Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2023, 12:44



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2023, 16:18

𝐑𝐨𝐧𝐚𝐥𝐝𝐨'𝐬 𝐀𝐠𝐞𝐧𝐭 𝐉𝐨𝐫𝐠𝐞 𝐌𝐞𝐧𝐝𝐞𝐬 𝐢𝐧 𝐉𝐮𝐥𝐲 𝟐𝟎𝟐𝟐: "Cristiano told me as soon as Manchester United was declared a Europa League Club that he won't stay. But we chose to keep it within ourselves. He told me, he is not a football fan who watches UEFA Champions League on screens, he needs to play there and be watched. If we can be honest, even the entire UEFA Champions League board wants to see Cristiano in Champions League, because he is the source of income, sponsorship and more revenue in their viewership. Manchester United fans have to realize that now Cristiano is slightly bigger than Manchester United." ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2023, 08:28

Cristiano Ronaldo nie odrobił lekcji przed prezentacją w Al-Nassr. „Gra w Republice Południowej Afryki to nie kres mojej kariery” ;)


- Moja praca w Europie zakończyła się, wygrałem wszystko i podejmuję nowe wyzwania w Azji - podsumował krótką konferencję prasową Cristiano Ronaldo.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2023, 21:33

San Holo pisze:
09 maja 2022, 19:11
To, że z nim w składzie wygraliśmy ligę dwukrotnie jest także łatwo wytłumaczalne. Liga hiszpańska w latach 2009 - 2018 była niepodważalnie najsilniejszymi rozgrywkami Europy, Real musiał rywalizować nie tylko z najpotężniejszą generacją piłkarzy Barcelony w historii, ale także
Patrz okazało się, że nie tylko z najpotężniejszą generacją Barcelony rywalizowali ale i z sędziami :)
San Holo pisze:
09 maja 2022, 19:11
Ronaldo nigdy w publiczny sposób nie wychodził przeciwko drużynie, przeciwko trenerowi. A to, jaką narrację pompują do mediów dziennikarze, to już inna kwestia.
Ups. Słabo się zestarzał ten post ale już nie chciałem cytować więcej ;)
Michael_M pisze:
09 maja 2022, 14:29
Niech próbują np popchnąć gdzieś Rashforda
Chyba się cieszą, że nie posłuchali. A i ciekawostka od razu - Rashford najgorszy sezon w karierze zaliczył grając z Ronaldo... gorszy nawet od tego gdy miał 18 lat.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 22:51

BRAT CRISTIANO RONALDO SPRZEDAWAŁ PODROBIONE KOSZULKI!
Hugo dos Santos Aveiro został oskarżony o masowe fałszowanie odzieży sportowej Juventusu- informuje serwis "Sportskeeda".
Starszy brat byłego piłkarza Juventusu miał być podobno związany z fałszowaniem strojów "Starej Damy" w 2019 r. Na koszulkach widniało nazwisko Cristiano Ronaldo, który wtedy był zawodnikiem turyńskiego klubu. Hugo dos Santos Aveiro miał wówczas wyprodukować i sprzedać łącznie 13 tys. podrobionych takich koszulek.
Karny proces brata Cristiano Ronaldo ma ruszyć 20 czerwca w Turynie. Zamieszani w sprawę są przedstawiciele włoskiej spółki "Turim Pegasus", przy której Hugo dos Santos Aveiro miał zlecić wyprodukowanie podrobionych koszulek piłkarskich Juventusu.
Wyprodukowane stroje były niemal identyczne. Wyjątkiem miała pojawić się widniejąca nazwa muzeum należącego do Ronaldo w rodzinnym Funchal, na Maderze.
Oskarżony twierdzi jednak, że zgodę na produkcję koszulek Juventusu dał mu jego brat, w osobie Cristiano Ronaldo.
https://sportsbrief.com/football/41524- ... sey-fraud/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 00:21

Fuck... znowu nam punktów minusowych dołożą xD


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 11:00

Krystynka nawet swojej ligi nie wygrala ... Taka to OOOOO gwiazda :D Typ jest doskonalym przykladem, ze trzeba wiedziec kiedy skonczyc, a nie robic ze swojej kariery parodie i kabaret


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 13:02

Oldfan pisze:
28 maja 2023, 11:00
Typ jest doskonalym przykladem, ze trzeba wiedziec kiedy skonczyc, a nie robic ze swojej kariery parodie i kabaret
Ten typ w dalszym ciągu byłby w stanie dać drużynie więcej, niż jakikolwiek gracz ofensywny z obecnego Juventusu. Może już nie ta prędkość i błysk, możę za wysokie progi na grę w podstawowym składzie europejskich gigantów, ale większość sytuacji, z których Di Maria czy Vlaho pudłowali, zapewne zamieniłby na bramki. Nigdy nie przepadałem za CR7, ale czysto piłkarsko miał i ma w chwili obecnej sporo do zaoferowania.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 13:36

Eeee to juz zapomnailes jak byloz jego skutecznoscia? Serio faktycznie dobry nap[astnik, ale u nas marnowal mnostwo okazji, albo nie podawal lepiej ustawionym

Dla mnie obecnie mem


ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 14:09

Oldfan pisze:
28 maja 2023, 13:36
Eeee to juz zapomnailes jak byloz jego skutecznoscia? Serio faktycznie dobry nap[astnik, ale u nas marnowal mnostwo okazji, albo nie podawal lepiej ustawionym

Dla mnie obecnie mem
Ronaldo w 3 sezony u nas strzelil 101 bramek. kolejno 28(32%), 37(37%), 36(33%) - w nawiasie udzial we wszystkich strzelonych bramkach druzyny. Sumujac wyniki naszych najlepszych strzelcow w pozostalych sezonach (bez Ronaldo) od poczatku ery Agnelliego mamy wynik 195. 195 w 10 pozostalych lat. Srednia wazona 19.91 gola na sezon dla top scorera. Ronaldo wykrecil srednia na poziomie 33.7. Do tego wyniku zblizyl sie tylko w jednym sezonie 2016/17 Gonzalo Higuain strzelajac 32 bramki (29% calej druzyny) oraz Carlos Tevez w sezonie 2014/15 w ktorym ustrzelil 29 bramek (28%).

Mozna o Ronaldo wiele powiedziec, ale takiego strzelca jak on na przestrzeni ostatnich lat nie mielismy i pewnie dlugo miec nie bedziemy.


Obrazek

***** ***
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 14:18

Tylko widzisz inni napastnicy pracowali na innych, czy wrcz tyrali jak Higuain. A Cris? STal i machal rekami, nie presowal, nie podawal zacznie lepiej ustawionym klolegom i zarabial pewnie tyle co 5 innych napastnikow

Dla mnie to nie byl dobry transfer, ale po czasie tez troche mniej surowo na niego patrze. Moze to efekt obecnych napastnikow, bo graja bardzo srednio i to delikatnie mowiac.


ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 14:50

Jest w tym odrobina racji, tylko jakie to ma znaczenie w kontekscie samego wyniku druzyny? Przeciez jakbysmy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia, kogos kto jest w stanie zakrecic sie w okolicach 25-30 bramek na sezon, to dwa ostatnie sezony wygladalyby pewnie zupelnie inaczej.
Biorac pod uwage, ze srednia strzelonych bramek w sezonie liczac od sezonu 2010/11 wynosi 95, w pierwszym sezonie z Crisem Juve bylo pod kreska strzelajac "zaledwie" 87 bramek, ale juz w kolejnych dwoch sezonach z Ronaldo strzelali tych bramek wiecej niz srednia odpowiednio 99 z Sarrim i az 108 z Pirlo, co oznacza, ze nawet grajac "na Ronaldo" cala druzyna strzelala sporo bramek i robila wyniki.


Obrazek

***** ***
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 15:01

Niby tak, ale inni pilkarze nie rozwijali sie, nie rosli, nie nabierali pewnosci siebie, a Cris tez im w tym nie pomagal, bo widzac mlodych, to powinien czasem podac jak byli niekryci, a nie strzelac, albo samemu wszystko robic. Niestety to taki typ pilkarza i z takim ego, ze bylo jak bylo

Ja tez nie zapominam o jednym ... Grajac z Crisem wygladalismy jakbysmy grali w 10, bo zupelnie nie pracowac na rzecz odbioru, nie presowal i np potem jak odszedl od nas wielu w MU mu to zarzucalo i nie balo sie otwarcie o tym mowic.


Teraz hmm .. Jest niczym Tusk ... taki troché ..

A tu mowi ze Liga Saudysjka jest w 5 najmocniejszych, a tu jakies inne glupoty, mimo ze wie ze to nie prawda. Troche jak donek ktory mial nie podnosic wieku, a to zrobil ... ale moze nie mia co tu polityki dawac


Chyba lepiej by nawet zle o Tobie gadali, a wcale nie gadali ..


Ja po latach duzo bardziej docneiam np Higuaina ...

Wielu wysmiewalo i latami powtarzalo ze tak bardzo przeplacony, ze gruby, a on nam wygrywal mecze i tyral za 2 dla kolegow, dla Dybali i dla Juventusu !


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 16:10

Mówi, ze liga saudyjska będzie wśród 5 najlepszych lig świata/


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 28 maja 2023, 16:32

Aha ... To wiele zmienia ... Zal mi go i aby Lewy tak nie skonczyl. Kiedys Cris byl Topem i mimo niecheci do neigo umiem to przyznac, teraz to zwyklu klaun co musi cos odwalic, popchnac kogos, kupic drogi samochod aby gazety o nim cos napisaly ...


ODPOWIEDZ