pele czy Platini) mial szcescie i tyle. Bardzo go nie lubie a fakt ze z JUVE przeszedl do romy ustawia mnie w tym przekonaniu jeszcze bardziej


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 16:22

NO jeszcze zapomnialem o reprezentacji co on zrobil i o tej romie. JAk mozena byc za roma a gralo sie w JUVE jak na mnie sapadnie gra w JUVe to ja mogly bym za wyzywienie i dom grac w JUVE i byl byl najbardziej dumnym czlowiekiem na swiecie i kazdy by wiedzial ze ja gram czy graelm w JUVE wszedzie bylo by to widac. Nastepny punkt na jego niekorzysc za to ze jest za roma to juz 4 i ze ma cos do JUVe to juz 5 w plecy. poprostu boniek to chlop prawdziwy burak


w takiej sytuacji dawaj "zmień" i pisz wszystko w jednym poscie...
kouba


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
telux

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2004, 23:58

Ja z racji wieku doskonale Pamiętam czasy gdy grał w Juve. Robił naprawdę dobrą robotę razem z Platinim. Pamiętam że jako dziecko prawie się popłakałem jak przechodził do Romy. To były czasy

Pozdrawiam

Jurek


Porki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2004, 00:21

szanuję Bońka, był świetnym zawodnikiem, a teraz jest dobrym biznesmenem.Nie obchodzi mnie to, gdzie przeszedł, Inzaghiego na przykład nigdy nie lubiłem i ucieszyłem się, gdy odszedł (polubiłem go;)).z trenerką Bońkowi nie poszło, bo może jest na to za inteligentny - on jest obecnie biznesmenem, a nie trenerem.skończył studia i może od strony czysto sportowej nie "czuje" już futbolu.ale jest jedynym człowiekiem, którego szanuję w tym zacofanym PZPN (listkiewicz, ten matoł, nawet mu do pięt nie dorasta).jedynym człowiekiem w ogóle w polskiej piłce, który myśli perspektywicznie."jest go wszędzie pełno" - no i bardzo dobrze.mądrych ludzi powinno być wszędzie pełno.robi świetną pracę w Widzewie - wkurzał mnie pawelec z grajewskim, życzyłem Widzewowi spadku, a teraz znowu mu kibicuję - znowu jest to klub, któremu warto kibicować.głównie dzięki Bońkowi.Trzymaj się, Zibi!


Rafal Tarnacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 66
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2004, 02:21

Ja tam bardzo lubie Bonka za to jak gral w Juventusie i w reprezentacji Polski. Razem z Platinim tworzyl duet nie do powstrzymania. A co do Inzaghiego to za nim nie przepadam. Nie wiem dlaczego.
FORZA JUVE!!! :lol:


ODPOWIEDZ