Medhi Benatia

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 23:37

- znów Mehdi. Ciekawe czy w kontrakcie też mu przekręcili :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
taggert

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2011
Posty: 101
Rejestracja: 14 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2016, 12:55

Bardzo dobre wzmocnienie, oby wrócił do formy z boisk Serie A. Jedno co mnie martwi, to że prawdopodobnie będzie zabierał miejsce Ruganiemu.

Jak na dzisiejsze warunki, wykup dość niski. Za większą kwotę przechodził do Bayernu.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2016, 15:16

Dostał koszulkę z nr 4 :ok:

3 - Chiellini [31 l.]
4 - Benatia [29 l.]
12 - A.Sandro [25 l.]
15 - Barzagli [35 l.]
19 - Bonucci [29 l.]
23 - D.Alves [33 l.]
24 - Rugani [21 l.]
26 - Lichtsteiner [32 l.]
33 - Evra [35 l.]

Burdel z tymi numerami wśród obrońców, a 2-ka, 13-ka, 14-ka wolne :whistle:

Mamy jedną z najlepszych obron na świecie. Średnia wieku: 30 lat.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 09:29

krótki wywiad z Medhi - Tuttosport


Benatia: "Pogba is my friend and he is very attached to this club, despite the fact that every year there was talk of his departure"

Benatia: "I don't know if he will leave, but we all hope that he remains: He is important & can give us a big hand to retain the title"

Benatia: "If Juve decides to sell and he will want to leave, I wish him good luck. I can only hope that Paul makes the right choice"

Benatia: "Allegri is a very quiet guy and liked by all players: He's a top trainer and loves to be near us. "

Benatia: "I don't like working with a closed person who never speaks to you, the coach is a strong reference point for us. "

Benatia: "Mire said he wasnt sure of my arrival because I had a lot of offers. Each time he called me I couldnt tell him that I had signed"

Benatia: "I have known Mire since the days of Roma, but I get along very well with everyone"

Benatia: "I'm happy to have found Asamoah and Pereyra here after our experiences together at Udinese"

Benatia: "Juventus was already very strong and ready to win the CL, so much so that two seasons ago they reached the final...."

Benatia "They didn't deserve to go out against Bayern. With my friend Mire this team will become even more powerful"

Benatia: "Did i know that at Juve you work to win? I knew it.The way of working that characterizes this team is recognized around the world"

Benatia: " I do not like to make comparisons. I've always said Rome was an important place for me, as was Germany"

Benatia: "I'm very happy & proud to be a Juve player, We're growing at a personal level & you always have the opportunity to win trophies"


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 17:49

Wiadomo co z urazem Benatii? Jakie są prognozy co do długości leczenia?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 18:23

Yaro417 pisze:Wiadomo co z urazem Benatii? Jakie są prognozy co do długości leczenia?
Ma być oceniony w ciągu najbliższych dni. Kontuzja przywodziciela lewego uda. Nic dobrego to nie wróży jeśli chodzi o kontuzję mięśniową w Juventusie w dodatku jeśli chodzi o Benatię.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 14:16

Dalej nieznana jest czas leczenia Marokańczyka?


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 14:42

Takie info pojawiło się na Around-J, które powołuje się na Gazzette:

"Benatia

Medhi Benatia will be out for a period of a few weeks to a month reports La Gazzetta dello Sport after Juventus yesterday confirmed that the Moroccan international has injured his left thigh during the match vs Inter.

The defender is expected to rejoin the squad for the match vs Udinese on October 15, after the International break."


:)


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 15:29

Tarnos15 pisze:Takie info pojawiło się na Around-J, które powołuje się na Gazzette:

"Benatia

Medhi Benatia will be out for a period of a few weeks to a month reports La Gazzetta dello Sport after Juventus yesterday confirmed that the Moroccan international has injured his left thigh during the match vs Inter.

The defender is expected to rejoin the squad for the match vs Udinese on October 15, after the International break."


:)
Rugani lubi to :ok:
Szkoda naszego Marokańca. Lepiej żeby był zdrowy bo obrońcą jest klasowym i nie wiem jak to będzie wyglądało jak nie daj Boże będzie połamany dłużej czy złapie kilka urazów to nie wiem czy go wykupią bo on pewnie ma wykup możliwy po iluś tam występach. Jeszcze się wrzesień nie skończył, a ten już może wypaść na miesiąc.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 19:47

Kurczaki, gosciu jest naprawde dobrym pilkarzem, tylko te urazy... Oby to byla jego pierwsza i ostatnia tak dluga przerwa u nas spowodowana kontuzja.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 21:08

Czyli szybko wskoczył na karuzelę kontuzji :roll: Dobrze, że Marotta zadbał o ten wykup zależy od ilości rozegranych spotkań :pray: Weź daj 22 bańki za kogoś, kto może zagra 8 spotkań :whistle: Szkoda chłopa strasznie. Fajnie się wprowadził, szczerze to widziałem go nawet jak wygryza Barzagliego ze składu.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 21:36

Moje marzenie od czasów gry w Romie. Więc chciałem go bardzo nadal mimo kontuzji, tak jak Khedire rok temu. Obawiałem się urazów, tak jak w przypadku Tunezyjskiego Niemca. Jednak w obu przypadkach liczyłem - łudziłem się - na ich brak. Moje obawy nie są bezpodstawne.::/: Cóż pozostaje wierzyć, że to jedynie zdrowotny falstart jego dalszej pięknej kariery w Juve. :)
Dragon pisze:Szczerze to widziałem go nawet jak wygryza Barzagliego ze składu.
Nie tylko Ty. ;) BTW: Ciągłość BBC zachowana. :cooler:

Ej! @Dragon! Jak tam nowa lista kontuzji, Zacząłeś ją? :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 21:52

Nasza szklaneczka podobno się trochę podczas rozgrzewki naruszyła, ale mecz w PNA rozpoczął i cały rozegrał, zobaczymy czy on podobnie jak Lemina zaraz nie wróći do Vinovo. Info o kontuzji i o tym, ze w ogole nie zagra podawał BEIN. Co prawda zagrał, ale zobaczymy co to będzie...


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 22:06

Robaku pisze:Nasza szklaneczka podobno się trochę podczas rozgrzewki naruszyła, ale mecz w PNA rozpoczął i cały rozegrał, zobaczymy czy on podobnie jak Lemina zaraz nie wróći do Vinovo. Info o kontuzji i o tym, ze w ogole nie zagra podawał BEIN. Co prawda zagrał, ale zobaczymy co to będzie...
[maruda mode on] Meh... jakbyśmy już nie mieli wystarczająco problemów z pomocą tak jeszcze nasz defence się sypie. Z całego bloku obronnego najmniej kontuzjogenny to chyba jest Rugani i chyba Bonu. Benatia - szklanka, Kielon - szklanka, Barza się sypie...

Wiem, że nie powinno być sensu w odpalaniu Benatii do Bayernu, bo to dobry defender, jesli akurat nie ma kontuzji, ale no właśnie. Tak samo nie powinno być sensu ściąganie Caldary z Bergamo już teraz, ale jeśli efektywnie mamy grać Ruganim i Bonuccim, bo reszta albo kumulatywnie albo pojedynczo będzie kontuzjowana to ja już wolę mieć tego młodego Włocha u nas. [maruda mode off]


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 19:44

Benatia napisał na istagramie o wczorajszej akcji
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 19:51 przez MichałJuve124, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ODPOWIEDZ