Zidane 2003 roku

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 21:10

Co sądzicie teraz kiedy gra w realu o naszej byłej gwieździe.
Ja osobiście uważam że Zidane wypalił się już, że nie jest już tak dobry, starzeje się i gra coraz wolniej, coprawda ma jakieś tam przebłyski w trakcie meczów, ale jak dla mnie jest to zawodnik wypalony.
A Figo to jeszcze bardziej on rusza sie jak mucha w smole, wypalony, Real z nim w składzie ma mniejsze szanse na jakiekolwiek sukcesy.


non mollare mai
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 21:18

Ja tak wcale nie uważam. Moim zdaniem Zizou nadal jest światowej klasy piłkarzem i gra realu i Francji opiera się na nim. Co nie umniejsza faktu że juve dokonało fantastycznego ruchu zamieniając go na Nedveda. Bo w moim przekonaniu Czech jest lepszy. Teraz nasza gra nie opiera się tylko na jednym zawodniku i mozna stosować bardziej kombinacyjną gre.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 21:20

co do zidana to chyba troszkę przesadziłeś, oczywiście się starzeje i gra słabiej, ale nie jest tak tragicznie, a osobiście go tak nienawidze że shock, a co do figo masz rację, teraz to cienias .


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 21:22

co do Figo, to fakt, on jest już "przeterminowany" ale Zidane jest ciągle w śietnej formie, ale pewnie juz niedługo :twisted:


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 23:10

A ja ciągle nie mogę przeboleć jego odejścia. Mówcie co chcecie ale do momentu jego zdrady był on dla mnie symbolem Juve w takim samym stopniu co Del Piero ( no... teraz mi sie dostanie...)


Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 23:16

bylo ale sie skonczylo. Nedved jest lepszy przynajmniej teraz.


Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 23:23

Ja tam nadal mam dla niego duzy szacunek i uznanie.Pamietam to co zrobil dla Juve i jestem mu za to wdzieczny.Ale ciesze sie ze po jego odejsciu Juve pozyskalo Nedveda bo teraz gra nie opiera sie wylacznie na jendym zawodniku.Uwazam ze nawet po stracie takiej klasy pilkarza jestesmy teraz silniejsi niez bylismy kiedykolwiek !!! :twisted:


Forza Juve
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 00:29

Logan pisze:Ja tam nadal mam dla niego duzy szacunek i uznanie.Pamietam to co zrobil dla Juve i jestem mu za to wdzieczny.Ale ciesze sie ze po jego odejsciu Juve pozyskalo Nedveda bo teraz gra nie opiera sie wylacznie na jendym zawodniku.Uwazam ze nawet po stracie takiej klasy pilkarza jestesmy teraz silniejsi niez bylismy kiedykolwiek !!! :twisted:
Ja również tak myślę ale wydaje mi się również że Juve sprzedało Zidana w najlepszym momencie - uzyskało za niego max kasy - później już by tyle nie dostali...A Nedved w pełni go zastąpił i dodatkowo wniósł do zespołu wiele pozytywnych cech, których francuzowi brakowało... :twisted:


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 02:56

Ja tam nigdy w Zidane'a wielkiego zawodnika nie wiedzialem i moim zdaniem brakuje mu bardzo wiele do Tacchinardiego czy Davidsa, nie mówiąc juz o Appiah'u i Nedved'ie...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 14:33

juve20 pisze:Ja tak wcale nie uważam. Moim zdaniem Zizou nadal jest światowej klasy piłkarzem i gra realu i Francji opiera się na nim
Zgadzam się, Zidane to naprawdę wieli kpiłkarz, mimo, że gra w Realu to i tak go bardzo lubię, to wspaniały piłkarz, praktycznie najlepszy na świecie, zrobił dla nas tak wiele, nigdy mu tego niezapomnę! Weilki szacunek dla Zizou, kto wie gdyby nie jego żona może by gral u nas do dziś. Uwielbiam patrzeć na grę Zidana, nietraci piłek, fantastyczny przeglad pola, wspaniała technika, ah można tak wymieniać w nieskończoność. To było moje szere zdanie.
A ta bramka z finału LM przeciwko Bayerowi. Kurcze :shock: Albo ta z Interem na wyjeździe w sezonie 00/01, extra!


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 14:36

kszysss pisze:Ja tam nigdy w Zidane'a wielkiego zawodnika nie wiedzialem i moim zdaniem brakuje mu bardzo wiele do Tacchinardiego czy Davidsa, nie mówiąc juz o Appiah'u i Nedved'ie...
Eee tam, wszyscy wiemy jak kochamy JUVE ale czasem trzeba spojrzeć na sprawę obiektywnie. Tak jak można porównywać Zidana do Nedveda lub Davidsa to do Appiaha niemożna. Róznica klas między tymi zawodnikami jest bardzo duża. Z tym, że Appiah jest jeszcze młody a Zizou niebardzo, więc Appiah może wyrosnąć naprawdę na ogromną gwiazdę.


Obrazek
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 16:12

Żałuję, że Zidane od nas odszedł, ale odszedł w najlepszym momencie - wzięliśmy za niego najwięcej, jak mogliśmy... ale teraz mamy Nedveda...
Sądzę, że era Zidane'a powoli się kończy... piłkarz się starzeje... ale pogra na wysokim poziomie jeszcze z 2-3 sezony...


Zielarz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2003
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 16:45

Dla mnie zidane wciąz jest wielkim graczem pamietajmy jak Juve mu wiele zawdziecza . Wg mnie obok Nedveda jest najlepszym pilkarzem golbu .Pavel jest silniejszy od zidane'a wiecej biega, walczy ale zizou nadrabia to bajeczna techniką. !


Juve the best football club in the world!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 19:05

Zidane to najwiekszy gracz Realu. Jeden z najlepszych pilakrzy Swiata. mimo ze od nas odszedl i to do Realu bardzo go lubie oraz pamietam co dla nas zrobil i ile u nas gral. A transfer w konsekwencji i tak wyszedl nam na lepsze. Bo Pavle robi dla nas wiecej jest graczem bardziej predysponowanym do naszego stylu. A i sam Zidane ustepuje w tym roku Nedvedowi. Co nie zmienia faktu ze jednak Francuz to geiusz ktory jest liderem tak Realu jak i Reprezentacji. zycze mu wszystkiego najlepszego. Ale zeby z Juve zawsze przegrywal :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 19:34

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
juve20 pisze:Ja tak wcale nie uważam. Moim zdaniem Zizou nadal jest światowej klasy piłkarzem i gra realu i Francji opiera się na nim
Zgadzam się, Zidane to naprawdę wieli kpiłkarz, mimo, że gra w Realu to i tak go bardzo lubię, to wspaniały piłkarz, praktycznie najlepszy na świecie, zrobił dla nas tak wiele, nigdy mu tego niezapomnę! Weilki szacunek dla Zizou, kto wie gdyby nie jego żona może by gral u nas do dziś. Uwielbiam patrzeć na grę Zidana, nietraci piłek, fantastyczny przeglad pola, wspaniała technika, ah można tak wymieniać w nieskończoność. To było moje szere zdanie.
A ta bramka z finału LM przeciwko Bayerowi. Kurcze :shock: Albo ta z Interem na wyjeździe w sezonie 00/01, extra!

Tacja też uważam że Zidane jest obecnie jednym z najlepszych pomocników świata. Konkurować z nim może tylko Nedved ( oczywiście bezproblemowo wygrywając :D :D ).


ODPOWIEDZ