Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2021, 22:27



Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2021, 23:07

Byłem jego zwolennikiem gdy przychodził, byłem jego zwolennikiem przez 3 lata gry, w sumie cieszę się, że odchodzi ZA HAJS :)

w międzyczasie urosły nam nowe gwiazdy (a raczej gwiazda: Chiesa), Dybala ma szansę w koncu dojrzeć w 442, coś się zmienia i Ronaldo niestety trochę przeszkadzał, bo i z nim ta ekipa nie miała zbyt dużych szans na wygraną w LM.

Cieszyłem się z jego gry- teraz pozostaje się cieszyć, że wraca do klubu który go ukształtował i do którego przeszedł naście lat temu prawie wpadając w nasze ręce... coś się kończy u niego, coś się zaczyna u nas.

Platini, Baggio, Zidane, Nedved, Ronaldo

to miłe


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2021, 23:37








Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2021, 23:48

Dla mnie ten transfer to otworzenie drzwi na przyszłość i z tego sie cieszę, bo nie jesteśmy teraz w cyklu zdobywania trofeów a im szybciej zbudujemy nowy kompletny zespół tym szybciej staniemy się znów groźni w Europie. Być może gdyby zespół z Vidalem, Pirlo i Pogba mial ten brakujący element w postaci CR7 to mieliśmy LM, ale zarząd najpierw rozwalił nam najistotniejszą formacje a później sprezentował Ronaldo. Cóż rozumiem że inaczej w ogóle byśmy go nie mieli, ale tak jak i na początku jego historii w Juve tak i na końcu uważam że sportowo popełniliśmy błąd sprowadzając go i odzyskanie chociaż tych 23 mln euro uwazam za sukces. Przykro że na samym finiszu okienka gdzie wiele możliwości już nie mamy, aczkolwiek dalej mamy konkurencyjny atak i trzeba to po prostu umiejętnie poustawiać (szkoda tylko że Max umie ustawić tylko 2 z 3 formacji).

Szacun dla Ronaldo że poszukuje wyzwań a nie spogląda tylko na konto, w Utd będzie mial możliwość gry w najlepszej lidze świata i tam jest jego miejsce. Nas hamował bo u nas była zbyt duża dysproporcja w mentalności i umiejętnościach, to po prostu nie miało racji wypalić.

Powodzenia w Utd liczę że uda im się prześcignąć City, zdecydowanie wolę już czerwona część Manchesteru niż te napompowane City czy ruską Chelsea ;D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 00:21

Filip Kapica pisze:Ronaldo od roku nie chciał Juve
No i tak to właśnie wyglądało. Miał wywalone na drużynę i jej wyniki, chciał tylko zdobyć koronę króla strzelców. Nie ma co za nim płakać. Gwiazda światowej piłki przyszła do nas pograć przed emeryturą by nabić sobie kilka rekordów.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 07:33

Od dawna wspominałem, że jeśli Ronaldo odejdzie z Juve, to są dla niego tylko dwa kierunki - PSG oraz Manchester United, bo na powrót do Sportingu jeszcze zbyt wcześnie. Dzięki za ponad 100 bramek strzelonych w tak krótkim czasie oraz czapki z głów zwłaszcza za rewanżowe spotkanie z Atletico okraszone hattrickiem, ale dobrze się stało, że doszło do rozstania.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 09:12

"Cristiano bez żalu zostawiłeś nas
Odszedłeś do Albionu
Pozostał nam tylko płacz
Nie osuszy naszych łez
Zapewnienie twe,
że zawsze będziesz jednym z nas"

Interesujący tekst na Football Italia, w którym autor dowodzi, że błędem Juve było pozwolenie, żeby Krystyna był większy niż klub: https://football-italia.net/ronaldos-lo ... -juventus/

Fajnie, że go mieliśmy, bo jest niewątpliwie jeden z najlepszych graczy w historii. Fajnie, że nastrzelał tyle bramek. Fajnie, że wzrosły przychody z marketingu. No, ale celem jego sprowadzenia było zdobycie LM. Nie udało się niestety.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 10:24

A co tu dowodzić? Oczywista oczywistość, że to był błąd. Nasi traktowali go jak świętą krowę, robili mu dobrze na 100 różnych sposobów a on miał w głowie tylko własne rekordy. Jego gol liczył się bardziej niż wygrany mecz. Jak się nie zmieni to MU może mieć problem z awansem do LM w tym sezonie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 14:32


siostra Ronaldo: Witaj w domu kochanie, witaj w miejscu, na które zasługujesz.

Nawet ona przyznaje, że CR7 nie zasługiwał na grę w Juve ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 14:37

Maly pisze:
28 sierpnia 2021, 14:32
Nawet ona przyznaje, że Juve nie zasługiwało na Ronaldo ;)
;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 14:42

Maly pisze:
28 sierpnia 2021, 14:32

siostra Ronaldo: Witaj w domu kochanie, witaj w miejscu, na które zasługujesz.

Nawet ona przyznaje, że CR7 nie zasługiwał na grę w Juve ;)
Obadaj termin "nadinterpretacja" ;)


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 14:57

Na stronie konkurencji napisali, że to wpis będący prztyczkiem w stronę Juve ale albo źle przetłumaczone albo jego siostra nie napisała tego co chciała. Ja tu nic nie interpretowałem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 15:00

Maly pisze:
28 sierpnia 2021, 14:57
Na stronie konkurencji napisali, że to wpis będący prztyczkiem w stronę Juve ale albo źle przetłumaczone albo jego siostra nie napisała tego co chciała. Ja tu nic nie interpretowałem.
"Witaj w domu kochanie, witaj w miejscu, na które zasługujesz.

co za szczęście co za duma

Dziękuję, że jesteś tak wspaniałym człowiekiem."

Tłumacz google. Rzeczywiście nic, ale to nic nie interpretujesz :D


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 15:24

Przecież ona zawsze pieprzy takie głupoty.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 15:56

Super wiadomość, że odszedł. Ciekawe czy nie lubił się z Allegrim czy to nowe władze postanowiły go wypchnąć z klubu? Tego się chyba nie dowiemy, ale skłaniam się ku drugiemu. Gdyby Ronaldo miał grać dalej w Juventusie to Allegri nie mógłby go posadzić na ławce, taka prawda.

Fajnie, że kolejne tak wielkie nazwisko grało w Juventusie, a nawet powiem więcej - wielu tego tu nie przyzna, ale to był największy gwiazdor jaki grał w tej koszulce kiedykolwiek. Szkoda, że nie było top trenera, który by to wykorzystał i przede wszystkim pieniędzy by stworzyć wokół niego wielką drużynę.
Poprostu pisze:
28 sierpnia 2021, 15:24
Przecież ona zawsze pieprzy takie głupoty.
Trochę racji jednak ma, ale United? Są bogatsi od nas, ale gwiazd tam nie widać - to ta sama półka co Juventus. Patrząc po składach europejskich klubów to Ronaldo zasługuje tylko na jeden i to jest P$G


FORZA JUVE!!!
ODPOWIEDZ