Juve-milan z 2003 roku <łza się w oku kręci>

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
Zablokowany
Lubczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 96
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 20:24

Oglądałem ten meczyk. Leciał dzisiaj w euro sporcie.Dlaczego tak musi byc .
kolejnt przegrany finał.Jak można tak nie trafiać karnych.Wzruszyłem się. takie cos nie moze sie powturzyc.
FORZA JUVE!!!


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 20:33

Wiem co czujesz, też to przed chwilą oglądałem, mnie najbardziej oprócz tych karnych zdenerwowała poprzeczka Conte, ten to nie miał farta. Ale w tym ruko mam nadzieję że się zemścimy.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 20:50

Najbardziej boli mnie to, że zmarnowaliśmy trzy finały, w każdym byliśmy faworytem, za każdym razem miało być tak pięknie... i co? I nic... :cry:


Obrazek
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 20:51

Ehh, ludzie musicie to rozdrapywać?!! Zobaczycie ze w tym roku będziemy dumni po meczu!!!


Obrazek
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 20:52

swiergot pisze:Najbardziej boli mnie to, że zmarnowaliśmy trzy finały, w każdym byliśmy faworytem, za każdym razem miało być tak pięknie... i co? I nic... :cry:
No właśnie ,może Juve nie gra za dobrze jak jest faworytem.W 1996 faworytem był Ajax a to Juve wygrało.Najlepiej żebysmy trafili w finale na Real to wtedy oni wystąpią jako faworyci.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 21:02

Tak to był szok szczególnie w końcówce meczu :cry:
ehhh...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 22:46

Ejj dajcie spokój, czy naprawdę trzeba zakładać oddzielny temat o każdym...przegranym finale? :evil: Kolejny taki temat, czy niemoza tego było napisać w poprzednim? Naprawdę tak checie wracaćdo tych tragicznych chwil? Bo ja NIE. Powtórki dziś nie obejrzałem bo musiałem iść do kościoła, a finał mam nagrany i oglądałem go już dość wiele razy by wyciągnąć wszystkie możliwe wnioski.
Pozostawiam bez komentarza :?

Aha jeszcze 1, do autora tematu. Czy to, że napisałeś w temacie na Milan lamus# w czymś Ci pomogło? Lubisz obrażać inne kluby? A może to metoda wyrażania szacunku do 2 klubu :? Sorry ale ja nietoleruję takiego czegoś, pozatym w regulaminie jest punkt, że nie wolno obrażać innych klubów.
Czy napisałeś lamusy dlatego ,że z nami wygrali w finale? Przegraliśmy na własne życzenie, pozatym zabrakło nam szczęścia...


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 23:06

Bosh i znowu taki temat i nie chce Cię martwić, ale wydaje mi się, że za "milan(lamusy)" dostaniesz ostrzeżenie. Przegraliśmy to trudno, ja wyłem tak że shock i dlatego nie chce wracać jush do tego bo mi się kręci łezka w oku


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 19:38

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nic więcej, ale pozatym były bardzo szczęśliwe chwile.
W tym roku powinno być inaczej.


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 21:42

No szkoda tego meczu :evil: ale po co wracac znowu do tego meczu mam nadzieje ze już nikt nie zrobi takeigo tematu o tym meczy "BYŁO MNIĘŁO" w tym roku to JUVE WYGRA LIGE MISTRZÓW :twisted: :twisted:


JUVENTUS :!: :!: :!:


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 22:30

No Lubczyk z tymi LAMUSAMI troche przesadziłeś mozesz dostać bana a co do meczu to trudno stało sie a wierze ze w przyszłosci bedzie dobrze :wink:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 22:54

Ja do dziś nie widziałem ani jednej akcji z tego mecz... Finału nie oglądałem bo byłem wtedy na wycieczce... Gdy wpłaciłem kase jeszcze nie znałem terminu wycieczki a gdy się dowiedziałem ze wycieczka będzie trwała w dniu finału chciałem się wypisać ale już było za późno... Stwierdziłem że może w hotelu gdzie będziemy przebywać będzie Tv... Było ale... to było w górach i telewizor nie odbierał niektórych kanałów a satelitki nie mieli... O wyniku dowiedziałem się dopiero koło północy z radia...Przeżyłem szok...
Bardzo chciałbym widizeć chociaż karne z tego meczu lub jakiś skrót... Może ktoś wie skąd można taki skrót ściągnąć :?: prosze o link... Z góry wieeeeelkie dzięki.
PS. W tym roku już nigdzie w Maju się nie ruszam :P Licze na to że Juve sprawi nam mały prezencik w postaci pucharu mistrzów :D


★ ★ ★
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2003, 12:08

booyak pisze:Ja do dziś nie widziałem ani jednej akcji z tego mecz... Finału nie oglądałem bo byłem wtedy na wycieczce... Gdy wpłaciłem kase jeszcze nie znałem terminu wycieczki a gdy się dowiedziałem ze wycieczka będzie trwała w dniu finału chciałem się wypisać ale już było za późno... Stwierdziłem że może w hotelu gdzie będziemy przebywać będzie Tv... Było ale... to było w górach i telewizor nie odbierał niektórych kanałów a satelitki nie mieli... O wyniku dowiedziałem się dopiero koło północy z radia...Przeżyłem szok...
Bardzo chciałbym widizeć chociaż karne z tego meczu lub jakiś skrót... Może ktoś wie skąd można taki skrót ściągnąć :?: prosze o link... Z góry wieeeeelkie dzięki.
PS. W tym roku już nigdzie w Maju się nie ruszam :P Licze na to że Juve sprawi nam mały prezencik w postaci pucharu mistrzów :D
Żadnej akcji?? :shock:
Jak masz Eurosport to cały czas w kółko powtarzają klasykę LM, od sezonu 95/96 do 02/03. Może trafisz, wczorak były ezony 95/96 i 96/97.


Obrazek
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2003, 12:22

Niestety trzeba przyznać Milan w finale był zespołem lepszym i należało im się zwycięstwo Milan budował akcje a Juve się bronił i kontrował jednak w tym roku pokażemy światu na co nas stać! :twisted:


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2003, 12:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
booyak pisze:Ja do dziś nie widziałem ani jednej akcji z tego mecz... Finału nie oglądałem bo byłem wtedy na wycieczce... Gdy wpłaciłem kase jeszcze nie znałem terminu wycieczki a gdy się dowiedziałem ze wycieczka będzie trwała w dniu finału chciałem się wypisać ale już było za późno... Stwierdziłem że może w hotelu gdzie będziemy przebywać będzie Tv... Było ale... to było w górach i telewizor nie odbierał niektórych kanałów a satelitki nie mieli... O wyniku dowiedziałem się dopiero koło północy z radia...Przeżyłem szok...
Bardzo chciałbym widizeć chociaż karne z tego meczu lub jakiś skrót... Może ktoś wie skąd można taki skrót ściągnąć :?: prosze o link... Z góry wieeeeelkie dzięki.
PS. W tym roku już nigdzie w Maju się nie ruszam :P Licze na to że Juve sprawi nam mały prezencik w postaci pucharu mistrzów :D
Żadnej akcji?? :shock:
Jak masz Eurosport to cały czas w kółko powtarzają klasykę LM, od sezonu 95/96 do 02/03. Może trafisz, wczorak były ezony 95/96 i 96/97.
Niestety nie mam eurosportu... Ale słyszałem że już niedługo na JuvePoland pojawi się sklepik a wnim obszerny skrót finału :D


★ ★ ★
Zablokowany