Miralem Pjanić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 16:21

wtedy jak ten artykuł był pisany to tak było. Obecnie Pjanic wrócił do stylu "podanie do tyłu". Jakby ktoś zaproponował 70-90mln ja bym go pożegnał bez mrugnięcia okiem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 18:11

@Poprostu
Tak z ciekawości - kogo byś zaproponował ewentualnie w miejsce Miralema? Tylko błagam żebyś nie wyskoczył z jakimś Verrattim, bo i tak w obecnym składzie mamy zbyt wielu pacjentów gabinetów rehabilitacji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 19:12

dimebag11 pisze:
13 grudnia 2019, 18:11
@Poprostu
Tak z ciekawości - kogo byś zaproponował ewentualnie w miejsce Miralema? Tylko błagam żebyś nie wyskoczył z jakimś Verrattim, bo i tak w obecnym składzie mamy zbyt wielu pacjentów gabinetów rehabilitacji.
A czy świat się kończy na roli registy? Jeżeli tak to choćby Tonalli byłby spoko albo moje marzenie od 2 lat Luis Alberto. W ogóle to powinniśmy przejść na typowego przecinaka i 2 CM.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 21:02

@Poprostu
Oczywiście, że świat nie kończy się na roli registy, ale część osób tu jakby miała klapki na oczach i wciąż powtarzała "za Pjanica tylko Verratti", dlatego zapytałem jaka jest Twoja propozycja. Tonali wydaje się ciekawą opcją, bo raz, że jest Włochem (a tych niestety mamy z roku na rok mniej w składzie), a dwa łączy pozytywne cechy Pirlo z kimś jeszcze, ale nie potrafię powiedzieć z kim. Luis Alberto to również fajna propozycja, bo gość potrafi posyłać takie piłki z dokładnością do centymetrów, że głowa mała i też chciałem go w Juve, ale nie jestem pewien czy nadawałby się na zastępcę Miralema.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 16:28

Poprostu pisze:
13 grudnia 2019, 19:12
dimebag11 pisze:
13 grudnia 2019, 18:11
@Poprostu
Tak z ciekawości - kogo byś zaproponował ewentualnie w miejsce Miralema? Tylko błagam żebyś nie wyskoczył z jakimś Verrattim, bo i tak w obecnym składzie mamy zbyt wielu pacjentów gabinetów rehabilitacji.
W ogóle to powinniśmy przejść na typowego przecinaka i 2 CM.
Tak grają topowe zespoły w Europie i my też tak powinniśmy grać. A Pjanica to bym pożegnał nawet za 50-60mln po sezonie. Nie wiem czy jemu się po prostu nie chce, czy ma problemy z głową. Umiejętności jak czasem widzieliśmy ma, ale zbyt rzadko je pokazuje.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 17:06

Alexinhio-10 pisze:
14 grudnia 2019, 16:28
Poprostu pisze:
13 grudnia 2019, 19:12
dimebag11 pisze:
13 grudnia 2019, 18:11
@Poprostu
Tak z ciekawości - kogo byś zaproponował ewentualnie w miejsce Miralema? Tylko błagam żebyś nie wyskoczył z jakimś Verrattim, bo i tak w obecnym składzie mamy zbyt wielu pacjentów gabinetów rehabilitacji.
W ogóle to powinniśmy przejść na typowego przecinaka i 2 CM.
Tak grają topowe zespoły w Europie i my też tak powinniśmy grać. A Pjanica to bym pożegnał nawet za 50-60mln po sezonie. Nie wiem czy jemu się po prostu nie chce, czy ma problemy z głową. Umiejętności jak czasem widzieliśmy ma, ale zbyt rzadko je pokazuje.
50-60 to przy obecnych cenach jednak zbyt mało, ale nieregularność Pjanicia sprawia, że gdyby jakieś bolki były gotowe go wziąć za kilkanaście mln więcej, to bym nie płakał. Umiejętnosci ma na pewno duże, ale zbyt rzadko je pokazuje. Teraz to już nawet ma problemy, żeby ze stojącej piłki uderzyć w światło bramki.

Inna sprawa, że jego nieregularność nie jest tajemnicą od wczoraj. Pamiętam, że co bardziej racjonalni kibice Romy od początku, w chwili gdy Pjanic przechodził do Juve, wstrzymywali się z lamentami i wytykali mankamenty Bośniaka. A te były takie same, jak teraz - co z tego, że od święta zagra ekstra piłkę, skoro co kolejnych kilku meczach przechodzi obok gry. Myślę, że głównie przez to nigdy nie będzie można go postawić w jednym rzędzie obok Pirlo czy Xaviego. Tam, gdzie wymieniona dwójka potrafiła samym przyjęciem piłki zgubić rywala i błyskawicznym podaniem uruchomić partnera do przodu (do tego robili to regularnie, nawet gdy mieli zniżkę formy), tam Pjanic oddaje ją do najbliższego partnera, tym gorzej że ostatnio zazwyczaj jest to Bonucci lub De Ligt.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 20:45

vitoo pisze:
14 grudnia 2019, 17:06
Inna sprawa, że jego nieregularność nie jest tajemnicą od wczoraj. Pamiętam, że co bardziej racjonalni kibice Romy od początku, w chwili gdy Pjanic przechodził do Juve, wstrzymywali się z lamentami i wytykali mankamenty Bośniaka. A te były takie same, jak teraz
dlatego 50mln to i tak by było dużo za niego, on zwyczajnie nie jest nawet tyle warty

a zastępstwo? ktokolwiek z ogarniętą głową i jakimiś umiejętnościami, wcale nie musimy grać rozgrywającym a prostopadłe powinien potrafić zagrać każdy z 3 pomocników a nie tylko jeden


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 18:43

Może przeczytasz :prochno:

Dzięki Miralem za wszystko.

Zle na tej wymianie nie powinnismy wyjść, bo gorzej już raczej grać nie można.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 08:25

czy jak go sprzedamy przed 30 czerwca to dokończy z nami sezon czy już nie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 08:57

Maly pisze:
26 czerwca 2020, 08:25
czy jak go sprzedamy przed 30 czerwca to dokończy z nami sezon czy już nie?
Z tego co się orientuje to będzie mógł od razu trenować z Barką.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 09:35

mógł czy musiał? bo zasadniczo nie będzie miał już z nami ważnego kontraktu więc zastanawiam się na jakiej zasadzie mógłby u nas dokończyć sezon... a może w umowie będzie, że umowa już ale transakcja jak otworzy się okno? tak chyba było ze Spinazzolą czy nie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 09:49

Maly pisze:
26 czerwca 2020, 09:35
mógł czy musiał? bo zasadniczo nie będzie miał już z nami ważnego kontraktu więc zastanawiam się na jakiej zasadzie mógłby u nas dokończyć sezon... a może w umowie będzie, że umowa już ale transakcja jak otworzy się okno? tak chyba było ze Spinazzolą czy nie?
Dużo zależy od umowy bo ani FIFA ani UEFA nie unormowały tego. Osobiście nie wyobrażam sobie, że po transferze Pjanic tu będzie bo nikt się nie zgodzi na jego grę przed obawą na jakieś urazy.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 14:29

Odejście Pjanica ma 1 sporą wadę. Rzuty wolne na prawą nogę zostaną już na stałe u CR7. Portugalczyk teraz i tak nie dopuszczał do nich nikogo innego, ale po odejściu Bośniaka nie będzie sensownej alternatywy.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 14:42

Crunny pisze:
26 czerwca 2020, 14:29
Odejście Pjanica ma 1 sporą wadę. Rzuty wolne na prawą nogę zostaną już na stałe u CR7. Portugalczyk teraz i tak nie dopuszczał do nich nikogo innego, ale po odejściu Bośniaka nie będzie sensownej alternatywy.
To niech strzela Dybala z lewki ;) Argument o trzymaniu Pjanicia pt. Przecież on świetnie bije stałe fragmenty już dawno przestał być aktualny. Dziwię się, że wśród kibiców Juventusu są jeszcze osoby, które widzą w Pjaniciu eksperta od wolnych. Przecież on od wielu miesięcy nie jest w tym aspekcie lepszy od CR - tak samo bije po trubunach i piłkarzach w murze jak Portugalczyk.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 18:41

A ile on tych wolnych wykonywał? 1 na ruski rok jak Ronaldo pozwolił, albo nie było go na boisku. Trudno mieć 100% skuteczność, drugiego Juninho nieprędko zobaczymy...
W ogóle oddawanie 99% wolnych Ronaldo to jakiś kiepski żart, już nawet Szczęsny miałby więcej goli z wolnych przy tylu próbach.


Obrazek
ODPOWIEDZ