Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 13:33

Szwamb pisze:
11 września 2021, 17:44
Ronaldo faktycznie teoretycznie gra jako samotny ŚN, ale często i płynnie się wymienia pozycjami z Brunem Fernandezem, oraz tradycyjnie schodzi na lewą stronę.
Ronaldo gra świetnie. Jak trzeba to się wystawia, jak trzeba to oddaje, jak trzeba to je z przodu, jak trzeba to z jest z lewej. Mega czuje grę.
Przy pierwszej bramce poszedł na dobitkę strzału.
Przy drugiej bramce wychodził na prostopadłą piłkę i taką właśnie dostał od... Luka Shawa, bocznego obrońcy. Świetnie się z nią "zabrał" na 14 metrze by pięknie uderzyć z okolicy 8-10 metra. Takiego podania nie widziałem nigdy w grze z Ronaldo czy to od Dybaly, czy Higuaina czy jakiegokolwiek pomocnika (u nas jest chyba ban na takie zagrania).

Inny świat piłkarski- co z przykrością stwierdzam
w którym sam Ronaldo czuje się swietnie- co z przykrością stwierdzam

ale cieszę się, że tak się stało, bo u nas by się tylko męczył i marnował- co z przykrością stwierdzam


Dokladnie .. Wczoraj gral zupelnie onaczej niz w juve.. nie wiem czy on sie tu dusil czy po prostu nie mial z kim grac .
Wczoraj tylko na poczatku gral jak za Juve czyli nie wtrafil dobrze w pilke itp . Ale pozniej jakosc od niego bila. Zmienial sie pozycjami rozgrywal takze elegancko sie to ogladalo :) zreszta mowil sam ze sie stresowal na poczatku strasznie . Ciekawe czy tak dalej bedzie . Chociaz ogolnie man utd tezwielkiego meczu nie zagral to jakos potrafili wbic 4 bramki . A tu za chwile nasz meczyk i krwawią oczy ...


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 15:44

…a to wszystko podczas domowego meczu przeciwko Newcastle.

Obrazek

Wow! Cristiano dołączył do wicemistrza Anglii i zgonił spadkowicza. To geniusz! Kolejna Złota Piłka już w drodze. :O


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 16:56

Mamy podobny bilans do Newcastle. Czy jesteśmy spadkowiczem?


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 17:17

Bez Ronaldo mieliśmy zobaczyć duzo lepszy Juventus. Podobno był hamulcem w tej drużynie. Te 20 bramek to strzeli z palcem w nosie, a my będziemy bić się o… sam już nie wiem o co.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2021, 02:41

Szwamb pisze:
12 września 2021, 16:56
Mamy podobny bilans do Newcastle. Czy jesteśmy spadkowiczem?
Stroje też mamy podobne, ale co Ty tu w ogóle porównujesz? :think:


Capo di tutti capi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2021, 10:50

Messi przeszedł do PSG 10 sierpnia 2021
0 goli dla PSG
0 asyst dla PSG
Ronaldo przeszedł do MU 27 sierpnia 2021
118 goli dla MU
69 asyst dla MU


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 13 września 2021, 11:47

Bardzo dobry mecz z Newcastle. Trochę szczęścia przy pierwszej bramce (albo umiejętności znalezienia się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie), ale timing i szybkość przy drugim trafieniu pierwszorzędne. Grając ze świetnym Pogbą, który ma zakusy na pobicie rekordu asyst w pojedynczym sezonie PL - ma ich już siedem (najlepszy wynik 20 ostatnich podań - Henry i KDB), wystrzałowym Bruno Fernandesem za plecami moim zdaniem spokojnie może przebić pułap 25 goli, co zawodnikowi po 36 roku życia chyba się w tej "najlepszej lidze świata" nie udało.

Będę kibicował Manchesterowi, dosyć napatrzyłem się na niebieskie petrodolarowe wkłady do koszulek Guardioli, wygrywające co chwila jakiś krajowy puchar.


1902 Para Siempre

Obrazek
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 13 września 2021, 12:15

woe pisze:
12 września 2021, 15:44
…a to wszystko podczas domowego meczu przeciwko Newcastle.

Obrazek

Wow! Cristiano dołączył do wicemistrza Anglii i zgonił spadkowicza. To geniusz! Kolejna Złota Piłka już w drodze. :O
Haha no wiadomo ze nie ale my gralismy ostatnio z empoli np. I wiemy wszyscy jak to sie skonczylo . No ale tak jak to jest w piłce , zobaczymy jaka bedzie regularnosc i gra w waznych meczach :) (nie zeby zbieranie punktow z nizej notowanymi rywalemi, aby zblizac sie do mistrzostwa nie jest wazne 😂)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2021, 00:38

Alessandro Del Piero pisze:w grze Portugalczyka jest pewien element, który zdaje się umykać obserwatorom — on niemal zawsze trafia w bramkę
Ronaldo w 3 sezony u nas oddał 700 strzałów z czego celnych było 266, ok 38%
Średnio na 28 oddanych strzałów zdobywał 4 gole

A teraz irytujący nieskutecznością Morata w 3 sezony u nas:
246 strzałów z czego 110 celnych, czyli ok 44%, na 28 oddanych strzałów zdobywał 5 goli

* strzały z Pucharu Włoch uwzględniają tylko sezon 2020/21


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 08:31

Maly pisze:
17 września 2021, 00:38
Alessandro Del Piero pisze:w grze Portugalczyka jest pewien element, który zdaje się umykać obserwatorom — on niemal zawsze trafia w bramkę
Ronaldo w 3 sezony u nas oddał 700 strzałów z czego celnych było 266, ok 38%
Średnio na 28 oddanych strzałów zdobywał 4 gole

A teraz irytujący nieskutecznością Morata w 3 sezony u nas:
246 strzałów z czego 110 celnych, czyli ok 44%, na 28 oddanych strzałów zdobywał 5 goli

* strzały z Pucharu Włoch uwzględniają tylko sezon 2020/21
Niby statystyki mowia za nim ale co z tego .. lrzeciez ja moracie nie bronilem napier.. 10 strzalow w ciagu meczu na bramke i srednio w kazdym strzelac po 2 bramki . Jak lubisz sie bawic w statystyki to przytocz ile Ronaldo zagral dla nas meczy i ile strzelil bramek i asyst a ile alvaro


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 08:41

Ty mu nie broniłeś , ja też nie i jackop też nie. Ale nie do Moraty były przez ostatnie 3 lata grane wszystkie piłki tylko do Ronaldo. Zresztą nie o to mi chodziło a o wypowiedź Del Piero - jak złudne jest często ludzkie oko, człowiekowi wydaje się, że wow, CR7 wykorzystuje każda okazję a później przychodzi byle Morata i mówi sprawdzam.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 20 września 2021, 09:40

Maly pisze:
20 września 2021, 08:41
Ty mu nie broniłeś , ja też nie i jackop też nie. Ale nie do Moraty były przez ostatnie 3 lata grane wszystkie piłki tylko do Ronaldo. Zresztą nie o to mi chodziło a o wypowiedź Del Piero - jak złudne jest często ludzkie oko, człowiekowi wydaje się, że wow, CR7 wykorzystuje każda okazję a później przychodzi byle Morata i mówi sprawdzam.

Zgadzam sie ale jak mam byc szczery to dlaczego w realu tak nie bylo? On strzelal ale inni tez. W man widze ze inni tez strzelaja i wykorzystuja to jak ronaldo skupia na siebie uwage 2 lub 3 obroncow
I zagrywaja do niekrytego obroncy a u nas nawet jak byl kryty przez 2 lub 3 rywali to dostawal podanie o czasami juz oddawal strzal bo nie mial za bardzo co zrobic z pilka , lub podawal do tylu bo u nas tez malo pilkarzy wychodzi na pozycje . I tak nawiasem mowiac to Dlatego wczoraj w meczu z milanem bylem w 1 polowie milo zasoczony jak fajnie wychodzimy na pozycje i jest to szybko dostrzegane przez partnera . Ale wiadomo co sie juz dzialo w 2 polowie 😂
P.S zobaczymy na koniec sezonu jak morata sprawdzi . Oby mial dobre karty . Jakas karete czy cos 😂


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2021, 18:45

Juve przeżywa teraz to samo, co Real po odejściu CR7 - chwilową zapaść, jakiś swoisty piłkarski "syndrom pustego gniazda". Drużyna musi się przyzwyczaić do tego, że nie ma już jednego samca alfa na boisku, tylko jest bardziej kolektyw.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 15:17

I tak założę się, że Juventusowi zajmie to mniej czasu niż Realowi, który po odejściu Ronaldo musiał cały sezon 2018/2019 spisać na straty.


1902 Para Siempre

Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 15:24

Juve nie przeżywa żadnej zapaści, w ogóle go nie brakuje na boisku. Może w meczu z Empoli mogło się tak wydawać ale to tyle.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ