Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 21:40

Paratici confirms Maurizio Sarri will be staying at Juventus next season.

[*]


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 22:46

Mam nadzieję, że to tylko takie kurtuazyjne pierdu, pierdu. W przypadku odpadnięcia z Lyonem albo przegrania Scudetto Sarri musi zostać odstrzelony.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 08:35

Ja też mam taką nadzieję, bo patrzenie na Juve za jego kadencji to zbrodnia dla oczu i umysłu. Mam nadzieję, że spróbujemy z Pochem, choć pewnie ten zakręciłby się wokół Anglii jakby mógł. Z drugiej strony jest nadzieja, że Zidane odejdzie z Realu. Imo ufam w jasność umysłu Andrei, który widzi, że mimo miejsca w tabeli gra Juve to wielkie nieporozumienie i przy pierwszej okazji odpali kiepa.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 09:11

jakoś nie przeszkadzała wam jeszcze gorsza gra przez ostatnie 4 lata ;)
rozumiem, że go nie lubicie i większość skreśliła go jeszcze przed podpisaniem umowy ale kompletnie przesadzacie, skoro przez ostatnie lata większość pisała, że Allegriego bronią wyniki to chyba teraz Sarriego też powinny nieprawdaż?

ja mam nadzieję, że zostanie, że nie zmarnujemy tego roku, transfery idą w dobrym kierunku i podobnie jest z naszą grą, przerwanie tego teraz i powrót do trenera typu Pochentino, który z Totkami przez 5 lat nie wygrał nawet krajowego pucharu i mistrza potrafił przegrać z Ranierim, a na dokładkę tylko raz przekraczając granicę 80 punktów to niezbyt dobry pomysł, drużyny Sarriego co rok grały lepiej więc nawet jeśli komuś obecna gra się nie podoba powinien mieć przesłanki by wierzyć, że za rok ta drużyna wejdzie na wyższy poziom


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 10:43

Maly pisze:
21 lipca 2020, 09:11
jakoś nie przeszkadzała wam jeszcze gorsza gra przez ostatnie 4 lata ;)
rozumiem, że go nie lubicie i większość skreśliła go jeszcze przed podpisaniem umowy ale kompletnie przesadzacie, skoro przez ostatnie lata większość pisała, że Allegriego bronią wyniki to chyba teraz Sarriego też powinny nieprawdaż?
Rozumiem co masz na myśli aczkolwiek mam wrażenie, że o ile Allegriego broniły wyniki własne, to Sarriego bronią wyniki... przeciwników.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:32

no to masz mylne wrażenie - policz punkty obu i punkty rywali w walce o mistrza ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:36

Mnie zastanawia w czym widzicie wyższość Pochettino nad Sarrim?
Argentyński Maurycy nie ma historii zawodniczej ani trenerskiej we Włoszech, nie ma sukcesów na koncie, na konferencjach przy okazji meczów z Kogutami obrażał nas dużo bardziej niż środkowy palec Sarriego.
O co chodzi z tym gościem?! WTF?!


calma calma
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:46

chodzi w garniturze, ma nowoczesny zarost no i ogólnie jest ładny bo zagraniczny ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:54

Pluto pisze:
21 lipca 2020, 11:36
Argentyński Maurycy nie ma historii zawodniczej ani trenerskiej we Włoszech[...]
Tyle mi wystarczy, poza tym kopał w jednej ekipie z Ronaldinho. Do tego osiągnął finał LM za co Maks był tutaj kanonizowany :whistle:

#SarriOut


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 12:30

Tez nie widzę powodu do zachwytu nad Pochetem.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 12:39

Maly pisze:
21 lipca 2020, 11:32
no to masz mylne wrażenie - policz punkty obu i punkty rywali w walce o mistrza ;]
Ale Sarri nie był tutaj zatrudniony tylko aby zdobywać punkty. Te zapewniał nam Allegri. Palacz miał wprowadzić nowoczesny styl i na tym polu ponosi (przynajmniej na chwilę obecną) spektakularną porażkę.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 12:56

Panowie Sarri zostaję na przyszły sezon czy się komuś to podoba czy nie, więc nie ma co gdybać i wymieniać nazwiska nowych trenerów. W ataku jakiś tam niewielki progres jest w porównaniu z ostatnim sezonem, w defensywie jest absolutna tragedia i nad tym nasz trener powinien popracować. Z taką grą oczywiście max to jest 1/8 LM.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 13:30

a co nadal bronimy się dziesięcioma w polu karnym grając ze SPAL? nadal nie ma prób grania prostopadłych piłek? wysokiego pressingu? ludzie zrozumcie, że zmiana gównostylu na coś ładnego to nie machnięcie magiczną różdżką tylko proces wymagający czasu i wymiany pewnych elementów układanki w drużynie, Sarri tu się sprawdza - wygrywa a jednocześnie powoli wprowadza to co chciałby grać zawsze, eliminuje ze składu największych hamulcowych w postaci Mandzukicia czy Pjanicia a niedługo marginalną rolę zacznie odgrywać Matuidi o ile w ogóle zostanie na kolejny sezon

Allegri zapewniał tylko regres, nie rozwijał piłkarzy, niektórych wręcz tłamsił, marnował potencjał, zabijał piękno piłki nożnej i miłość wielu do tej drużyny, pod Sarrim Dybala jest najlepszym zawodnikiem ligi (ma najlepszą średnią ocen), Bentancur zrobił większy skok jakościowy w sezon niż w poprzednie 3, Ronaldo przekracza 30 goli i ma szanse być naszym pierwszym królem strzelców od czasów Del Piero, ciężko też powiedzieć by stawiał na swoich ulubieńców bo Igła siedzi na ławce a Rugani się z niej nie podnosi cały sezon (Costa nie gra bo nie ma sił na cały mecz + ryzyko kontuzji), nikt jeśli nie musi nie gra z kontuzją jak Pjanic i Mandzukic w pamiętnym finale, ci wracający po urazach nie są od razu wpuszczani do gry jak kiedyś Chiellini tylko stopniowo, Sarri czeka aż dojdą do pełni formy by po 2 meczach nie odnowił im się uraz a liczba urazów zmalała w ciągu sezonu o kilkadziesiąt, mimo że teraz gramy co 3 dni - u Maksa pewnie już by Muratore wychodził w 1 składzie po takiej serii meczów jaką teraz mamy

zdejmcie z nosa okulary "nie lubię Sarriego" lub "ja chcę Pepa" i wtedy zacznijcie oglądać mecze ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 19:20

Zastanawiam się czy ludzie piszący tu komentarze naprawdę oglądają Juve, czy tylko przeglądają wyniki. Styl gry Bianconerich w tym sezonie jest TRAGICZNY!! Przed lockdownem widziałem tylko jeden mecz w Serie A (dosłownie: JEDEN), który wygraliśmy na luzie i był to mecz z Udinese w styczniu. Później też nie było lepiej i jedyne co nas ratuje, to 5 zmian w meczu, szeroka kadra i masę szczęścia, bo obiektywnie patrząc Atalanta powinna nam już deptać po piętach. To magiczne Sarrizmo nad którym spuszczają się niektórzy z tego forum, polega na ciągłym stosowaniu tego samego ustawienia (nie ważne jaki jest wynik, kadra czy przeciwnik) 4-3-3, wysokim pressingu i szerokiej gry głównie krótkim podaniami. Szczerze mówiąc, nie jest to nic odkrywczego, bo jakbym chciał grać ofensywnie, to pewnie też tak bym zrobił. Problem polega na tym, że Sarri kompletnie nie czyta gry, nic nie zmienia w zależności od taktyki przeciwnika, a nawet zmiany piłkarzy czasami są kuriozalne (oczywiście zawsze zawodnika z tej samej pozycji). Dla mnie to taki filozof, jak ten Setien czy Lopetegui. Zero reagowania na mecz, zero interakcji z zawodnikami..Nie dziwię się, że on prawie nic nie wygrał. Juventus potrzebuje lidera, a nie śmierdzącego wuefistę, który nie umie się nawet ubrać.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:27

@Meraviglioso
A który to mecz po restarcie wygraliśmy dzięki naszej wspaniałej szerokiej kadrze i 5 zmianom? Bo chyba mi coś umknęło.


ODPOWIEDZ