Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2023, 17:12

Toskanski_Ferguson pisze:
11 kwietnia 2023, 14:05
Igła był domowym starym wyjadaczem więc nawet taki kał jak allegri nie mógł tego zepsuć.
Jestem zdania, że i tak zepsuł. Duet Higuain-Dybala mógł osiągnąć w Juve zdecydowanie więcej. Niestety skupienie się na defensywie i brak schematów ofensywnych tak jak ograniczał HD tak ogranicza i Vlahovica


FORZA JUVE!!!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2023, 20:09

Wszystko się zgadza, acz też trzeba pamiętać, że obaj zawodnicy przychodzili na zupełnie innym etapie kariery. Higuain był jednym z najlepszych, a według niektórych nawet najlepszym środkowym napastnikiem w Europie w najlepszym piłkarsko wieku. Vlaho miał status zawodnika z potencjałem, ale ryzyko wtopy było spore, bo jego dotychczasowa kariera to popisy w Fiorentinie. Serb ma jeszcze dużo czasu, żeby się wyrobić, ale faktem jest, że na razie rozczarowuje. Być może jakimś jego problemem jest Allegri, ale to by było zbyt proste i jednostronne podejście do tematu.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2023, 21:11

Sorek21 pisze:
11 kwietnia 2023, 00:29
Ginzalo kosztował nas tylko 10 mln więcej niż Vlahovic a sportowo zjadał Serba pod każdym względem.
Tutaj piękny filmik
To teraz zwróć uwagę w 2-3 meczach jakie piłki dostaje Vlahović, a jakie dostawał Gonzalo.

Nie żebym jakoś przesadnie bronił Serba, ale przy tej piłce to chyba żaden napastnik szału nie zrobi. Wystarczy tylko powiedzieć, że Vlahović w repce strzelił 3 bramki w 2 meczach, a po powrocie do Turynu znowu 0...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2023, 23:13

Czym wy się podniecacie, że strzelił dwie bramki Czarnogórze?
Koleżka ewidentnie nie radzi sobie z presją. Niezależnie gdzie i jaką piłkę dostaje, kończy się to stratą. Problemy zaczynają się od pierwszego kontaktu, kupa w majtkach i paraliż w nogach.
Ostatnia akcja z usuniętym kontem ig. News kategorii pudelek, ale pokazuje jak kruchy mental ma Dusanek.
Juventus to nie pastwiska Podgoricy albo walka o nic z Violą.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2023, 23:17

Prezydent Violi to tam boki zrywa jak czyta te newsy o odejściu Serba xD


ODPOWIEDZ