Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 16:30

jakku1 pisze:
09 sierpnia 2020, 16:14
Nie dziwi mnie decyzja o zwolnieniu trenera. O ile jeszcze do lutego/marca momentami zespoł nie wygladal najgorzej, tak po przerwie zwiazanej z wirusem nie dało się patrzeć na naszą grę (oglądałem każdy mecz). Obrona zaczela pod wzgledem organizacji gry wygladać fatalnie, brakowalo swiezosci, szybkosci, schematów w ataku (co bardzo dziwne, bo te schematy byly widoczne przed przerwą) i przede wszystkim pomysłu na grę. Wózek ciągneły indywidualności, ale gdyby ten sezon potrwał jeszcze z 5-6 kolejek to pewnie byśmy żegnali się z mistrzostwem. Nie wiem czy Sarri stracił szatnię czy druzyna nie trafiła z formą, ale tak mniej więcej od meczu z Milanem wyglądało to źle, przewidywalnie, wolno i nudno.

Kompletnie nie rozumiem decyzji o ponownym powrocie do 433 (z szeroko ustawionymi Bernardeschim i Ronaldo), nie rozumiem niektorych decyzji kadrowych, nie rozumiem dlaczego graliśmy przez cały sezon trójką w środku pomocy, skoro akurat w tej formacji nie mamy w czym wybierać. Juventus Sarriego prezentował się najsłabiej z wszystkich Juventusów od momentu zatrudnienia Conte i "pierwszego" scudetto.
Co gorsza Maurycy chyba ani razu nie próbował zmiany formacji(?) Ciągle opierał się na tym swoim schemacie, który się nie sprawdził.
Druga sprawa, to te wypowiedzi, wychodzą z prasy kolejne kwiatki, że niby już w pre sezonie miał odchyły :whistle:
Ja to od początku pisałem, ze ten trener jest z tej samej pólki co Del Neri, czy Ranieri. W Juventusie się liczy też ogólna prezencja, która idzie w świat, nie tylko samo trenowanie. Maurycy niestety idealnie pasuje do Neaplu, gdzie można chodzić w upoconym wymemlanym dresie, wulgarnie się odnosić w wywiadach, czy charkać glutami. Kiedyś sam Ancelotti się wypowiedział, ze źle się czuł w Turynie, jak wieśniak, bo tam życzyli sobie elegancji, a on się dusił tym. Dlatego pod tym kątem jest akurat Pirlo, który będzie markę reprezentował na całym świecie swoim wizerunkiem.


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:06

MRN pisze:
08 sierpnia 2020, 18:29
To nie chodzi o to Marat tylko zastanawia mnie jedno. VS, Mamblano to dzbany bo się mylą, kiedy jednak dwie informacje z rzędu są na ich korzyść a dwie te same informacje z rzędu są na niekorzyść Agrestiego, GDM to nikt nie jedzie po nich twierdząc, że to dzbany. Agresti zalogował się na VS kiedy trenerem został Sarri i drwił z nich wszystkich. Teraz Agrestiego brak, nie zamierza chyba się zalogować i pogadać bo jeszcze wczoraj twierdził, że posada Sarriego nie jest zagrożona. Kilku z VS oraz Momblano już od miesiąca trąbili o tym ale co tam - są dzbany i tyle. Poza tym kolega tutaj zarzuca mi, że wrzucam info od dzbanów z VS a sam wrzuca info od Don Balona... trochę obiektywizmu bo jeśli chodzi o mnie to mam gdzieś kto będzie lepszy.
mns pisze:
08 sierpnia 2020, 18:29
lol, wiarygodność to podstawa wśród dziennikarzy sportowych. Oczywiście każdemu zdarzają się błędy, ale mimo wszystko łatwo ocenić kto ma dobre info a kto strzela ślepakami.
Po tym jak GDM twierdził, że Haaland nasz, powinien być drwiony z każdej strony, on ma dobre info tylko o interze.
Ale Sarri rok temu był pierwszym wyborem, nie? 😂 wcale nie wzięliśmy kiepa nagle po tym jak główny plan upadł(co się zdarza). Momblano wie BARDZO dużo. O Allegrim też pisał wcześniej, zanim Agresti i GDM zdążyli się zorientować.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:44

W sumie trochę lipa, że prawie nikt z piłkarzy mu nie podziękował, za grosz klasy, zwłaszcza że to tylko mały gest. Takie czasy, grajkowie z social mediów z wybujałym ego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:49

Marat87 pisze:
09 sierpnia 2020, 20:44
W sumie trochę lipa, że prawie nikt z piłkarzy mu nie podziękował, za grosz klasy, zwłaszcza że to tylko mały gest. Takie czasy, grajkowie z social mediów z wybujałym ego.
Trochę masz racje ale to też dorośli ludzie, nie muszą się lubić. Pewnie nie jeden by się ucieszył jakby mu kierownika zwolnili :D Jeżeli faktycznie prawdą są słowa Sarriego z obozu przedsezonowego to wcale się nie dziwię, że było jak było.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 23:20

mleko pisze:
09 sierpnia 2020, 20:06
Ale Sarri rok temu był pierwszym wyborem, nie? 😂 wcale nie wzięliśmy kiepa nagle po tym jak główny plan upadł(co się zdarza). Momblano wie BARDZO dużo. O Allegrim też pisał wcześniej, zanim Agresti i GDM zdążyli się zorientować.
Agresti i GDM ostatnio w ogóle nic nie wiedzą. GDM powinien w ogóle darować sobie podawania jakichkolwiek informacji na temat Juventusu bo nic z tego co podaje nie ma odzwierciedlenia w faktach. Agresti do meczu z Lyonem twierdził, że przyszłość Sarriego nie jest zagrożona. Na VS do tej pory nie ma odwagi się zalogować. Pozdrawiam w tym miejscu userów realbs oraz Przemo90 ( który zresztą pajacował tutaj pod innymi nickami ), którzy twierdzili, że Sarri jest pierwszym wyborem i może wykonać w Juve kawał dobrej roboty. Ciekaw jestem ich fachowego spojrzenia na zaistniałą sytuację.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 08:29

Nie wiem, czy Agresti kategorycznie twierdził, że przyszłość kiepa nie jest zagrożona. Raczej wypowiadał się dość ostrożnie w tonie, że nic nie jest pewne. Z resztą on się uaktywniia, kiedy coś już jest w miarę blisko stania się prawdą. To raczej Momblano ciskał info dużo wcześniej, że Max poleci, Sarri poleci i że wąchamy się z Pepem. Również dobrze stwierdził, że trener będzie niespodzianką, więc ja bym zszedł z niego, jeśli chodzi o hejtowanie jego twierdzeń.

GDM za to faktycznie zamilkł w kwestii Juve.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 12:20

Lypsky pisze:
08 sierpnia 2020, 20:31
Zastanawiam się czy te wczorajsze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, które wygadywał Sarri były jego gwoździem do trumny, a może już wiedział, ze leci?
wydaje mi się, że wiedział dużo wcześniej - obstawiam, że gdy mówił o tym, że piłkarze muszą być na prawdę mocni skoro z nim wygrali to już wiedział i była to wypowiedź skierowana do zarządu oraz do samych piłkarzy, możliwe że wiedział nawet jeszcze wcześniej i już tylko dogrywał sezon zamiast walczyć o Sarriball na boisku w ostatnich meczach, świętowanie Scudetto w taki a nie inny sposób także może świadczyć o tym, że wiedział co się stanie po sezonie niezależnie od tego czy wygra LM czy nie, nie musiało to wynika z jego charakteru, zakładam że chciałby je wygrać w swoim stylu, grając swoją piłkę a nie przyjmując dobrą minę do złej gry

szatnie nie była za nim więc gdy mówił, że spodziewał się gorszego meczu w naszym wykonaniu mógł wykonać kolejny prztyczek do zawodników, którzy w tym meczu pewnie sami sobie byli trenerami a on tylko był już figurantem
wypowiedź o tym, że to Dybala zdecyduje czy jest w stanie grać z Lyonem także może być tu odbierana dwuznacznie, dwuznaczności nawet można doszukać się w wypowiedziach z innych meczów rozgrywanych pod koniec sezonu, np. ta o zbyt wolno przemieszczającej się piłce (znów jako wskazówka do zawodników, którzy uważali inaczej), wydaje mi się, że on już dużo wcześniej wiedział lub czuł że odchodzi z końcem sezonu, zawodnicy nie grają tego co chce, zarząd za nim nie stoi i już tylko na konferencjach mógł się wyżalić


tak po ludzku z jednej strony żal mi go, za to jak został przez klub i zawodników potraktowany, z drugiej cieszę się, że mimo to miał szansę wygrać Scudetto i wygrał je spełniając swoje marzenie, będąc ewenementem na rynku trenerskim bo jego kariera może być przykładem dla tysięcy trenerów, którzy tułają się po ligach ogórkowych marząc, że kiedyś będą mieli szansę spełnić swoje marzenia niczym z Football Managera a nawet jest dobrym scenariuszem na film - od chłopca marzącego o wielkiej piłce, przez zwykła pracę nie związaną z futbolem do najstarszego trenera wygrywającego mistrzostwo kraju, nawet w bajkach ciężko o lepszą historię


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 12:27

Maly pisze:
10 sierpnia 2020, 12:20
[...]z drugiej cieszę się, że mimo to miał szansę wygrać Scudetto i wygrał je spełniając swoje marzenie[...]
Nie siedzę w jego głowie, ale mógłbym się założyć, że prawdziwym marzeniem było wygranie mistrzostwa z Napoli, kosztem Juventusu. Cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :prochno: Mam nadzieję, że podziękował wszystkim, że nasz klub dał mu taką możliwość.

@Poprostu
Sarri mistrz a Jackop śmierdzi kupą, czy jakoś tak:)
Sarri wydalony jak kupa, a jackop w niezłym humorze :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 12:33

ja też nie siedzę w jego głowie, na pewno w 2017 czy 2018 roku miał marzenie wygrać z Napoli ale gdy miał 20 lat i ktoś by mu powiedział, że wygra kiedyś Scudetto i może sobie wybrać z kim chce to zrobić to nie wiem czy by wybrał Neapoletańczyków, rok temu chciał je wygrać z nami, wydaje mi się że do tego stopnia chciał je wygrać, że wolał porzucić Sarrismo kosztem punktów ale oczywiście mogę się mylić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 23:30



Foto na zakończenie tematu tego pana.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 09:39

Sarri jest mocno łączony z Romą, ma pokierować ich odbudową. Może całkiem szybko zejdzie z naszej listy płac.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 10:31

pewnie jakieś odszkodowanie jednak będzie nas kosztował, Roma nie da mu 5.5mln na sezon więc różnicę zapłacimy pewnie my


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 10:44

No chyba kpisz.

Jeśli Roma będzie go chciała, to powinni nam jeszcze zapłacić za zwolnienie go z kontraktu :prochno: Jeśli Kiep będzie chciał do Rzymu to będzie zarabiał tyle, ile sobie wynegocjuje.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 11:57

a jak było ze Spalettim niedawno?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 12:02

W Romie, bez presji - radosny football? Pewnie tak. Presja go zżarła i zbyt mocne charaktery.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ODPOWIEDZ