Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2020, 22:04

Jacky pisze:
11 września 2020, 19:47
Nie wiem, czy trener nie mial pomyslu jak grac jednoczesnie CR7, Igłą i Dybałką.
najpierw Allegri wolał MM, następnie Igła został bo Sarri go wolał niż jakiegoś nonejma ale i on z czasem poprosił o Milika a to o czymś świadczy... wydaje mi się też, że Gonzalo nie miał po drodze z naszym zarządem od czasów przyjścia Ronaldo, ciężko pracuje się w takiej atmosferze i to było widać im dłużej trwał ostatni sezon


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 10:25

Szkoda chłopa, odchodzi w niesławie.



vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 10:45



Trochę tych goli jednak nastrzelał. Zwłaszcza w pierwszym sezonie potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu. Szkoda, że swoją przygodę w Juve kończy w takich okolicznościach. Wiadomo, że w ostatnim czasie mocno się zapuścił, ale też trzeba powiedzieć wprost, że jego zjazd zaczął się w momencie, kiedy Juventus po dwóch dobrych sezonach potraktował go jak śmiecia. Myślę, że ta frustracja i rozgoryczenie zostały z nim do końca.

Oby mu się wiodło w JU ES EJ.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 11:22

Jesteśmy jak bachor, który wziął bardzo drogą zabawkę, pobawił się nią chwilę, zepsuł i wyrzucił.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 11:26

Igłą to mentalna wydmuszka i zawsze był taki. Już nie płaczcie. Hajs wyrzucony w błoto i tyle.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 11:42

Nikt tu nie płacze. Z Igłą powinniśmy się definitywnie pożegnać już w 2018 roku, skoro już wtedy zarząd go skreślił, tylko że - o dziwo! - nikogo nie było na niego stać. Już w momencie, kiedy odchodził do Mediolanu na to dziadowskie wypożyczenie, było wiadome, że będziemy się z nim bujać i korzystnie dla nas się to nie zakończy. Ja się cieszę, że Pipita odchodzi, bo był drogi i nie miał formy, ale szkoda, że dzieje się to w takich okolicznościach mimo wszystko. Ale co w Juve wygrał, to jego.

To, że Juventus po zakontraktowaniu Ronaldo zachował się w stosunku do Higuaina mało elegancko po dwóch udanych sezonach, to nie są płacze, tylko stwierdzenie faktu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 12:10

niestety teraz mamy powtórkę z rozrywki, czyli kupujemy Dzeko na jeden sezon za horrendalne 16mln bo jest Ronaldo, któremu trzeba umożliwić wygranie LM nie za rok a już teraz

tylko my kupujemy emerytów za takie pieniądze, nikt inny sobie na takie coś nie pozwala, wzorowe dla mnie CFC z graczami po 30 podpisuje kontrakty na rok a u nas sielanka i później płacz, że nikt ich nie chce... aż dziw, że nasz zarząd liczący pieniądze przepuszcza je tak łatwo wiedząc, że już ich nie odzyska, kompletnie nie mogę tego zrozumieć
cudem wypchaliśmy Mandzukicia, bujamy się z Khedirą, ledwo skończyliśmy się bujać z Igłą i już wkopujemy się w kolejnego emeryta, z którym za rok będzie problem, nasi to potrafią...


co do Ronaldo jeszcze - będzie u nas 4 sezony i w każdym będzie miał innego partnera w ataku, tylko geniusz mógł to wymyślić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 15:12

Sporo ładnych i ważnych bramek strzelił Gonzalo w naszych barwach, co widać po kompilacji.

Wypychanie go na siłę, bo przyszedł Ronaldo to było najgłupsze co można było zrobić.

Duet HD działał znakomicie. Wystarczyło wzmocnić pomoc, zamiast wydawać taką kasę na niepotrzebnych piłkarzy.

Szkoda, że został wypchany i nie dostał szansy, bo jestem przekonany, że dałby nam wiele radości.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 17:16

Szkoda Gonzalo, bo to był świetny napastnik, a trafił do drużyny, która nie gra na napastnika. Rzadko kiedy ktoś z Juve zdobywa capocannoniere. Mimo wszystko dużo bramek strzelił, asystował, cofał się i rozgrywał. Klub potraktował go słabo, z wypożyczeniem po na prawdę dobrych dwóch sezonach. Niesmak pozostał. Ronaldo gdyby nie karne, to też szału nie ma.
Najbardziej będę pamiętał, jak nawinął Koulibaliego - no mistrzostwo. Gonzalo miał to coś, ale grunt miał ultra trudny.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 10:10



Gonzalo też wczoraj nie pykło.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 10:31

jezujezu, jak to dobrze, że udało nam się go wypchnąć. Psychicznie ten człowiek leży.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 10:48

Aż mi się do szkoda zrobiło, widać że nie wyrabia psychicznie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 11:23

eee, były już takie akcje po karnych gdy obrońca coś wrzucał strzelającemu, wg mnie to że się zagotował dobrze o nim świadczy - jeszcze mu się chce i ma w sobie sportową złość


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 21:02

Osgiliath pisze:
28 września 2020, 10:31
jezujezu, jak to dobrze, że udało nam się go wypchnąć. Psychicznie ten człowiek leży.
On nigdy nie był mocny psychicznie, ale odkąd go zaczęliśmy wypychać po przyjściu Krystyny to wydaje mi się, że ten stan chyba się pogłębił.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2020, 13:50

Nieprawdopodobne w jego wykonaniu !



ODPOWIEDZ