Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 16:31

Jak do twojej grupy dołącza osoba, która mówi że ma niezbędne umiejętności, żeby wziąć na siebie sporą część projektu to masz dwie możliwości:
a) próbujesz się rozwijać żeby jej dorównać, albo chociaż wspomagać najlepiej jak umiesz
b) kładziesz lachę, bo "frajer" odwali za ciebie robotę

Chyba nie ma wątpliwości, którą opcję zasugerował Bonucci. Czym zawinił ten ambitny? Ambicją?
Maly pisze:
29 września 2021, 15:37
był Ronaldo = był problem, nie ma Ronaldo = nie ma problemu.
Zabrakło kozła ofiarnego (chociaż Maks próbuje zrobić z niego Kjezę, a wybielać Pawełka) to znów można cisnąć po całej drużynie :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2021, 15:28

Myślę, że szukanie tu "winnych" nie ma już sensu, zresztą nie byłoby też proste. Bonucci przecież nie obwinia Ronaldo, raczej przyznaje, że reszta drużyny z jego powodu rozleniwiła się. Z drugiej strony bądźmy uczciwi - Portugalczyk nie był traktowany tak jak inni piłkarze, więcej było mu wolno, zarabiał nieporównywalnie większe pieniądze. Ambicja ambicją, ale tak po ludzku trudno jest dziwić się chłopakom tworzącym drużynę, że facet funkcjonujący na innych, abstrakcyjnych dla nich warunkach, musi zrobić więcej. Żaden z trenerów, którzy pracowali w klubie przez 3 lata, nie poradził sobie z tym zjawiskiem. Jeżeli już ktoś chce szukać winnych całej historii, to powinien chyba też wziąć pod uwagę rolę AA i Fabsa, którzy albo w ogóle nie przewidzieli, że do czegoś takiego może dojść, albo to olali. Całe mnóstwo potencjalnych skazańców ;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2021, 09:45

Szczęsny w "Foot Truck Live" o pożegnaniu CR7:
Pożegnał się z każdym indywidualnie. Nie robił imprezy pożegnalnej. Tym bardziej, że było to załatwiane na szybko. Anegdot więc nie mam. Czy czuć jego brak? Nie ma punktu odniesienia w zespole. Od trzech lat był ten Cristiano, który w ciężkim momencie meczu jest w stanie strzelić dwie bramki z niczego, nawet jeśli go nie było widać na boisku. To jest jego największa jakość. Patrzysz na wynik i on jest na liście strzelców. Teraz tego nie ma. Ale patrząc długoterminowo - to może się przydać. Poleganie na jednym zawodników nie zawsze jest pozytywne, bo zmniejsza poczucie odpowiedzialności u pozostałych graczy.

Kolejny po Bonuccim ważny piłkarz, który wypowiada się o CR7 w podobnym tonie. Absolutny mistrz nad mistrze, ale jako drużyna możemy być silniejsi po jego odejściu.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 09:31

Nie ma to jak mieć immunitet na czerwoną i VAR



Dawniej Virus[Mauro].
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 09:43

Też się dziwię, że CR7 dostał w tej sytuacji tylko żółtą kartkę. Mam wrażenie, że w Serie A od razu byłaby czerwona, a prezesi innych klubów domagaliby się zawieszenia na kilka kolejek i równego traktowania wszystkich. Wiem, że atakował piłkę, ale to pierwsze wejście było już wyjątkowo chamskie (spokojnie na żółtą). Dalsze kopanie leżącego zawodnika zasługiwało na czerwoną.

Pamiętacie czerwoną CR7 w naszych barwach przeciwko bodajże Valencii? Przecież tamten faul przy tym (lekkie złapanie przeciwnika za głowę) to był pikuś. No ale widocznie w Realu czy ManU można więcej niż w Juve :whistle:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 10:08

Nie było gwizdka a on kopał w piłkę, nie przesadzajcie z tą czerwoną. Oczywiście można by dać jedną za to pierwsze wejście a drugą za kopanie piłki ale to po pierwsze nie wiem czy sam faul kwalifikował się na żółtą a po drugie takie łączenie to ogromna rzadkość, niby jest w przepisach ale sami powiedźcie ile razy widzieliście to w swoim życiu?

Dużo ciekawszy jest bilans MU po przyjściu CR7 ;)
Man Utd 4 - 1 Newcastle
Young Boys 2 - 1 Man Utd
West Ham 1 - 2 Man Utd
Man Utd 0 - 1 West Ham
Man Utd 0 - 1 Aston Villa
Man Utd 2 - 1 Villarreal
Man Utd 1 - 1 Everton
Leicester 4 - 2 Man Utd
Man Utd 3 - 2 Atalanta
Man Utd 0 - 5 Liverpool
Bilans: 4-1-5
Przed nimi 6 meczów z czego 5 na wyjeździe więc wygląda na to, że OGS w grudniu nie będzie już trenerem MU i będziemy mogli zobaczyć co z drużyną z Ronaldo robi prawdziwy trener jak to mawia jackop ;) Może on okaże się lepszy niż Santos i Ole i sprawi chociażby, że Fernandez z Ronaldo będzie Fernandesem bez Ronaldo ;)
Ostatnio zmieniony 25 października 2021, 11:12 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 10:13

Mieli takiego dzika jak Cavani i zamienili go na płaczka Ronaldo, beka.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 12:27

Ronaldo ma 36 lat i starzeje się jak każdy inny człowiek.
Ostatnio był na topie 3 lata temu, kiedy wygrywał Euro i strzelał hattricka Atletico. Miał wtedy 33/34 lata, tyle co teraz Lewandowski oraz Benzema.
Już w momencie transferu praktycznie nie dryblował do przodu, a szybkość z roku na rok była coraz gorsza.
Bądźmy szczerzy cała gra CR7 opiera się na fizyczności, a to przemija choćbyś codziennie jadł tuńczyka z awokado.
Dla mnie facet ośmiesza się tekstami, że "jest inny". Rzeczywistość weryfikuje od dłuższego czasu. Megalomania i nakręcanie hajpu, aby choć medialnie utrzymać się w topie.
Gdyby wczoraj Ronaldo strzelił karnego to nie brakowałoby głosów zachwytu jak to wielki sportowiec kopnął w prostokąt.

Co do sytuacji z Liverpoolem, jeśli kopnięcie nastąpiło po gwizdku to czerwona. Nieważne w piłkę czy nie. Z powtórki to raczej ten sam moment, żółta obleci nie dramatyzowałbym.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 14:08

Se kriszczanu drużynę wybrał, która u siebie 0-5 łomot zbiera a jemu marzył się powrót na OT korona króla strzelców he he.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 14:54

Skład napewno mają lepszy od nas ale brak trenera i liga zdecydowanie trudniejsza.

Jak patrzę co wyprawia Allegri to w ogóle się nie dziwie odejściu Ronaldo.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 15:58

MRN pisze:
25 października 2021, 14:08
Se kriszczanu drużynę wybrał, która u siebie 0-5 łomot zbiera a jemu marzył się powrót na OT korona króla strzelców he he.
Poczekaj aż w 1/8 LM Juve trafi na Liverpool, Bayern czy inne City, to zobaczysz jaki rezultat uzyskają nasi magicy z Bernardeschim na czele. Może nie wklepią nam 0:5 w Turynie, ale w dwumeczu obstawiałbym jakieś 1:4 lub 2:5.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 16:41

Pozwól, że odpowiem przy pomocy kolegi z innego wątku, który na podobną aluzję odpowiedział Sorkowi :
Paya pisze:
25 października 2021, 15:20
Sorek21 pisze:
25 października 2021, 14:34
Ciekawe jakby nasi mieli zagrać z Liverpoolem albo Bayernem. To byłaby prawdziwa lekcja futbolu. Porażka 4- 5 do 0.
Ciekawe że zabrakło w wymienionych drużyny która właśnie wygrała LM a w tabeli ligowej jest nad mocarnym Liverpoolem.
:)


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 19:44

@MRN
Cóż, mam nadzieję, że już w obecnej edycji LM dojdzie do pojedynku, z którąś z drużyn, które przywołałem, to przekonamy się kto miał rację, bo takie przekomarzanie się nie ma w sumie sensu. Ponadto fajnie byłoby abyśmy wpadli na Liverpool, Bayern czy City już w 1/8, bo ileż razy można być upokarzanym przez teoretycznie najłatwiejszych do wylosowania rywali jak Porto czy Lyon.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 19:55

No wczoraj krystyna wlal troche nadzieji kibicom mu bo brame walnal ale Var ich uciszyl hah


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 19:59

Ale i ja chciałbym w kolejnej fazie Liverpool, MC lub Bayern gdyż wychodzę z podobnego założenia co Ty :ok:
Podobnie piszę co roku a trafiamy na wafli, które nas upokarzają.


Obrazek
ODPOWIEDZ