Emre Can

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 19:02

Can chyba dostał klapsa od klubu bo już zmienił narrację. :P


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 22:00

Jeśli Emre powiedział prawdę, to szczerze jest mi go szkoda, choć absolutnie nie pochwalam skarżenia się w mediach na takie historie. Generalnie jednak trudno jest oprzeć się wrażeniu, że nawet po zamknięciu mercato dostajemy kolejną odsłonę zawirowań w Juventusie, w których nie wiadomo o co chodzi.

Zastanawiam się, czy to nie świadczy o tym, że działania Fabsa nie były do końca skorelowane z oceną Sarriego. Przez całe lato na wylocie miał być Matuidi, a tymczasem po dwóch kolejkach Francuz ma komplet minut na boisku i miejsce w LM kosztem Emre Cana, który raptem raz wszedł z ławki na końcówkę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2019, 20:33

Z reguły zlewam temat mercato, ale to co się wydarzyło w to lato totalnie zryło mi beret. Parafrazując pewne zdanie, Paratici wszedł w buty Beppe i co krok się wywraca, a życiowy parkiet bywa śliski :cwaniak:
Prawda wyszła jak zwykle na jaw, może co niektórym pomoże usunąć klapki z oczu, nie mamy takiej kadry jakby się to mogło wydawać, nikt nie rzuca się na naszych graczy mimo, że próbowaliśmy opchnąć mistrza i wicemistrza świata. Prawda jest gorzka - przepłaciliśmy za graczy, którzy są już po drugiej stronie piłkarskiej kariery i są na tyle kumaci że wiedzą, że odejście z Turynu to piłkarskie samobójstwo. Sportowy zjazd, pójście do klubów gdzie musieliby nosić ciężar przyjścia z Juventusu i udowadniać swoją wątpliwą wartość. W dodatku w Turynie jest im jak w raju, mistrzostwo co rok, fajna atmosfera, po co to ruszać i zmieniać na gorsze?
Pozdrawiam wszystkich naiwniaków, którzy uważali że skoro Gonzalo Higauina nie dało się nigdzie sprzedać za sensowne pieniądze, to wypożyczenie z opcją wykupu za rok wypali. To wielka ściema, nikt nie wykupuje, ile razy można się na to nabierać?
Szkoda mi Emre Cana, ale jego wybory życiowe to prawdziwy #przegryw. Zamienił klub który ogarnął co trzeba było ogarnąć w kadrze i zdobył LM w pięknym stylu na zespół, który jeżeli jest w czymś dobry to w braniu z dupy do buzi w finałach LM. Tacy ludzie tu pasują.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2019, 21:57

Aż musiałem rozchodzić żenadę jak przeczytałem drugie oświadczenie Cana (pewnie po rozmowie wychowawczej przez telefon). Przeszedł z Liverpoolu do Juve z wielkimi nadziejami, a po sezonie już został wyrzucony na śmietnik historii. Przykro patrzeć.


forumowy ujadacz
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2019, 22:38

https://tiger.cdnja.co/v/bb/Bbk2.mp4?se ... 1571005800

Dzisiaj czerwona w 13 minucie meczu reprezentacji. Emre nie ma ostatnio dobrego okresu. I dobrej prasy, nie tylko we Wloszech (https://www.spiegel.de/sport/fussball/e ... 91360.html).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2019, 09:59

No nie idzie Emre Canowi ten sezon. Ogólnie to jestem zdania, że jakoś rewelacyjnie się nie prezentował u nas w ogóle, nie bez kozery Liverpool się go lekką ręką pozbył. Myślę, że nas po zakończeniu tego sezonu opuści.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2019, 19:58

Przeczytałem dzisiaj na whoscored.com, że podobno Manchester United potrzebuje wzmocnić pomoc i rozważa kupienie Can-a w styczniu.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 20:48

26mln... doskonały przykład co znaczy sprowadzić młodego zawodnika a nie starego. Półtora roku słabej lub przeciętnej gry przeplatanej kontuzjami i zarabiamy na nim jakiś pieniądz bo gdzieś kiedyś grał dobrze a nie jak na emerytach, których za 5mln nikt nie chce wziąć tylko trzeba z nimi rozwiązywać kontrakt


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 21:31

Maly pisze:
31 stycznia 2020, 20:48
26mln... doskonały przykład co znaczy sprowadzić młodego zawodnika a nie starego. Półtora roku słabej lub przeciętnej gry przeplatanej kontuzjami i zarabiamy na nim jakiś pieniądz bo gdzieś kiedyś grał dobrze a nie jak na emerytach, których za 5mln nikt nie chce wziąć tylko trzeba z nimi rozwiązywać kontrakt
Staram się to tłumaczyć od lat i generalnie jest pod względem tej świadomości znacznie lepiej na forum, niż kiedy zakładałem konto.

Dajmy na to takiego Pogbę - pobił rekord transferowy, pograł w MU 4 lata 16-20 i o tyle też się zestarzał, jego umiejętności i głównie zaangażowanie było dość często kwestionowane - i gwarantuję wam, że jeśli przyjdzie do sprzedaży do MU straci na nim niewiele lub wręcz nic. Ten przykład może nie jest tak reprezentatywny, ponieważ chwilę później wystrzeliła inflacja (którą i tak trzeba brać pod uwagę, śledzić wielkość kontraktów telewizyjnych, reklamowych itd. - więcej kasy w obiegu i 1 jednostka pieniężna traci siłę nabywczą), ale za to idealnym jest Higuain - którego nawet pomimo potężnej inflacji na rynku nie udało się sprzedać. Pisałem od początku nie bierze się piłkarzy przed 30-tką za taką górę pieniędzy (a już na pewno nie w 2016 roku). Ronaldo jest tutaj absolutnym wyjątkiem od reguły, ponieważ mamy do czynienia z graczem, który robi marketing + jest prawdopodobnie jednym z TOP 2 najlepszych piłkarzy w historii tej dyscypliny.

Tak czy siak myślę, że dobrze, iż nie ma już z nami Cana - trener kompletnie mu nie ufał, nie miał na niego pomysłu a kasa się przyda. Moim zdaniem wystarczy już tych półśrodków w pomocy, potrzebny jest TOP, który z miejsca wskakuje do pierwszego składu.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 15:02

A on przychodząc za darmo nie dostał czasem 14 mln za podpisanie kontraktu?


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 15:07

Nawet 16. Doliczając pensję można powiedzieć, że opłacił swój pobyt w Turynie. Ważne, że nie stracimy, jeśli BvB go wykupi.

Dobrze, że prowizje agentów nie są na chwilę obecną brane pod uwagę przez FFP, więc w papierach będzie można postawić +


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 16:02

Już z dwojga złego wolałbym sprzedać geriatryka Khedirę - ale cóż, przynajmniej transfer się w pewnym stopniu zwróci.

Ale wnioski pozostają te same - całego zespołu na graczach za darmo nie zbudujemy.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 16:17

Rozgrzany Sturaro pisze:
01 lutego 2020, 16:02
Już z dwojga złego wolałbym sprzedać geriatryka Khedirę - ale cóż, przynajmniej transfer się w pewnym stopniu zwróci.

Ale wnioski pozostają te same - całego zespołu na graczach za darmo nie zbudujemy.
Sprzedać to za dużo powiedziane, raczej oddać za darmo i zejść z pensji - już 5 lat temu Real oddawał go za darmo. Teraz ktoś miałby płacić za starszego i po kontuzjach?

Co by o Khedirze nie powiedzieć to jak grał to zawsze coś tam do bramki wturlał w sezonie w przeciwieństwie do niektórych naszych pomocników. Czas, żeby się obudzili.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 16:27

Tony Montana pisze:
01 lutego 2020, 16:17
Rozgrzany Sturaro pisze:
01 lutego 2020, 16:02
Już z dwojga złego wolałbym sprzedać geriatryka Khedirę - ale cóż, przynajmniej transfer się w pewnym stopniu zwróci.

Ale wnioski pozostają te same - całego zespołu na graczach za darmo nie zbudujemy.
Sprzedać to za dużo powiedziane, raczej oddać za darmo i zejść z pensji - już 5 lat temu Real oddawał go za darmo. Teraz ktoś miałby płacić za starszego i po kontuzjach?

Co by o Khedirze nie powiedzieć to jak grał to zawsze coś tam do bramki wturlał w sezonie w przeciwieństwie do niektórych naszych pomocników. Czas, żeby się obudzili.
Fakt, może źle to ująłem. Tak czy inaczej pozbycie się Khediry uznałbym za pozytyw - zauważyłeś jego brak w ostatnich miesiącach? Bo ja nie.

Wturlał, owszem, ale w jakich meczach? Z Sassuolo czy innym Chievo? Z ciekawości sprawdziłem na transfermarkt - Khedira strzelił w Juve w sumie tylko jedną bramkę z "poważnym" zespołem - Napoli 16/17, mecz zakończony 1-1. Powtórzę się, reszta to bramki z tuzami pokroju Chievo, Bologni czy Sassuolo.

Ale nie odchodząc za daleko od tematu brata Khediry - jak dla mnie ten zawodnik jest dobry na ławkę, ale w klubie takim jak Juventus, aspirującym (przynajmniej według wypowiedzi piłkarzy i działaczy) do bycia najlepszym klubem w Europie nie powinien się rzucać, że mało gra. Bo jak grał, grał delikatnie mówiąc średnio. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 16:52

Wiesz co, żebyśmy też się dobrze zrozumieli - ja jestem jak najbardziej za odpaleniem Khediry, gdyby była taka możliwość to oddałbym go bez wahania. Pensję ma naprawdę wysoką, a obecny wpływ na grę żaden (wiem niby kontuzja, ale chłop porusza się już jak wóz z węglem). Fajnie było, coś tam dla nas strzelił, ale też powiedźmy sobie uczciwie gdyby był TOP-em to Real nie oddałby go za darmo.


ODPOWIEDZ