Emre Can

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 12:29

pablo1503 pisze:Wolałbyś, żebyśmy kupili go za 40mln, a później opchnęli za 60-70? Czy jednak to '5 dyszek' nie jest takie złe w kontekście bosmana?
40 do 70 jest bliskie 16 do 50, a i z dużym prawdopodobieństwem jego pensja to nie byłoby 5mln tylko 3-3.5 ale mniejsza o to ;)
przy opcji za 40mln (zakładając, że nas stać) mamy gościa na X lat, niekoniecznie dwa, może pograłby u nas i 8 kto wie? obecnie po 2 latach jak jego wpływy na konto zmaleją z 11 na 5mln jak myślisz jaką podwyżkę będzie chciał? nas nie będzie na niego stać zwyczajnie (jeśli będzie dobry) a nigdy nie uważałem że kupno zawodnika na 2 lata to dobry biznes dla Juve, nawet jeśli możemy na nim zarobić to skazywanie się już na starcie na rozstanie z nim za 2 lata słabo wygląda, szczególnie że przy Maksie pogra tylko półtora minus kontuzje, tak samo jak zrobiliśmy średni interes na Moracie tak samo oceniam ten po prostu, są bardzo podobne tylko nie Liverpool może go odkupić a każdy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 14:40

Przychodzi gość, gra dwa lata (potencjalnie) przyczyniając się do sukcesów drużyny, po czym zostaje - z zyskiem - sprzedany.

Z punktu widzenia biznesowego jest to bardzo opłacalny (AKA dobry) interes; niezależnie od tego, co Ci się - maly - wydaje.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 15:34

Ja pierdziu, typ jeszcze nie zagrał u nas meczu, a na forum rozprawy o jego sprzedaży za dwa lata. Czy komuś sufit na łeb się nie spadł?!


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 16:54

Bo ten transfer ma z góry określony scenariusz tak jak @Mały zauważył. Wypromujemy Emre płacąc mu 12mln euro rocznie, a następnie sprzedamy za marne 50mln. Średnie warunki..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 18:03

No i co z tego?

Ten sam lament jak przy Moracie. Przyczynił się do finału LM, więc sportowo mieliśmy fajnie, a finansowo nic nie straciliśmy. Jak z Canem będzie podobna historia (z lepszym finałem), to nie widzę tu niczego nieodpowiedniego.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 18:27

Oczywiście masz rację, ale my ściągamy kolejny półśrodek. No i tak co roku, byle podnieść puchar serieA.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 21:32

Ale gdzie Wy macie napisane, że po 2 latach kontraktu obowiązuje klauzula? https://gianlucadimarzio.com/it/juventu ... -contratto Tutaj wyraźnie jest napisane, że klauzula obowiązuje po 3 roku kontraktu. Czyli tłumacząc inaczej, jeśli po 3 latach ktoś będzie na tyle zdeterminowany żeby za zawodnika z 12 miesiącami do końca kontraktu zapłacić 50 mln. to chyba dobry interes z perspektywy Juventusu, nie?

Jak zwykle ktoś musiał zasiać ferment fake-newsem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 23:39

gdzieś pisało, że po 2020 roku więc dla mnie to wychodziło za 2 lata

tak jak napisał LukaszG - kolejny raz ściągamy półśrodek na 2-3 sezony a później lament, że skład nam się co sezon zmienia i wymówka do słabszej gry, nie tak to powinno w takim klubie jak Juve wyglądać i tyle ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 23:48

Ale gdzie jest powiedziane, że to półśrodek na 2-3 sezony? To się zobaczy dopiero. Ta klauzula w gruncie rzeczy dużo nie zmienia w przypadku Cana. Jeśli będzie grał dobrze to podwyżkę i nowy kontrakt może dostać nawet już za rok. Jak ta klauzula będzie wchodzić w życie, czyli 12 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu, to nawet bez tego zapisu albo już dawno kontrakt miałby przedłużony albo byłby spisany na straty. Także, jak się zgadzam, że sprawa Moraty była spaprana tak w przypadku Cana nie ma niczego tragicznego w zapisach kontratowych. Nie wiem skąd ta panika :confused2:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2018, 23:49

szczypek pisze:Ja pierdziu, typ jeszcze nie zagrał u nas meczu, a na forum rozprawy o jego sprzedaży za dwa lata. Czy komuś sufit na łeb się nie spadł?!
:ok: Typowe JP. Facet nie zagrał nawet minuty, a już jęczenie o półśrodkach i inne głupoty.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2018, 16:00

Chopy, było już jakieś dokładniejsze info o jego zarobkach?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 08:39

Dziś o 14:30 #EmreCan Day ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 09:33

facebook Juvepoland News pisze:"Skurcze Cana martwią Allegriego" - czytamy na pierwszej stronie dzisiejszego wydania Corriere di Torino.

Turyński dziennik pisze o niepokojących częstych skurczach nowego zawodnika Juventusu, które zaczęły go męczyć od czasu tournée w Stanach. Allegri ma nadzieję, że to nic poważnego, jednak można spodziewać się, że Niemiec będzie uważnie obserwowany przez sztab techniczny i medyczny Starej Damy.
już go Maksio zajechał?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 10:44

Maly pisze:już go Maksio zajechał?
Może jest miękkim bananem skoro nawet dziadek Barzagli robi jego treningi z palcem w dupie?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 11:32

być może ale jeśli to się będzie powtarzać to nie wróżę mu kariery pod okiem Maksia, on nie ufam tym co często/długo pauzują


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ