Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:04

Momblano to mimo wszystko dzban na 2 miliony informacji trafił jedną, gdzie miał 50% szans na powodzenie. Jak jest taki doinformowany to niech daje nazwisko nowego trenera.

takim guru to i ja mogę być:
nowym trenerem będzie ktoś z europejskim obywatelstwem (Poche ma ob. hiszpańskie ;) )


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:12

No to pobądź takim guru ale Momblano i te same osoby z VS również twierdził, że Allegri wylatuje mimo, że Agresti i GDM twierdzili że zostaje. Nie zaprzeczaj faktów chyba, że Don Balona przytoczysz.

Momblano powiedział tylko, że na pewno nie będzie to Inzaghi ani Allegri.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:18

Musicie zrozumieć jedną rzecz z tymi guru i dziennikarzami, bo niektórzy to rozumują trochę jak dzieci, w zupełnym oderwaniu od rzeczywistości.
To jest płynne, jedne źródełka informacji wygasają, inne się pojawiają, kluby też robią kontrolowane wycieki. Oni są tam nieraz wpuszczani w maliny, sami też chcą utrzymać swój "status" więc trochę konfabulują. Dlatego trzeba podawać wszelkie informacje i niech każdy sobie sam oceni. Przestańcie się bawić w te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wojenki który guru lepszy, który kiedy się mylił. Skupiajcie się na meritum panowie.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:29

lol, wiarygodność to podstawa wśród dziennikarzy sportowych. Oczywiście każdemu zdarzają się błędy, ale mimo wszystko łatwo ocenić kto ma dobre info a kto strzela ślepakami.

ale wpisując się w oczekiwania
Telegraph:
pierwszym wyborem PEP

z powyższym problem jest taki że my chcemy a on nie...
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2020, 18:31 przez mns, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:29

To nie chodzi o to Marat tylko zastanawia mnie jedno. VS, Mamblano to dzbany bo się mylą, kiedy jednak dwie informacje z rzędu są na ich korzyść a dwie te same informacje z rzędu są na niekorzyść Agrestiego, GDM to nikt nie jedzie po nich twierdząc, że to dzbany. Agresti zalogował się na VS kiedy trenerem został Sarri i drwił z nich wszystkich. Teraz Agrestiego brak, nie zamierza chyba się zalogować i pogadać bo jeszcze wczoraj twierdził, że posada Sarriego nie jest zagrożona. Kilku z VS oraz Momblano już od miesiąca trąbili o tym ale co tam - są dzbany i tyle. Poza tym kolega tutaj zarzuca mi, że wrzucam info od dzbanów z VS a sam wrzuca info od Don Balona... trochę obiektywizmu bo jeśli chodzi o mnie to mam gdzieś kto będzie lepszy.
mns pisze:
08 sierpnia 2020, 18:29
lol, wiarygodność to podstawa wśród dziennikarzy sportowych. Oczywiście każdemu zdarzają się błędy, ale mimo wszystko łatwo ocenić kto ma dobre info a kto strzela ślepakami.
Po tym jak GDM twierdził, że Haaland nasz, powinien być drwiony z każdej strony, on ma dobre info tylko o interze.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:33

Poprosiłbym o przeniesienie tego tematu do jedynego słusznego działu :D

PS: Scudetto przeszło bez echa, więc Kiep z Andreą uznali, że trzeba rozruszać forum poprzez odpadnięcie z LM w 1/8 i zwolnienia dyscyplinarne :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:56

@mrn nie wiem dlaczego mojego posta odebrałeś jako atak na siebie... przecież on nie był kierowany do ciebie ;)

Momblano
Ronaldo powiedział ze odchodzi jeśli Sarri zostanie

lol i takiej konstrukcji są jego wiadomości


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 18:57

Profesor pisze:
08 sierpnia 2020, 17:33
Mi trochę żal Sarriego. Przyszedł, starał się zmienić, inaczej się ubierał, nie palił fajek w trakcie meczu. Poza tym bym sobą, robił dokładnie to samo co w poprzednich klubach. Dobrze że ma swoje mistrzostwo bo może już żadnego nie mieć.
Jeśli myślimy w tych kategoriach, to mam podobne zdanie. Ta roczna przygoda Juventusowi nie dała kompletnie nic (a nawet gorzej, bo samo mistrzostwo w fatalnym stylu bez CI i SP to regres względem ostatnich lat), a Sarri przynajmniej będzie mógł schować do szuflady medal za scudetto i wpisać do CV zdobyte mistrzostwo. W normalnych warunkach, gdyby Juve nie rzuciło mu koła ratunkowego po tym, jak opuścił Chelsea, zapewne znów zakotwiczyłby się w jakimś średnim zespole Serie A z ambicjami, np: Romie. I o trofeach mógłby pomarzyć.

Zresztą uważam, że tak właśnie teraz się stanie. Sarriego chętnie przygarną jakieś przeciętne ekipy ze środka włoskiej tabeli, ewentualnie ktoś bijący się o LE. O ile we Włoszech zostanie, może zechce znów spróbować szczęścia za granicą kraju?


1902 Para Siempre

Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 19:02

Tak to odebrałem, jeżeli moja interpretacja była błędna to przepraszam. Co ma być to będzie, wszystko jedno kto będzie podawał info, byleby były wiarygodne ale odkąd GDM twierdził, że Haaland nasz to nawet już nie wchodzę na jego wypociny.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 19:02

@MRN Spoko, ja się cieszę że podajesz wszystkie informacje, nawet jeżeli są głupie. Mam swój rozum żeby to ocenić i nie muszę sapać na forum. Masz racje, są tu podwójne standardy, ale nie ma sensu żebyś się wdawał w dyskusje. Rób swoje, a krytykami się nie przejmuj.

@MNS Oczywiście, że wiarygodność jest dla dziennikarza ważna. Ale żaden nie jest w 100% wiarygodny przez dłuższy okres czasu, z powodów które wymieniłem. Więc skończ dyskusje na temat który to dzban, a który nie, bo ciągnie się to od kilku lat tutaj na forum i do niczego nie prowadzi. Masz Momblano za dzbana, to olewaj jego informacje, proste.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 19:19

@mrn hand shake! ;)
@Marat proszę nie pisz mi co mam robić a czego nie :)
EOT

z raportów wynika że Sarri nie został zwolniony tylko za wyniki ale i przez złe relacje z klubem i częścią szatni.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 19:38

mns pisze:
08 sierpnia 2020, 19:19
@mrn hand shake! ;)
@Marat proszę nie pisz mi co mam robić a czego nie :)
EOT

z raportów wynika że Sarri nie został zwolniony tylko za wyniki ale i przez złe relacje z klubem i częścią szatni.
W mediach społecznościowych tylko Pjanic pożegnał Sarriego. A Costa, Can, Mandzukic polajkowalo info o zwolnieniu.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 19:41

@MNS Proszę, nie pisz mi co mam pisac i do kogo, a co nie :D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 15:32

Podobno Sarri w presezonie zapytał się naszych kopaczy jak to możliwe, że jego Napoli przegrało z nimi scudetto.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 16:14

Nie dziwi mnie decyzja o zwolnieniu trenera. O ile jeszcze do lutego/marca momentami zespoł nie wygladal najgorzej, tak po przerwie zwiazanej z wirusem nie dało się patrzeć na naszą grę (oglądałem każdy mecz). Obrona zaczela pod wzgledem organizacji gry wygladać fatalnie, brakowalo swiezosci, szybkosci, schematów w ataku (co bardzo dziwne, bo te schematy byly widoczne przed przerwą) i przede wszystkim pomysłu na grę. Wózek ciągneły indywidualności, ale gdyby ten sezon potrwał jeszcze z 5-6 kolejek to pewnie byśmy żegnali się z mistrzostwem. Nie wiem czy Sarri stracił szatnię czy druzyna nie trafiła z formą, ale tak mniej więcej od meczu z Milanem wyglądało to źle, przewidywalnie, wolno i nudno.

Kompletnie nie rozumiem decyzji o ponownym powrocie do 433 (z szeroko ustawionymi Bernardeschim i Ronaldo), nie rozumiem niektorych decyzji kadrowych, nie rozumiem dlaczego graliśmy przez cały sezon trójką w środku pomocy, skoro akurat w tej formacji nie mamy w czym wybierać. Juventus Sarriego prezentował się najsłabiej z wszystkich Juventusów od momentu zatrudnienia Conte i "pierwszego" scudetto.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ODPOWIEDZ