Gaetano Scirea - Moje wspomnienia..

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 12:34

Mało się udzielam i odwiedzam forum coraz rzadziej, ale ten temat mnie niesamowicie poruszył. Sto lat Panie Andrzeju! Oczywiście do każdej akcji z chęcią dołączę!


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 16:11

Słowa UZNANIA Panie Andrzeju!
Nie tylko za to, że zdecydował się Pan ujawnić i opowiedzieć swoją historię oraz wspomnienia, ale również za to, że skierował się Pan bezpośrednio do najbardziej zainteresowanych - kibiców i sympatyków Juve. Tu na tym forum.

I choć nie zawsze zgodni, w tym jednym cała Biało-Czarna Brać zwróci się do Pana jednym głosem: WITAMY!


Symiel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2008
Posty: 10
Rejestracja: 05 listopada 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 14:37

To niesamowita historia i cieszę się, że jestem jej świadkiem. Dziękuję, że się Pan z nami podzielił i szczerze opowiedział o swoim losie. Może Pan liczyć na pomoc z mojej strony w miarę możliwości. Wielki szacunek, że został Pan z redakcją i z nami - kibicami. To dla mnie zaszczyt. Chociaż się nie udzielam na forum to czuję się częścią tej wielkiej białoczarnej rodziny i Pana wyznanie poruszyło mnie do głębi.

Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń i jeśli tylko będzie możliwość, aby towarzyszyć Panu w tej wyprawie to zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc i być tam, w tym szczególnym momencie, nawet gdzieś na 10-tym planie.

Pozdrawiam


andrea.zdebski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2017
Posty: 13
Rejestracja: 02 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 17:44

Dziękuję Wam wszystkim za każde miłe słowo, za wsparcie oraz chęć pomocy w realizacji mojego wielkiego marzenia. Wszystko To, każdy Wasz gest, nawet ten najdrobniejszy utwierdza mnie w przekonaniu, że warto było pozostać Tylko i wyłącznie TU, na tym forum, gdzie znajduje się jedyna prawdziwa rodzina klubu Juventus. Grazie !

Pozostajemy w kontakcie.
Andrzej


wolter03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2009
Posty: 7
Rejestracja: 23 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 19:37

Ja Cię kręce ! Ale jaja.... Coś niesamowitego, jak żyję nie spotakłem podobnej historii na forum europejskiego klubu, gdzie tak ważna postać dla klubu jak Pan, Panie Andrzeju, które uczestniczyła w ważnym dla klubu wypadku zarejestrowała się i opisała wszystkie swoje wspomnienia dzieląc się nimi oficjalnie na funpage :)
Wielkie słowa otuchy i wsparcia dla Pana !
Ja uważam, że całe JuvePoland powinno zorganizować taki wyjazd wraz z porozumieniem zarządu klubu lub osób odpowiedzialnych za takie sprawy w Juventusie, dlatego że to nie jest zwykła sprawa, tylko okoliczność, którą należałoby specjalnie celebrować w jakieś fajnej atmosferze na JS oraz grobie Scirei, nie tylko Polscy kibice Juve są wstrząśnięci całą tą sytuacją ale także i reszta kibiców Juventusu z zaciekawieniem chciałaby dowiedzieć się o takiej wieści :)
Mimo wszystko zgadzam się z pozostałymi Juventino, że powinniśmy pomóc Panu Andrzejowi zorganizować w całości taki wyjazd, myślę że dla nas to żaden problem :)
Od ponad 2 lat chyba nie skomentowałem żadnego posta na stronie JS i forum (oprócz finału :) ) ale tego wpisu nie mogłem przegapić, taka widomość... :)
Szczere pozdrowienia dla Pana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FORZA JUVEEE <3


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 21:29

Uruchomcie jakies konto do wpłat, czy szybciej tym lepiej !

Panie Andrzeju ... dużo zdrowia i proszę się nie martwić, na pewno uda się zorganizować wyjazd, ze swojej strony mogę obiecać, że na pewno pomogę pod względem finansowym. Niech każdy z forumowiczów wpłaci chociaż 18,97 zł to już będzie ładna kwota :)


Zero szacunku dla Pogby
Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 16:29

Panie Andrzeju,

Również uważam, że zwykła zbiórka pieniędzy na Pański wyjazd do Turynu nie wystarczy. Wspomnienia należy pielęgnować, nawet te bardzo smutne. Jestem pewien, że zarząd Juventusu może zorganizować dla Pana wyjazd na mecz i podejrzewam nawet, że wielu piłkarzy i członków zarządu będzie skłonnych się z Panem spotkać i to uwiecznić a następnie opisać. W każdym razie powodzenia!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2017, 01:22

Chlodzio pisze:podejrzewam nawet, że wielu piłkarzy i członków zarządu będzie skłonnych się z Panem spotkać i to uwiecznić a następnie opisać. W każdym razie powodzenia!
Chiellini wielokrotnie powtarzał, że Scirea to dla niego niedościgniony wzór (chociaż absolutna różnica styli jeżeli chodzi o grę), myślę, że taki Giorgio bądź co bądź bardzo lotny człowiek mógłby być bardzo zainteresowany osobą Pana Andrzeja.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 13:33

Wystartowała zbiórka środków na wyjazd pana Andrzeja Zdebskiego do Włoch - celem jest niewielkie piemonckie miasteczko Morsasco, gdzie znajduje się grób Gaetano Scirei, oraz Juventus Stadium w Turynie, z trybun którego pan Andrzej obejrzy jeden z ligowych meczów Bianconerich.

Równolegle wystawiliśmy na aukcję autobiografię Pavla Nedveda z jego autografem, z której środki również przeznaczymy na ten cel.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/juvepoland
Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6715790864
Więcej szczegółów: http://www.juvepoland.com/news.php?id=35317

Miło nam poinformować, że akcję wesprze również Juventus. Skontaktowaliśmy się z klubem, który pozytywnie zareagował na naszą propozycję współpracy i zadeklarował wsparcie w postaci ugoszczenia pana Andrzeja na Juventus Stadium podczas jednego z wiosennych meczów ligowych Bianconerich.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w zorganizowanej przez nas akcji! Informujemy, że Redakcja JuvePoland również przeznaczy środki na jej wsparcie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 17:18

:bravo: :bravo: :bravo:

Piękna robota, panowie! Naprawdę, wyrazy uznania. Oczywiście chętnie również wesprę akcję. No i bardzo ładne zachowanie ze strony klubu, to się ceni.

No i pozdrowienia dla pana Andrzeja, bardzo fajnie, że się Pan tutaj odezwał. Wszystkiego najlepszego!
alessandro1977 pisze:Akurat roli klubu tutaj nie przeceniałbym bo mogliby w większej mierze wspomóc inicjatywę, choćby poprzez zapewnienie zakwaterowania. To dojdzie do skutku ale tylko dzięki nam.
Oczywiście, co nie zmienia faktu, że fajnie, kiedy klub jest otwarty na współpracę z kibicami.
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2017, 17:48 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 17:37

Akurat roli klubu tutaj nie przeceniałbym bo mogliby w większej mierze wspomóc inicjatywę, choćby poprzez zapewnienie zakwaterowania. To dojdzie do skutku ale tylko dzięki nam.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 17:58

nie wiemy o co JP prosiło,
nie wiemy dokładnie co JP dostało,
więc jeśli chcesz się dowiedzieć ile w tym jest udziału Juventus SPA to po prostu zapytaj kogos z JP o to dokladnie


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 18:11

Ale to dla mnie nie problem Robaku bo od początku założenie było takie, że to nasza inicjatywa. Naszła mnie taka refleksja jednak bez wnikania w szczegóły bo Pan Andrzej jak się okazało to wyjątkowa osoba, która jest częścią historii Juve.
Ale masz rację - nie wiadomo o co tak naprawdę chłopaki prosili.

Zbiórka idzie bardzo sprawnie, mam nadzieję, że potrzebną sumę szybko uda się zebrać.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 19:44

Cieszę się bardzo, że ta akcja ruszyła do przodu :) kilka godzin i zbiórka jest chyba na naprawdę dobrym poziomie. Cena książki też sięgnęła dobrego poziomu :) ale starajmy się jeszcze!


stalker@87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2013
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2013

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 21:47

Wspaniała inicjatywa,wpłacam i ja ! Zdrowia dla Pana Andrzeja !

Forza Juve!


ODPOWIEDZ