Merih Demiral

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 05:45

Crunny pisze:
15 grudnia 2019, 23:12
Mam dziwne przeczucie, że naszym coś strzeli do głowy, aby spieniężyć Demirala. Będzie za niego mnóstwo ofert, a w hierarchii nieprędko przeskoczy trójkę: Chiellini, Bonucci, de Ligt.
Tego się niestety obawiam. Szkoda byłoby go spieniężyć, bo młody pokazuje, że z De Ligtem może stanowić o sile Juventusu na długie lata. Uważam, że trzeba chłopaka zatrzymać i dawać mu jak najwięcej szans do gry z De Ligtem. Niech się zgrywają i grają razem w takich meczach jak ten z Udinese.

Chielliniemu w przyszłym roku stuknie 36 lat, Bonucciemu 33. Warto zatrzymać Turka, tym bardziej, że pokazuje się z dobrej strony.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 10:02

Jest jeszcze Romero, który też sobie nieźle radzi w Genoi ;) wydaje mi się, że po to zakupiliśmy tą trójkę by stanowili o naszej sile. Demirala nie spieniężymy, bo sprzedamy Ruganiego i zostaniemy z czwórką na ŚO.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 11:40

Poulinho pisze:
16 grudnia 2019, 10:02
Jest jeszcze Romero, który też sobie nieźle radzi w Genoi ;) wydaje mi się, że po to zakupiliśmy tą trójkę by stanowili o naszej sile. Demirala nie spieniężymy, bo sprzedamy Ruganiego i zostaniemy z czwórką na ŚO.
to raz, dwa to fakt, że Kielon pociągnie może z sezon, Bonuc ze dwa/trzy i po to mamy już teraz DL i Demirala by jeszcze dokoptować Romero i mieć Bonuca jako tego najbardziej doświadczonego. Imo sprzedaż Meriha to byłby kolosalny błąd zaś gdyby został to w jedno mercato załatwiliśmy sobie obronę na lata.

Ruganiego sprzedać i temat załatwiony. Sezon długi, więc każdy by się nagrał.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 14:49

Przyszłość De Ligt-Demiral :inlove: Obydwoje grają twardo, podoba mi się ich styl. Szkoda tylko wielkiego talentu Daniele, może znajdzie swoje miejsce w jakimś Udine, czy Spal :prochno:

Chiellini stety lub nie, nie będzię się raczej nadawał do podstawy po takiej kontuzji. Stety dla De Ligta i Demirala.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 17:59

Osgiliath pisze:
16 grudnia 2019, 11:40
Poulinho pisze:
16 grudnia 2019, 10:02
Jest jeszcze Romero, który też sobie nieźle radzi w Genoi ;) wydaje mi się, że po to zakupiliśmy tą trójkę by stanowili o naszej sile. Demirala nie spieniężymy, bo sprzedamy Ruganiego i zostaniemy z czwórką na ŚO.
to raz, dwa to fakt, że Kielon pociągnie może z sezon, Bonuc ze dwa/trzy i po to mamy już teraz DL i Demirala by jeszcze dokoptować Romero i mieć Bonuca jako tego najbardziej doświadczonego. Imo sprzedaż Meriha to byłby kolosalny błąd zaś gdyby został to w jedno mercato załatwiliśmy sobie obronę na lata.

Ruganiego sprzedać i temat załatwiony. Sezon długi, więc każdy by się nagrał.
Obawiam się, że Bonucci nie pociągnie jeszcze trzech sezonów na wysokim poziomie (oby był wstanie ogarnąć chociaż jeszcze dwa lata), bo mam wrażenie, że zaczyna siadać pod względem szybkościowym tak jak Barzagli w ostatnich sezonach w barwach Juve (aczkolwiek Andrea miał wtedy powiedzmy, że 36 lat, a Leo teraz zaledwie w maju skończone 32). We wczorajszym spotkaniu była taka akcja, gdy zawodnik Udinese na krótkim dystansie znacznie wyprzedził Bonuca, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i Leonardo zdążył jeszcze czystym wślizgiem uratować nas przed utratą bramki (jednakże nie mogę znaleźć tej sytuacji na żadnym ze skrótów). Niemniej mam wątpliwości czy nasz zarząd wykonał dobry ruch z tym przedłużaniem umowy dla Bonucciego aż do 2024 roku, ale z drugiej stronie to lepszy stary Leo niż wieczny talent Rugani, który na chwilę obecną powinien być pierwszym do sprzedaży spośród środkowych obrońców.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2020, 09:52

Turek gra na bardzo dużym ryzyku bo jego wejścia bark w bark są na granicy faulu, póki co mieliśmy szczęście ale nie zawsze musi tak być, że sędzia uzna to za czyste wejście a VAR nie zainterweniuje bo to nie będzie klarowna sytuacja, ale na pewno jego gra może się podobać... mi osobiście ciężko jest wskazać kogo bym obecnie wolał w 1 składzie - jego czy MDL, szczególnie tego MDL z końcówki gdy już na prawdę wyglądał solidnie, MD wydaje się jednak szybszy od Holendra i ciekawe jak rozwinie się ten sezon dla nich obu, szczególnie po powrocie Chielliniego, nawet jeśli ten miałby nie grać więcej niż 50% meczów to i tak jest to 50% meczów dla nich obu mniej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 15:31

@Maly
Ciekawe ile czasu po tak ciężkiej kontuzji i w takim wieku będzie potrzebował Chiellini, aby dojść do jakiejkolwiek formy. Mam obawy, że nastąpi to dopiero w okolicy marca/kwietnia, więc i tak zarówno Turek jak i Holender powinni sobie do tego momentu zaliczyć sporo minut na boisku (zwłaszcza, że niedługo spotkania w Coppa Italia, a jeśli dojdziemy daleko w LM to i w Serie A będzie potrzebna rotacja). Ponadto nie chcę tu krakać, ale Giorgio po tak poważnym urazie będzie podatny na kolejne (mniejsze lub większe) tak jak to było chociażby z Marchisio.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 17:15

Nie wiem ile ale zakładam że może grać nawet jeśli nie będzie w optymalnej formie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2020, 19:09



<3


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2020, 22:37




Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2020, 21:34



Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 11:57

Pod względem poświęcenia jest świetny tylko tak właśnie sobie kolano rozwalił. Musiałby z Ronaldo pochodzić na siłownię i pouczyć się profesjonalnego podejścia do swojego ciała inaczej zrobi sobie powtórkę.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 12:28

Profesor pisze:
20 października 2020, 11:57
Pod względem poświęcenia jest świetny tylko tak właśnie sobie kolano rozwalił. Musiałby z Ronaldo pochodzić na siłownię i pouczyć się profesjonalnego podejścia do swojego ciała inaczej zrobi sobie powtórkę.
No to ubóstwiany tutaj Zaniolo nie powinien być przez nas rozważany nawet jako opcja b c d e.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 12:54

myślę, że Zaniolo wypadł na dobre nie tylko z naszego kręgu zainteresowań ale i ogólnie - skoro Milika bali się zatrudniać po chyba 2 latach bez odnowienia to Zaniolo chwilę po kontuzji nie zatrudni nikt, nie za takie pieniądze jakie chce Roma, może po dłuższym czasie bez urazu znów wróci do notesów dyrektorów większych klubów ale na ten moment jakoś tego nie widzę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 16:57

Michael_M pisze:
20 października 2020, 12:28
Profesor pisze:
20 października 2020, 11:57
Pod względem poświęcenia jest świetny tylko tak właśnie sobie kolano rozwalił. Musiałby z Ronaldo pochodzić na siłownię i pouczyć się profesjonalnego podejścia do swojego ciała inaczej zrobi sobie powtórkę.
No to ubóstwiany tutaj Zaniolo nie powinien być przez nas rozważany nawet jako opcja b c d e.
Nie chodzi mi o same kontuzje tylko jak do tego doszło. Demiral mógł spokojne normalnie "wylądować", Ronaldo na jednej nodze wiedziałby jak to zrobić bo właśnie tak do tego profesjonalnie podchodzi.


ODPOWIEDZ