CL 96': Juve - Borusia!!!

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Lubczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 96
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 14:43

Ale Ładne brameczki padały.Del piero to po prostu wirtuoz pilki noznej.
Ale szkoda że peruzzi tak zawalił.Moż gdyby nie to mielibysmy na koncie aż 3 pucharu mistrzów.No szkoda ,szkoda ale było mineło.Nic na to nie poradzimy! :cry: :cry: :cry:
FORZA JUVE!!!


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 14:50

Ja bardziej żałuje finału z realem. Tam to dopiero zrypaliśmy , a puchar był na wyciągnięcie ręki. :( . A;e tak to już jest. Nie zawsze można wygrywać. Wierze że ten sezon będzie należał tylko do Juve :wink:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 18:34

Ehhhh pamiętam :? Mam nawet zdjęcia z tamtego wieczoru. W koszulce, z szalikiem, pomalowany na twarzy w białoczarne pasy. Pamiętam tyle, że już w przerwie (0-2) płakałem jak bóbr :cry: Szkoda....szkoda....ale to sie robi juz wkurzające, porażki w finałach w 97,98 , potem porażka w półfinale z MU mimo prowadzenia 2-0, teraz porażka znów w finale....ehhhhhhh :?


Juve1983

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2003
Posty: 27
Rejestracja: 18 października 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 18:40

nooo pamiętammm.... :( bylem wtedy na zielonej szkole :-D i ucieklem zeby ogladac mecz przyszlem akurat jak padl gol...ale nieuznany Boksića :? Potem nie bylo juz tak dobrze...
I tez tak sadze jak Yari ze final z Realem byl bardziej prawdopodobny do wygrania...ale strzał Mijatovica...Montero miał pilke juz prawie na głowie... :( ale niestety....[/url][/list]


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 18:59

~ja podobnie jak BIGGI w przerwie meczu Borussia-Juve płaałem jak bóbr nabrałem nadzieji po piętce Alexa ale dobił mnie Ricken później w finale z Realem było rto samo tyle że po meczu a z MU w półfinale po 12 minutach myślami byłem już na Camp Nou gdzie czekał na nas Bayern ale Mu któremu kibicuje do tej pory mój wujaszek (skakał do góry jak kangór po golu Cola na 3-2) awansował i wygrał a z Milanem to niespałem całom noc ale później w szkole chodziłem dumny jak paw w koszulce Juve :wink: teraz niech Juve wygra finał to też będę ryczał bo będzie to mój 2 finał wygrany a jeszcze nigdy nie przeżyłem pucharu Interkontyntalnego FORZA JUVE!


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 19:09

Kurde, nie przypominajcie mi tego :(
Pamietam ze pozniej przez jakis czas chodzilem do szkoly zdolowany :(


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 19:29

Ja płakałem po meczu z Milanem,może nie płakałem ale na pewno miałem łezki w oczach.W Meczu z Borussią nie byłem jeszce tak zagorzałym kibicem Juve choc im kibicowałem.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 19:48

Ja pamiętam każdy przegrany finał: z Borussią, Realem i Milanem. Po kżdym meczu płakałem, ale najbardziej po karnych w zeszłym roku. Może teraz Juve zdobędzie puchar interkontynentalny?


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 20:01

Taaaak, jakze moglbym go nie pamietac, skoro to byl moj pierwszy final z Juve. I mimo tego jest to ta porazka ktora pamietam najdokladniej. Nie tyle mecz, co wszystko co robilem i co sie dzial wkolo. Pamietam jak plakalem po 2 golach dla Borussi i jak pomodlilem sie o to zeby Juve wygralo mecz. Polozylem sie spac i juz zasypialem kiedy krzyk komentatora, czyli gol Alexa. Mama powiedziala mi wtedy "a widzisz, wszystko bedzie dobrze" czy cos takiego. No i nadzieja wielka, ale zachwile bolesne zejscie na ziemie czyli 3 gol dla BVB (=P) :cry:. Pierwszy rok kibicowania Juve i pierwsza wielka porazka...
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2003, 13:50 przez RadeKas, łącznie zmieniany 1 raz.


srali muszki będzie wiosna
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 21:29

No oczywiście, po pamiętnym finale z Ajaxem, to był mój drugi finał razem z JUVE. Byłem pewien, że wygramy, ale kiedy przegrywaliśmy 2-0 to myślałem, że się załamne, a tu bramka ALEXA i ryk na cały dom i opieprz od mamusi :D, ale moja radość skończyła bo bramka na 3-1 bleeee, i ryk i ja w szoku, to było dla mnie beznadziejne przeżycie


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 11:37

Oczywiście ,że pamietam finał z BVB.W tamym sezonie Juventus grał znakomicie;był na pierwszym miejscu we Włoszech i nie przegrywał w LM,cos jednak załamało sie w finale.Finał z Borussia był dla mnie olbrzymim szokiem,nie mogłem uwierzyć,że taki klub wygrywa z Juventusem.Pamiętam tez,że w BVB grali dobrze znani w Turynie Sousa,Mueller i Kohler.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 12:20

Tak pamietam...Od tego wlasnie wieczoru zaczalem calym sercem kibicowac Juve...
Pamietam ta bramke Del Piero na 2-1 strzelona pieta a potem lob Rickena odbierajacy nam nadzieje..I tytul gazety nastepnego dnia:"Ricken rozstrzelal Juventus"...
Ale pamietam tez taki z sprzed pol roku:"Trzy noze w serce"..hehe jak wyeliminowalismy Real...i czekam na taki:"Juve najlepszy w Europie.Del Piro wznosi Puchar Mistrzow" i wierze ze sie doczekam...


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2004, 20:51

Wstyd sie przyznac ale nie ogladalem :cry:
ale wiecie gdzie moge zobaczyc gol Del Piero


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2004, 21:26

Oglądałem mecz z Borussią to właśnie od tego sezonu zacząłem kibicować Juventusowi :)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2004, 23:15

MoszeUsz pisze:Wstyd sie przyznac ale nie ogladalem :cry:
ale wiecie gdzie moge zobaczyc gol Del Piero
nie przejmuj sie. Ja też tego meczu nie widziałem. Wtedy chodziłem do 3 klasy i byłem...na Zielonej szkole :D Troche tam widziałem początku, ale nie pozwolili Nam oglądać TV ...tak poźno :D Co prawda widziałem bramki, ale tylko niektóre i właśnie DP nie widziałem :( A inne pamietam jak przez mgłe :(


ODPOWIEDZ