Mattia Caldara

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2018, 22:51

Il_Bianconero pisze:Dziś Caldara znowu na ławce Milanu w meczu z Napoli.
Choć nie pałam sympatią do Bonucciego i byłem przeciwny jego powrotowi do Juve to wychodzi na to, że wymieniliśmy podstawowego obrońcę za rezerwowego, który nie łapie się nawet w Milanie gdzie konkurencja na jego pozycji jest zdecydowanie mniejsza. Chyba, że tak powoli wprowadzają go do drużyny.
Milan to od lat podobny poziom do Atalany, więc skoro tam grał to i w Mediolanie powinien ;) Stawiam, że po prostu wolno wprowadzają go do składu, swoje w całym sezonie zagra.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2018, 07:19

Il_Bianconero pisze:Dziś Caldara znowu na ławce Milanu w meczu z Napoli.
Choć nie pałam sympatią do Bonucciego i byłem przeciwny jego powrotowi do Juve to wychodzi na to, że wymieniliśmy podstawowego obrońcę za rezerwowego, który nie łapie się nawet w Milanie gdzie konkurencja na jego pozycji jest zdecydowanie mniejsza. Chyba, że tak powoli wprowadzają go do drużyny.
Tak jak pisałem wcześniej, to powtórzę i dziś, iż jestem pewny, że w okolicy 10 kolejki Caldara wywalczy sobie miejsce w wyjściowym składzie Milanu i raczej nie odda go do końca sezonu. Patrząc na poczynania defensywy Mediolańczyków we wczorajszym spotkaniu, nie będzie to jakieś trudne zadanie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2018, 12:30

Il_Bianconero pisze:Dziś Caldara znowu na ławce Milanu w meczu z Napoli.
Choć nie pałam sympatią do Bonucciego i byłem przeciwny jego powrotowi do Juve to wychodzi na to, że wymieniliśmy podstawowego obrońcę za rezerwowego, który nie łapie się nawet w Milanie gdzie konkurencja na jego pozycji jest zdecydowanie mniejsza. Chyba, że tak powoli wprowadzają go do drużyny.
Mattia siedzi w Milanie na lawie, bo jest tam tylko "wypozyczony". W przyszlym sezonie wroci do nas, jako splata za wykup Higuaina ;) #takbedzie


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ODPOWIEDZ