Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:28

@Maly jakbym czytał Wyznawców Wybitnego Stratega. Wtedy też przez długi czas pisano o daniu mu czasu, po którym wszystko miało hulać jak ta lala, a pisząc #AllegriOut nie byłem tru-kibicem :prochno:

Nie wiem tylko czemu tak boli cię, że na tego klauna nabrało się mniej osób niż na poprzedniego :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:33

masowe żale na Maksa zaczęły się po 2-3 sezonie (ja po początku pierwszego już czułem, że to będzie padaka), na Sarriego jazda jest od 1 kolejki - widzisz różnicę?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:41

Maly pisze:
21 lipca 2020, 20:33
masowe żale na Maksa zaczęły się po 2-3 sezonie (ja po początku pierwszego już czułem, że to będzie padaka), na Sarriego jazda jest od 1 kolejki - widzisz różnicę?
Po 2-3 sezonie? To Ty chyba nie pamiętasz lamentów na forum, kiedy Allegri przychodził do nas z łatką przegrywa. Ja sam jego nie chciałem i po pierwszym sezonie trzeba było bić się w pierś. Sarri przyszedł do nas jako ten, który przez wszystkie swoje sezony w Napoli przegrywał z Maxem, potem bez żalu został pożegnany przez Chelsea. Ja się absolutnie nie dziwię temu, że ludzie byli sceptyczni od pierwszej kolejki, nie dziwię im się, że są sceptyczni teraz.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:55

Sarri jest w Juventusie pierwszy sezon. Jeszcze przyjdzie czas na ładną grę. Klopp w Liverpoolu po pierwszym sezonie wykręcił 8 miejsce? Kolejne dwa sezony, to czwarte miejsca (kosztem 4rsenalu ; )) Nikt o tym nie wspomni, bo przecież uśmiechnięty Niemiec to najlepszy trener na świecie.
Potrzeba czasu na ogarnięcie koncepcji, to że nie widać efektów, to jedno. Ale jak wygramy mistrza i przejdziemy OL nie ma żadnego powodu, by zwalniać Sarriego. Nie można się kierować emocjami, bo Sarri śmierdzi popielniczką i wygląda, jak stary cep. A o interakcji z zawodnikami, to nie ma mowy. Trzeba dać mu czas i spojrzeć w tabelę. Przecież to było zrozumiałe od samego początku, że ten sezon idzie na stracenie. Jak się uda przejść do ćwierćfinału i wygrać mistrza, to fajnie. Jednak przejście z Allegriego, do Sarriego to rewolucja taktyczna, przynajmniej w teorii.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 21:18

Maurizio Sarri jest pierwszym trenerem w historii, pod którego wodzą w pojedynczym sezonie Serie A dwóch piłkarzy sięgnęło lub przekroczyło pułap 30 zdobytych bramek:

✅ Gonzalo Higuain w sezonie 2015/16;
✅ Cristiano Ronaldo w sezonie 2019/20.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 21:20

Verse pisze:
21 lipca 2020, 20:55
Klopp w Liverpoolu po pierwszym sezonie wykręcił 8 miejsce? Kolejne dwa sezony, to czwarte miejsca (kosztem 4rsenalu ; )) Nikt o tym nie wspomni, bo przecież uśmiechnięty Niemiec to najlepszy trener na świecie.
Zapomniałeś dodać, że Jurgen jest menadżerem w najbardziej konkurencyjnej lidze na świecie, a Kiep lidze, w której nie ma dla nas konkurencji i nie było jej już w momencie kiedy Allegri przejmował ekipę po Conte.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 21:26

jackop pisze:
21 lipca 2020, 21:20
Verse pisze:
21 lipca 2020, 20:55
Klopp w Liverpoolu po pierwszym sezonie wykręcił 8 miejsce? Kolejne dwa sezony, to czwarte miejsca (kosztem 4rsenalu ; )) Nikt o tym nie wspomni, bo przecież uśmiechnięty Niemiec to najlepszy trener na świecie.
Zapomniałeś dodać, że Jurgen jest menadżerem w najbardziej konkurencyjnej lidze na świecie, a Kiep lidze, w której nie ma dla nas konkurencji i nie było jej już w momencie kiedy Allegri przejmował ekipę po Conte.
A Ty, że Klopp dostał nieograniczony budżet na swoje wszystkie zachcianki a "Kiep" musi grać sarriball z Matuidim bo mu zarząd nie kupił nikogo do grania piłką.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 21:35

@Antichrist: pamiętam, pamiętam też jak finał osiągnięty samograjem po Conte zamydlił wam oczy na kolejne długie lata, Juve za Maksa co sezon grało gorzej a zawodnicy cofali się w rozwoju a na forum wraz był guru bo doszedł do finału, nadal jest nim a Sarri jest be mimo, że teraz mamy porównywalną liczbę punktów co rok temu a to dopiero pierwszy sezon Sarriego, Max w swoim pierwszym zdobył kilkanaście mniej niż jego poprzednik ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 22:15

Poprostu pisze:
21 lipca 2020, 21:26
A Ty, że Klopp dostał nieograniczony budżet na swoje wszystkie zachcianki a "Kiep" musi grać sarriball z Matuidim bo mu zarząd nie kupił nikogo do grania piłką.
1. Z tego co się orientuję, to Juventus, a nie Liverpool posiada obecnie w kadrze dwóch zawodników zakupionych za 90 mln i w górę. Pytaj Marottę co zrobił z pieniędzmi, dzięki którym jesteśmy 4 najwięcej wydającym klubem w ostatnim 10leciu (przed LFC)

2. W The Reds tak jak u nas każdy poważny wydatek wiązał się ze sprzedażą. Mam przypomnieć? Torres, Suarez, Coutinho,

Z resztą Jurgen już w BvB udowodnił jakim jest kozakiem wyrywający tytuły Bayernowi (czego Kiep nie zrobił z Napoli) oraz pokonując 1/8 LM po drodze spuszczając <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Realowi. W Anglii, na warunki Premier League, dostał drużynę gorszą niż Juventus po 2x7 czy obecnego Milanu, a nie ekipę która przez prawie dekadę była jedyną wartością dodaną swojej słabej ligi.

Skończ za przeproszeniem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> farmazony jak kałmuk.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 22:19

udowodniłeś już, że Sarri jest gorszy niż Klopp, teraz udowodnij że drugi sezon z Sarrim nie będzie lepszy niż obecny ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 22:30

Udowodnij mi, że z innym trenerem nie wygralibyśmy teraz LM. No argument fest.


Jeszcze przed przyjściem tego wuefisty pisałem dlaczego się nie nadaje na podstawie przykładów z Napoli i Chelsea. Ten sezon tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Jeśli ciebie nie, to zastosuj się do swojej rady, włącz TV, zdejmij różowe okulary i oglądaj nasze mecze.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 22:49

oglądam, widzę jaki postęp zrobił Bentancur i Dybala, ile lepiej w tym sezonie wygląda Ronaldo, widzę rekordy jakie bije CR7, jakie bije Sarri, pamiętam też że z Chelsea wygrał LE i zdobył w lidze 72 pkt czyli więcej niż jego poprzednik i następca, pamiętam że gdy przyszedł do Napoli zdobył 19pkt więcej niż ugrali oni wcześniej, pamiętam też że później co sezon zdobywał ich jeszcze więcej aż w końcu dobił do 91 a po jego odejściu Napoli zdobywa ich coraz mniej

a ty coś poza papierosem widzisz?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 23:01

Widzę jego obsrane gacie i strach co zakorzenił w drużynie, przez w najbardziej newralgicznym momencie straciliśmy pkt. z Milanem, Atalantą i Sassuolo, a i z Lazio za wiele nie brakło. Widzę totalny brak pomysłu na grę ofensywną przez co muszą ratować nas karne, samobóje czy czerwone kartki (czyli to co za Maksa) i totalny niewypał w defensywie. Jeśli doczłapiemy do Scudetto to tyko dzięki słabości przeciwników, czyli dokładnie tak jak za Maksa.

Widzę, ile minut przed przerwą zaliczył kaleki Blejz, a ile placek Berna po wznowieniu. Czytam, że według niego Ronaldo i Dybala nie mogą grać razem, po czym grają razem i zastanawiam się o ile lepiej mogłyby funkcjonować pewne rzeczy gdyby Palacz nie był włoskim betonem.

Jeszcze bardziej uwiera mnie to czego nie widzę, czyli dobrej gry. Mamy za to sarrisrakę, od której można oślepnąć, czyli żaden progres w stosunku do poprzednika.

Te jego 72 pkt. nie wystarczyłby na kwalifikacje do LM w obu sezonach, kiedy trenował Conte przy czym on w przeciwieństwie do Kiepa wygrał PL.

A do porównywania dyspozycji zawodników z tą pod wodzą Allegriego musisz sobie znaleźć jakiegoś jego wyznawcę. Jeśli podobnie jak użytkownikowi @Poprostu umknęło ci z pamięci kilka lat na forum to przypomnę, że nigdy nie pałałem do niego miłością - pisząc grzecznie.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2020, 23:20 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 23:16

jackop pisze:
21 lipca 2020, 23:01
Czytam, że według niego Ronaldo i Dybala nie mogą grać razem, po czym grają razem i zastanawiam się o ile lepiej mogłyby funkcjonować pewne rzeczy gdyby Palacz nie był włoskim betonem.
jednak nie jest betonem skoro nimi ostatecznie gra ;]
kto ma grać za Matuidiego? jak są zdrowi to Francuz siedzi na ławce, jakby Costa się nie łamał co chwilę to by Berna się nie podnosił z ławki ale lepiej mieć Coste co mecz na 30 minut niż tak jak za Maksa mieć go co 2 miesiące na 3 mecze

z przodu niby sraka ale mamy więcej goli niż za Maksa, bijemy rekord serii meczów z 2 golami w lidze a Ronaldo zaraz zaliczy najlepszy sezon w historii klubu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 23:24

No tak, bo w Juventusie poza Pjaniciem i Bentancurem nie ma innych pomocników :ok: Kończę, bo zaczynasz się powtarzać i przytaczasz to, na co już odpowiedziałem.

Kiep już odniósł swój największy zawodowy sukces pozwalając daremnemu Maksowi klepać kolejne Mistrzostwa, za co na pewno wszyscy są mu wdzięczni. Więcej dla Juventusu nie musi już robić. #SarriOut


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ