Gaetano Scirea - Moje wspomnienia..

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2017, 17:08

Wzruszyłem się. Nie ma chyba w wielkiej piłce drugiej takiej rodziny jak nasza. Jakie to musiało być przeżycie dla wdowy po Scirei - pamiętamy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2017, 17:11

Ja też się wzruszyłem...ostatnio zauważyłem, że chwil wzruszenia jest nieco więcej co bardzo mnie cieszy. Jak ten czas potrafi się zmienić i sprawić aby nie pamiętało się o tych smutnych chwilach.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2017, 22:28

Cała historia Pana Andrzeja i to, jak się sprężyliśmy, żeby spełnić jego marzenie to jest mega-historia. Piękna sprawa i bardzo, baaardzo się cieszę, że udało się mu wyjechać.

Brawo, chłopaki i dziewczyny z JP, zrobiliśmy wspólnie coś mega! :bravo:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
andrea.zdebski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2017
Posty: 13
Rejestracja: 02 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 17:20

Chciałem Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować ..

W styczniu postanowiłem się podzielić z Wam - ogromnymi fanami - wielką rodziną Juve moimi wspomnieniami z tamtego dnia a zalewie "chwilę" później tylko i wyłącznie dzięki Wam oraz całej redakcji forum JuvePoland mogłem TO wszystko przeżyć ponownie. To był dla mnie ogrom emocji - cały ich zbiór, który przeszywał moją skórę i serce.

To było spełnienie mojego wielkiego marzenia.
To było uzupełnienie historii, które teraz i Wy możecie posiadać w sobie.

Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście Tu na forum JuvePoland, jesteście wiernymi kibicami i tworzycie wspierającą się rodzinę.

Dziękuję za Wszystko!


Pozdrawiam,
Andrzej Zdebski


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 17:30

andrea.zdebski pisze:Chciałem Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować ..

W styczniu postanowiłem się podzielić z Wam - ogromnymi fanami - wielką rodziną Juve moimi wspomnieniami z tamtego dnia a zalewie "chwilę" później tylko i wyłącznie dzięki Wam oraz całej redakcji forum JuvePoland mogłem TO wszystko przeżyć ponownie. To był dla mnie ogrom emocji - cały ich zbiór, który przeszywał moją skórę i serce.

To było spełnienie mojego wielkiego marzenia.
To było uzupełnienie historii, które teraz i Wy możecie posiadać w sobie.

Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście Tu na forum JuvePoland, jesteście wiernymi kibicami i tworzycie wspierającą się rodzinę.

Dziękuję za Wszystko!


Pozdrawiam,
Andrzej Zdebski
Historia, jak z książki, niewiarygodne.

Cieszę się pana szczęście. Pozdrawiam. ;)


Obrazek
andrea.zdebski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2017
Posty: 13
Rejestracja: 02 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 13:28

Ponadto, chciałbym w tej krótkiej formie pisemnej złożyć bardzo gorące podziękowanie Panu Marcinowi Nowomiejskiemu i Mateuszowi Polek za zorganizowanie mojego wyjazdu do Turynu i umożliwienie mi spotkania z Panią Mariellą Scirea oraz możliwość bycia na grobie Gaetano.Dziękuję również za dobrze opracowaną całą oprawę związaną z tym wyjazdem i pobytem.Od chwili przylotu aż do samego końca mojego pobytu towarzyszył mi Pan Mateusz Polek ,którego uprzejmość będę miał w swojej pamięci.Jeszcze raz dziękuję za wszystko Organizatorowi (P.marcinowi Nowomiejskiemu) tej wyprawy.

Z poważaniem A.Zdebski


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 17:18

andrea.zdebski pisze:Ponadto, chciałbym w tej krótkiej formie pisemnej złożyć bardzo gorące podziękowanie Panu Marcinowi Nowomiejskiemu i Mateuszowi Polek za zorganizowanie mojego wyjazdu do Turynu i umożliwienie mi spotkania z Panią Mariellą Scirea oraz możliwość bycia na grobie Gaetano.Dziękuję również za dobrze opracowaną całą oprawę związaną z tym wyjazdem i pobytem.Od chwili przylotu aż do samego końca mojego pobytu towarzyszył mi Pan Mateusz Polek ,którego uprzejmość będę miał w swojej pamięci.Jeszcze raz dziękuję za wszystko Organizatorowi (P.marcinowi Nowomiejskiemu) tej wyprawy.

Z poważaniem A.Zdebski
Cała przyjemność po naszej stronie!
Wszystkiego dobrego! :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 07:46

Historia Pana Andrzeja znalazła się w Przeglądzie Sportowym :

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,461.html


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 08:58

alessandro1977 pisze:Historia Pana Andrzeja znalazła się w Przeglądzie Sportowym :

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,461.html
+ w drukowanym sobotnio-niedzielnym wydaniu z okazji finału LM - informowaliśmy o tym na TT.


Nestmann

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2015
Posty: 1
Rejestracja: 05 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 11:32

Chcę się z Wami wszystkimi przywitać tylko nie wiem jak zacząć :think: :hello:

Na forum piszę pierwszy raz mimo że zaglądam na stronę od... 17 lat. Chcę podziękować Administratorom i reszcie ekipy za kawał ciężkiej roboty jaką robicie by ten serwis był dla nas - kibiców źródłem codziennej wiedzy o tym co dzieje się w naszym ukochanym klubie. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie Wasze wyjście poza schematy typowej strony o sympatykach klubu, a mianowicie wywiady z piłkarzami na wyłączność, tłumaczenie biografii piłkarzy, trenerów czy ostatni materiał poświęcony G. Scirei.

Dzisiaj ukazał się artykuł w Onet.pl na stronie głównej opisujący to wydarzenie. Chcę podzielić się z Wami tym wg mnie przyjemnie napisanym tekstem - gdyby nie Wy ta historia nigdy nie ujrzałaby światła dziennego. Dziękuję Panie Andrzeju że podzielił się Pan z nami tą niezwykłą historią - życzę zdrowia i jeszcze wielu wyjazdów na mecze Juve.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... em/bj4mf73

Jeszcze raz wszystkim dzień dobry, mam nadzieję na owocne dyskusje no i oczywiście... Forza Juve !! :juveflag:


ODPOWIEDZ