Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 19:45

Obrazek

# 21 GONZALO HIGUAIN

Obrazek

Data urodzenia: 10.12.1987
Miejsce urodzenia: Brest, Francja
Kariera seniorska: River Plate (2005-2006), Real Madryt (2007-2013), Napoli (2013-2016), Juventus (2016-2020), A.C Milan wypoż. (2018), Chelsea wypoż (2019), Inter Maiami (2020-....)
Debiut w Juve: (20.08.2016) - Juventus 2:1 Fiorentina
Kwota transferu do Juve: 90 mln euro (klauzula płatna w 2 ratach)
Obecne zarobki: 7,5 mln euro


Aktualizacja 2.08.2018

TUTAJ SZCZEGÓŁY
Ostatnio zmieniony 05 września 2019, 18:47 przez Dragon, łącznie zmieniany 8 razy.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 19:57

Jak miło popatrzeć! Transferu takiego gracza, nie było chyba od 2001. Wielki piłkarz, oby Jego gole poprowadziły nas do zwycięstwa w Champions League!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:09

Coś niesamowitego, że Juve nie bawi się w ciuciubabki tylko wykłada kasę na stół i kupuje niczym w FIFIE :dance:
Atak Dybala - Higuain przepięknie :hellyes:


:allegri: na śmietnik
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:11

Japiernicze, ale nie mogę się doczekać nowego sezonu. Byle tylko utrzymali zawodników w zdrowiu i naprawdę możemy sporo osiągnąć. Zgadzam się z przedmówcą od ponad dekady nie zrobiliśmy takiego transferu (nie chodzi o kwotę, ale nazwisko i renomę).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:23

Nr już chyba można wpisać:D Raczej innego niż"9" nie weźmie.
Cóż zobaczymy, niech mnie mile zaskoczy i nie zmarnuje setki w kluczowym momencie (finał LM rzecz jasna) :dance:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:34

kolejny transfer, który pokazuje, że Juve jest w czubie i tak się zachowuje. Kupienie dwóch najlepszych zawodników z dwóch "największych" przeciwników jest piękne :ok:

To jak Panowie i Panie? Pobiją rekord Mullera i Lewego z Bayernu (tj. Dybala i Gonzalo)? Nie przepadam za nim, ale do dzisiaj pamiętam jego ruchy w meczu z Legią (+ ten gol).

Marotta pokazał, że potrafi przysypać hajsem jak trzeba, a nie tylko wypożyczenia z prawem do zakupu :prochno:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:42

Super....czekałem z utęsknieniem na potwierdzenie tego transferu i jest oficjalka ;) Swego czasu pisałem, że wydanie 90 mln na Pipitę będzie strzałem w "10", to wtedy wielu mnie wyśmiewało, na szczęście nasz zarząd uważał podobnie. Oby Igła nie zawiódł i poprowadził nas do upragnionej wygranej w LM:whistle:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 20:48

szkoda że tak dużo kasy... ale super że mamy takiego scyzoryka

:bravo:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 21:11

Byłem sceptyczny, ale teraz szczam ze szczęścia. Rozwaliliśmy SerieA i mamy wielkie szanse na końcowy triumf w przyszłorocznej Lidze Mistrzów (oby tylko kontuzje się nas trzymały z daleka).

Trzymam kciuki za Gonzalo, strzel nam te ~25 brameczek w SerieA, bo dawno nie mieliśmy króla strzelców.


Buffon
BBC
Alves-Khedira-Pjanic-Pogba?(Marchisio)-Sandro
Dybala-Higuain

Na ławie Rugani, Benatia, Lichy, Evra, Lirola, Sturaro, Pjaca, Mandzur.

Ja pierdziele, ale paka :whistle: :shock:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 21:21

Jaral bym sie bardziej tym transferem gdyby bylo wiadomo co z Pogba.. :pray:


Ale ogolnie to oderwe sie od masy i wstrzymam sie z wychwalaniem tego transferu. Nie wiem, wydawanie 90 mln na goscia ktory konczy w tym roku 29 lat jakos nie za bardzo mi sie podoba. Szczegolnie ze, mimo wielkiej ilosci bramek, umiejetnosci pilkarskie Higuaina nie sa moim zdaniem wystarczajace na trzeciego najdrozszego pilkarza swiata (bo na to pozycje wlasnie byly gracz Napoli wskakuje wraz z ta zmiana druzyny).


Bede pierwszy w kolejce do lizania stop Gonzalo i oka Marrotty jesli Argentynczyk bedzie jednym z decydujacym ogniw druzyny ktora wygra Lige Mistrzow w nastepnym sezonie.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 22:09

Tylko żeby chłop poradził sobie z presją....


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 22:11

Danielpiero pisze:Tylko żeby chłop poradził sobie z presją....
Dokładnie! Też się tego boję. Od dziś jest trzecim najdroższym piłkarzem w historii. Do tego nasze - słuszne - oczekiwania, że podtrzyma dobrą passę i nastrzela z tych 20parę bramek w sezonie czy da nam ważne zwycięstwa w LM...


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 22:16

AdiJuve pisze:Nr już chyba można wpisać:D Raczej innego niż"9" nie weźmie.
Cóż zobaczymy, niech mnie mile zaskoczy i nie zmarnuje setki w kluczowym momencie (finał LM rzecz jasna) :dance:
A jeśli weźmie numer 10? Było, nie było, ten numer zwykle przypadał aktualnie najlepszemu napastnikowi w Juve...

Ciężko mi uwierzyć że to sie dzieje naprawdę, ale jaram się niesamowicie! Sezon Serie A właśnie się skończył :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 22:52

LordJuve pisze:Od dziś jest trzecim najdroższym piłkarzem w historii
i zarazem 7 najstarszym na liście 50 najdroższych transferów za takimi nazwiskami jak Zidane, Rui Costa, Figo, Hulk, Shevchenko i Thuram czyli - nie licząc transferu Hulka do Chin - za ikonami swoich piłkarskich epok... jako nie bardzo pasuje do tego grona jak dla mnie, ciężko mu odmówić umiejętności ale bliżej mu wg mnie do Hulka niż Figo dlatego nie mogę uwierzyć, że na takiego zawodnika w takim wieku wydaliśmy 3/4 tego co dostaniemy za 6 lat młodszego i ze 25 razy bardziej medialnego Pogbe :facepalm:

szczerze to jestem zniesmaczony tym transferem a dokładniej jego ceną :confused2:

połowa tego forum śmiała się jak Real wydawał takie pieniądze na Bale, który miał wówczas całą karierę przed sobą a dziś ta sama połowa cieszy się jak dzieci bo my kupujemy zawodnika, który przed sobą ma 2, może 3 lata gry... zaiste interesujące... świetny temat na prace doktorancką dla jakiegoś magistra psychologii


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2016, 22:56

Z tego co widzę Pogba nadal jest w Juve a 7 sierpnia przyleci razem z Evrą na pierwszy trening ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ