Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:30

Racja. Higuain chyba zaraził się pracowitością od Mandzukicia, bo ostatnio walczy nie mniej niż Chorwat. Dziś Pipita śmigał po całym boisku, chyba tylko na bramce go nie było.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:42

gawron pisze:Widzieliście co ma na nadgarstku Higuain? Czerwoną bransoletkę taką z cienkiego sznurka.
małym dzieciom niektórzy takie zawiązują że niby "ma to zapewnić, że nikt nie rzuci na niemowlaka uroku" ;) może w Argentynie coś takiego nie tyczy także dorosłych? :D

a co do goli dzisiejszych to strzelił je w swoim stylu, dwie pół-okazje i dwa gole, idealnie mu to siadło w obu przypadkach (z drugiej strony szkoda, że nie potrafiliśmy przez cały mecz stworzyć "całej-okazji" ale to nie miejsce na takie dywagacje)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:47

nie wiem czy to bylo na lewym czy na prawym, ale mnie się to kojarzy z pożeraczem łożysk Tomem Cruisem i scjentologią
https://poznajtrendy.pl/sukces/czerwona ... nadgarstku


Ale czy Pipita czasem nie ma nowych tatuazy?


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 07:52

Wydaję mi się, że ma i że są to jakieś imiona.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 10:41

Dzięki kumple za uduchowienie. :D
Jeżeli chcą sobie psuć głowę i ma to pomagać w ich grze, to niech sobie wiążą na rękach co chcą i nie wnikam.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 11:43

Igła pracuje więcej niż Dybala. Niestety nie zawsze jest to z pożytkiem dla drużyny, gdyż Igła często nie potrzebnie holuje i traci piłkę. Dodatkowo nie ma go tam gdzie powinien być, czyli w okolicach pola karnego.

Odkąd Maxiu dał Dybali rolę wolnego elektrona, ten jakby mniej się stara.

Robaku
Ma i któryś całował po zdobytej bramce.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 12:19

Gonzalo ostro walczy na boisku ostatnio ale niestety nie zawsze jest w poblizu bramki rywale oraz jak tam sie znajduje to nie zawsze ma wsparcie.
Lista top 100 serii A juz tam jest Argentynczyk i niech sie poprawia.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_S ... more_goals
:ok:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 14:13

Alexinhio-10 pisze:Igła pracuje więcej niż Dybala. Niestety nie zawsze jest to z pożytkiem dla drużyny, gdyż Igła często nie potrzebnie holuje i traci piłkę. Dodatkowo nie ma go tam gdzie powinien być, czyli w okolicach pola karnego.
Weź się chłopie zastanów nad swoim życiem, krytykować gościa, który nam wygrał mecz na ciężkim terenie, miejże trochę godności. Pretensje po tym meczu to można mieć do Dybali czy Cuadrado, ale na pewno nie do Pipity. :facepalm2:

EDIT:
To samo do kolegi wyżej i chyba to nie jest wina napastnika, że nie ma wsparcia pod polem karnym rywala? :ahsisi:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 16:19

Nie napisalem ze jest to jego winna lecz ze szkoda ze tak gra druzyna :roll:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 18:23

@panlider: jak zwykle "nie zastanowiłeś się nad swoim życiem" i nie zrozumiałeś - chłopaki pisali to Igle ogólnie a nie o ostatnim meczu a taką "krytykę" można stosować zawsze a nie tylko po słabym meczu ;]

juvemaroko ma rację, często człowiekowi się wydaje, że pierwszym który wspiera Igłę w polu karnym jest... Khedira (co by wyjaśniało "słabą formę" Argentyńczyka w momencie jego kontuzji)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 20:48

panlider pisze:
Alexinhio-10 pisze:Igła pracuje więcej niż Dybala. Niestety nie zawsze jest to z pożytkiem dla drużyny, gdyż Igła często nie potrzebnie holuje i traci piłkę. Dodatkowo nie ma go tam gdzie powinien być, czyli w okolicach pola karnego.
Weź się chłopie zastanów nad swoim życiem, krytykować gościa, który nam wygrał mecz na ciężkim terenie, miejże trochę godności. Pretensje po tym meczu to można mieć do Dybali czy Cuadrado, ale na pewno nie do Pipity. :facepalm2:

EDIT:
To samo do kolegi wyżej i chyba to nie jest wina napastnika, że nie ma wsparcia pod polem karnym rywala? :ahsisi:
Ty za to nie zastanowiłeś się zbytnio nad tym co napisałeś :prochno: Maly wyjaśnił. Higuain jest nam bardziej przydatny w obrębie pola karnego, a nie w środku boiska. Dodatkowo dostaje mało piłek od kolegów.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2017, 11:31

Alexinhio-10 pisze:
panlider pisze:
Alexinhio-10 pisze:Igła pracuje więcej niż Dybala. Niestety nie zawsze jest to z pożytkiem dla drużyny, gdyż Igła często nie potrzebnie holuje i traci piłkę. Dodatkowo nie ma go tam gdzie powinien być, czyli w okolicach pola karnego.
Weź się chłopie zastanów nad swoim życiem, krytykować gościa, który nam wygrał mecz na ciężkim terenie, miejże trochę godności. Pretensje po tym meczu to można mieć do Dybali czy Cuadrado, ale na pewno nie do Pipity. :facepalm2:

EDIT:
To samo do kolegi wyżej i chyba to nie jest wina napastnika, że nie ma wsparcia pod polem karnym rywala? :ahsisi:
Ty za to nie zastanowiłeś się zbytnio nad tym co napisałeś :prochno: Maly wyjaśnił. Higuain jest nam bardziej przydatny w obrębie pola karnego, a nie w środku boiska. Dodatkowo dostaje mało piłek od kolegów.
Ok, poniosły mnie emocje, bo szczerze mówiąc, to mnie już leczy to najeżdżanie na Igłę, zwłaszcza po takim meczu.
Nie biega, tylko stoi w okolicach pola karnego - źle, bo nie walczy i nie pressuje.
Zaczął biegać i walczyć o każdą piłkę - też źle, bo nie ma go potem w polu karnym.
Tak to właśnie teraz wygląda. Wiem, że nie Ci sami użytkownicy wysuwają poszczególne zarzuty, ale mi osobiście podoba się ten "nowy Igła" i dopóki strzela bramki, to nie rozumiem, czego się tutaj czepiać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2017, 15:08

Nie wiem jak z tym u Was, ale mnie najbardziej cieszą bramki właśnie Igły :prochno:
No dobra, tak naprawdę to Mandżu, ale Igła na drugim.


MARIAN PAŹDZIOCH

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2014
Posty: 24
Rejestracja: 09 września 2014

Nieprzeczytany post 23 listopada 2017, 18:52

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5AAA8B76

jakim cudem zawodowy pilkarz w trakcie sezonu moze sie tak zapuscic???


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2017, 20:19

Allegri pisze:W tym momencie prawie niemożliwe jest, by znaleźć czas na treningi.
:czytaj:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ