Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 12:04

Jeżeli Sarri będzie chciał podjąć pracę w Romie to go spokojnie zwolnimy z kontraktu bez żadnego odszkodowania ani nic.
Zresztaą Roma teraz śpi na forsie więc jak będzie im zależało na Maurycym to 5 dostanie z palcem w tyłku.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 12:24

Poprostu pisze:
13 sierpnia 2020, 12:04
Zresztaą Roma teraz śpi na forsie
Skąd to stwierdzenie? Wiem, że Roma ma nowego właściciela, ale są jakieś informacje dotyczące wprowadzenia tego klubu do chociażby włoskiego topu? Przed zmianą właściciela pojawiały się informacje o dużych problemach finansowych klubu, w dodatku nie zakwalifikowali się do LM i z tego co czytałem to wg kibiców Romy zaledwie kilku zawodników prezentuje odpowiedni poziom piłkarski.

Chyba że stwierdzasz jedynie, że co jak co ale na wynagrodzenie trenera to Roma spokojnie jest w stanie wydać nieco więcej niż normalnie.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 12:29

Dajcie spokój Maurycemu. Przez rok po nim wszyscy jechali. Niech odpoczywa na zasłużonej emeryturze - osiągnął życiowy sukces.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 16:55

Jeśli chodzi o Kiepa, to jego wiek i styl życia przemawiają na naszą korzyść. No chyba, że będzie miał wyrąbane po całości. Scudetto ma, LE ma, w nowym włoskim klubie nie wygra nic ponadto, także zostaje CI/SCI.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 10:54

towalski pisze:
13 sierpnia 2020, 12:02
W Romie, bez presji - radosny football? Pewnie tak. Presja go zżarła i zbyt mocne charaktery.
Cr7 go zżarł :D Jeśli Pan Cristiano musi być królem strzelców i MVP sezonu i być "najlepszy", to ciężko o jakąś normalną taktykę z tym zawodnikiem w składzie.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 16:53

Pjanić w ostatnim wywiadzie rozmył wszelkie wątpliwości odnośnie słuszności zwolnienia Sarriego. Juventus go przerósł najwyraźniej.

"Sarri nie ufał swoim ludziom” i „wątpił” w ich profesjonalizm."

źródło: https://www.football-italia.net/160998/ ... ve-players


Juve per sempre sara...!!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 20:37

i co tu się dziwić, że wątpił? trener ich prosił o to i tamto a ci grali swoje bo tak im było wygodniej... widziałeś pressing? nie, a Sarri co konferencję mówił, że za mało prosują... widziałeś szybką wymianę piłki? nie, a Sarri co konferencję mówił, że piłka za wolno chodzi... itd itp, to że nie graliśmy Sarrismo to nie była wina trenera tylko zawodników więc sam oceń czy byli profesjonalni czy nie, to że powiedział, że ta drużyna była nietrenowalna to prawdopodobnie prawda bo tak właśnie było


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 01:06

Jeśli trener nie jest w stanie wdrożyć swoich założeń i zbudować autorytetu wśród piłkarzy to nie nadaje się do trenowania drużyny. I nie jest to wina zawodników. Autorytet nie jest czymś co dostaje się z automatu przy podpisaniu kontraktu, trener musi sobie go potrafić zbudować.

Z resztą powtórzyła się sytuacja z Chelsea co tym bardziej wskazuje na to że to z Sarrim jest coś nie tak.

Życzyłem mu jak najlepiej i nadal życzę mu życzę mu żeby znalazł klub, w którym znów zatrybi. Niemniej podtrzymuje, ze pożegnanie z nim było słuszne.


Juve per sempre sara...!!!!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 12:17

Ma taki sam problem jak Gasperini - z uwagi na swój charakter, metody, filozofie i ogólne podejście do trenowania, musi mieć pod sobą ludzi którzy rzucą się za nim w ogień.
Wyobrażasz sobie że Ronaldo skacze w ogień za trenerem, który pracował w banku i wygrał jedno trofeum w karierze? No nie bardzo.
Analogiczna sytuacja była z Gaspem dekade temu w gorszej części Mediolanu. Żaden tłusty kocur, który niedawno cieszył się z potrójnej korony, nie miał najmniejszej ochoty wylewać siódmych potów na morderczych treningach, bo tego od niego wymaga trener przybyły z Genoi.
Iachini dewastuje kolejny klub na swojej drodze i mimo że Commiso darzy go sympatią, to gdy zobaczy Fiorentine w strefie spadkowej, to przepędzi pana czapeczke kijem. Viola jest idealnym środowiskiem dla Sarriego, kadrowo wcale nie są gorsi od Lazio czy Atalanty. Tam sympatyczny Kiepura, w miłej atmosferze może spokojnie popracować do emerytury i jest spora szansa że coś zbuduje.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 14:29

Baczu pisze:
25 października 2020, 12:17
analogiczna sytuacja była z Gaspem dekade temu w gorszej części Mediolanu. Żaden tłusty kocur, który niedawno cieszył się z potrójnej korony, nie miał najmniejszej ochoty wylewać siódmych potów na morderczych treningach, bo tego od niego wymaga trener przybyły z Genoi.

Czyli to ewidentnie wina piłkarzy. Trener jest Panem i to piłkarze mają się podpasować, a nie na odwrót.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2020, 14:50

@Sila Spokoju: dokładnie tak :)

jak już pisałem Sarriego nie należało w ogóle zatrudniać, zarząd w ogóle go nie wspierał bo ze wsparciem wygrałby tą walkę z piłkarzami a zgniłe jaja zostałyby pogonione jak po przyjściu Conte

Pirlo ma to szczęście i tą przewagę, że zna starą gwardię z boiska i dostał kilku młodych zawodników do ukształtowania ale nawet tu widać, że niewiele z jego wizji gry ma przełożenie na boisko

zresztą Pjanic zdradził między wierszami rąbka tajemnicy - oni wg niego byli profesjonalistami bo chcieli wygrywać a wg mnie byliby nimi jeśli graliby tak jak wymagał tego od nich trener, to samo mówił Szczęsny - ciężko przestawić kogoś kto wygrywał X lat stylem A na styl B - każdy wymagał od Sarriego ładniej strony Juventusu ale piłkarze nie byli tym zainteresowani


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2020, 19:36



Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2020, 21:06

a co się dziwić jak do marca zostało 4 miesiące a sezon naznaczony Covidem nie daje możliwości normalnego treningu z drużyną


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 14:52

Maurizio ucz się :D :D :D



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2020, 16:09

Fabregas pisze:Sarri to dobry trener i człowiek. Jednak na poziomie taktycznym ma poglądy, które trudno zmienić, jest przesądny i bardzo trudno przekonać go do zmiany zdania. Myślę na przykład o treningach. Sarri wyznaczał je zawsze na trzecią po południu. Kto, tak jak ja, ma rodzinę, nie widywał w ten sposób wcale swoich dzieci. Rano szły do szkoły, a kiedy wracałem wieczorem po treningu, były już w łóżkach. Pewnego dnia poprosiliśmy więc Sarriego o przesunięcie spotkań na rano. Na to on odparł, że powinniśmy trenować o 15-tej, bo jakaś naukowiec z Pizy dowiodła, że taka godzina jest najlepsza z fizjologicznego punktu widzenia. Cóż, być może… Ja wiem tylko, że dla każdego piłkarza czas spędzony z rodziną jest ważny“.
no i wyszło szydło z worka, piłkarzom nie podobało się trenowanie o 15


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ