Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2021, 15:19

woe pisze:
28 listopada 2021, 14:44
Sportową złość to dopiero widać… u Bonucci-ego. Po oklepie 0-3 od Milanu tylko on wygląda jakby mu zależało. Reszta tylko spuszcza głowy.



Dla kontrastu nasz tak zachował się nasz wielki mistrz po drugim meczu z Porto:



Bezradne machanie łapskami podczas meczu i rozklejenie się jak baba tuż po nim na pewno pomogło zmotywować kolegów. Niestety Juventus nie był gotowy i nie zasługiwał na tego typu przywództwo oraz nie mógł nadążyć za tak silną psychiką :/
To było akurat w przerwie meczu z Benevento, było 0:0 do przerwy, a co do Ronaldo po meczu z Porto, to on zazwyczaj tak przeżywał porażki w tych ważniejszych meczach.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 listopada 2021, 09:30

"Jak donosi redaktor naczelny "France Football" Pascal Ferre, w prywatnej rozmowie Cristiano Ronaldo wyznał mu, że "jego jedyną ambicją jest odejście na emeryturę, gdy będzie miał większą liczbę Złotych Piłek niż Lionel Messi" - jeśli to prawda to CR7 jest bardziej oderwany od rzeczywistości niż mi się wydawało.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2021, 16:49

Maly pisze:
29 listopada 2021, 09:30
"Jak donosi redaktor naczelny "France Football" Pascal Ferre, w prywatnej rozmowie Cristiano Ronaldo wyznał mu, że "jego jedyną ambicją jest odejście na emeryturę, gdy będzie miał większą liczbę Złotych Piłek niż Lionel Messi" - jeśli to prawda to CR7 jest bardziej oderwany od rzeczywistości niż mi się wydawało.
Zapomniał dodać, że rozmowę przeprowadzili jak Ronaldo miał 28 lat? ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 listopada 2021, 21:28

Kto wie, znalazłem teraz w jakimś newsie ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 29 listopada 2021, 22:09

Maly pisze:
29 listopada 2021, 09:30
"Jak donosi redaktor naczelny "France Football" Pascal Ferre, w prywatnej rozmowie Cristiano Ronaldo wyznał mu, że "jego jedyną ambicją jest odejście na emeryturę, gdy będzie miał większą liczbę Złotych Piłek niż Lionel Messi" - jeśli to prawda to CR7 jest bardziej oderwany od rzeczywistości niż mi się wydawało.
Chyba nie jest 🤣


Pascal Ferre skłamał, gdy użył mojego nazwiska do promocji siebie i wydawnictwa, dla którego pracuje. To jest niedopuszczalne, że człowiek odpowiedzialny za przyznawanie tak prestiżowej nagrody może kłamać w taki sposób, z całkowitym brakiem szacunku dla kogoś, kto zawsze szanował France Football i Złotą Piłkę. Dzisiaj ponownie skłamał, usprawiedliwiając moją nieobecność rzekomą kwarantanną, która nie ma racji bytu.

Zawsze gratuluję tym, którzy wygrywają zgodnie z zasadami sportowej rywalizacji i fair-play, które przyświecają mojej karierze od samego początku i robię to, bo nigdy nie jestem przeciwko komuś. Zawsze wygrywam dla siebie i dla klubów, które reprezentuję, wygrywam dla siebie i dla tych, którzy mi dobrze życzą. Nie rywalizuję z nikim.

Największą ambicją w mojej karierze jest wygrywanie krajowych i międzynarodowych trofeów dla klubów, w których gram i dla reprezentacji mojego kraju. Największą ambicją jest bycie dobrym przykładem dla wszystkich, którzy są lub chcą być profesjonalnymi piłkarzami. Moją ambicją jest także pozostawienie mojego nazwiska zapisanego złotymi literami w historii światowego futbolu.

Na koniec dodam, że skupiam się już na następnym meczu Manchesteru United i na tym wszystkim, co razem z kolegami z drużyny i kibicami możemy w tym sezonie osiągnąć. A co z resztą? Reszta jest tylko resztą...".


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2021, 13:14

No i czarno na białym efekt Ronaldo w finansach Juve:
Obrazek


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2021, 20:48

Maly pisze:
30 listopada 2021, 13:14
No i czarno na białym efekt Ronaldo w finansach Juve:
Masz, bo mnie nie uwierzysz jak napiszę, że to przez pandemię:
“Ronaldo był dla Juventusu ważną operacją i uważam, że nie ma nic do dodania do tego, co przeżyliśmy. Znamy doskonale kontekst kryzysu, przez który przechodzi piłka, a w konsekwencji także Juventus, w związku z COVID. Problemy związane ze ściągnięciem publiczności na stadion i generalnie z przynależnością“.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2021, 00:38

A co miał powiedzieć? Że 300mln wydane na Ronaldo odbija się czkawką i jest głównym powodem wyników finansowych w ostatnich latach? Oczywiście można zwalać też na szybkie odpadanie z LM ale to też efekt Ronaldo po części.

Pandemia to tylko stadiony i trwała nie od lata 2018 roku w co uwierzyłeś lub starasz się sugerować tylko od marca 2020... Bez kibiców graliśmy tylko ostatni sezon + 8 meczów za Sarriego przy czym nie była zwracana kasa za karnety.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2021, 09:28

AdiJuve pisze:
12 grudnia 2021, 23:15
Odnośnie Ronaldo to można się spierać o to ile dał nam sportowo niemniej finansowo zyskaliśmy naprawdę sporo
Niestety nie tyle ile nas kosztował. wydaliśmy na niego 300mln w 3 sezony i nie było takich sponsorów którzy by nam to zrekompensowali. Wszystko to już kiedyś TUTAJ rozpisywałem właśnie na podstawie wzrostów o jakich piszesz (wszystko niesłusznie przypisując CR7). Pandemia to był tylko dodatkowy cios ale sam piszesz o stracie 150mln a przypomnij sobie o ile był podwyższany sztucznie kapitał w te 3 sezony i jak musieliśmy lawirować z plusvalenzą, żeby utrzymać głowę na powierzchni wody. Brutalna prawda jest taka, że poza followersami na Insta ten transfer nie przyniósł nam NIC dobrego.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 13:05

Odnotowuję:
Buffon pisze:Po powrocie pracowałem z Cristiano przez dwa lata i radziliśmy sobie dobrze, ale myślę Juve straciło DNA zespołu. Doszliśmy do finału Ligi Mistrzów w 2017 roku, ponieważ byliśmy drużyną pełną doświadczenia, ale przede wszystkim stanowiliśmy zespół, gdzie panowała rywalizacja o miejsca w składzie, który był bardzo silny. Straciliśmy to z Ronaldo.
https://juvepoland.com/2021/12/23/buffo ... a-zespolu/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2021, 07:20

Maly pisze:
24 grudnia 2021, 13:05
Odnotowuję:
Buffon pisze:Po powrocie pracowałem z Cristiano przez dwa lata i radziliśmy sobie dobrze, ale myślę Juve straciło DNA zespołu. Doszliśmy do finału Ligi Mistrzów w 2017 roku, ponieważ byliśmy drużyną pełną doświadczenia, ale przede wszystkim stanowiliśmy zespół, gdzie panowała rywalizacja o miejsca w składzie, który był bardzo silny. Straciliśmy to z Ronaldo.
https://juvepoland.com/2021/12/23/buffo ... a-zespolu/
A ty dalej sie podniecasz... ale wytlumacz ci to jest DNA zespolu? Czyli ze co wszyscy biegamy ale bramek nie strzelamy +plus do tego bledy indywidualne w obronie i starata bramek z ogorkami ? No to ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to dna zespolu. A tak nawiasem musisz miec duzy bol dupy jak Ronaldo wychodzi cos a gdy ktos go krytykuje dolepiasz sie od razu do tego , i te twoje mongolskie teorie ...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2021, 12:57

Nie moje mongolskie teorię tylko fakty potwierdzone przez Buffona czy Bonucciego. Teorię to były do momentu aż panowie je potwierdzili. Teraz to to co piszesz jest mongolską teorią ;)

Transfer Ronaldo zniszczył Juventus i to jest już teraz niezaprzeczalny fakt z którym jak widać nadal niektórzy nie mogą się pogodzić.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2021, 15:52

Musisz napisać do Opty, bo to pierwszy przypadek w historii futbolu, gdzie najlepszy strzelec i jeden z najlepszych zawodników zespołu podczas swojego pobytu jest przyczyną zniszczenia klubu, którego barwy reprezentował ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2021, 08:55

Tego klubu nikt tak nie niszczy jak wybitny strateg Maksymiliusz Algieriusz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2021, 13:17

Maly pisze:
27 grudnia 2021, 12:57
Nie moje mongolskie teorię tylko fakty potwierdzone przez Buffona czy Bonucciego. Teorię to były do momentu aż panowie je potwierdzili.


Wolę opinię Młodego Wilka, a nie jednego z leśnych dziadów: Gigiego Przytulacza, Brudnej Gęby Kapitano czy Uśmieszka Chielliniego ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ