Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:24

silhouette pisze: Allegri to taktyk i strateg pełną gębą, ale nie ma tego czegos co mial Conte, który trzymał za morde ich wszystkich
Bo nie ma idealnego trenera. Conte za to był/jest betonem.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:09

vitoo pisze:Nie usprawiedliwiajcie zachowania Alvesa. Ja tylko przypomnę, że Brazylijczyk zdecydował się na odejście z Barcelony, gdyż ludzie w Katalonii byli, tu cytat, fałszywi i niewdzięczni. Dodał poza tym, że czuł się nie szanowany, a zarządzający Barcą ludzie nie mają pojęcia o tym, jak traktować piłkarzy. Skoro sam Alves doświadczył tak wielkich przykrości ze strony Barcelony, to tym większa szkoda, że teraz sam traktuje w niefajny sposób swojego pracodawcę i kibiców Juve. Chyba że za miesiąc, na konferencji prasowej w Manchesterze dowiemy się, że w Turynie też był źle traktowany. Gwiżdżę w tym momencie na to, że Dani chodzi przez życie z uśmiechem na ustach, ma poczucie humoru i dystans do wszystkiego. Niech się cieszy życiem, ale niech zwraca uwagę na to co mówi i na to, że pewne słowa mogą być nie na miejscu.

Aha - sportowo niestety stracimy. W Lidze Mistrzów jednak pokazywał swoją wartość.
Podpisuję się rękami i nogami. :ok:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 14:34

Cabrini_idol pisze:Conte za to był/jest betonem.
Allegri jest takim samym jak nie większym przecież ;) nawet SAF, który przeszedł w MU kilka taktyk i formacji zawsze miał skłonności do rzeźników w środku pola i chociażby to było jego betonem... dlatego żeby się rozwijać trzeba zmieniać trenera co jakiś czas ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 15:25

Ja jeszcze tylko chciałem dodać, że skoro oddaliśmy Llorente za darmo do Sevilli, bo "był fajnym, bezproblemowym gościem", to Alves nie jest fajnym gościem, przez tydzień wylał nam na łeb tyle paszkwili, że jak go oddamy za darmo (bez podania faktycznej przyczyny) to poczuję się wyruchany.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 15:31

A tu się zgadzam, nawet Guardiola jest betonem, z tą swoją tiki-taką, posiadaniem piłki, pierdyliardem podań. W międzyczasie przeoczył, że piłka nastawiła się w pewnym okresie na ryglowanie bramki, dyscyplinę taktyczną i grę z kontry ( tak jego Bayern wyeliminował Real, a także Juventus w pierwszej połowie w Monachium obnażył jego styl ). Stąd też takie, a nie inne wyniki w City czy brak LM w Bayernie. A zgliszcza po nim ( i Vilanovie ) wyglądały tragikomicznie w meczu na San Siro za Martino, gdzie Milan ich pyknął 2:0, bardzo cienkim składem.
Stąd też wyżej stawiam Barcelone Enrique z 2015 roku, bo tamta drużyna potrafiła oddać na kilka-kilkanaście minut inicjatywę rywalowi, bo każda drużyna potrzebuje trochę oddechu, reorganizacji, przeczekania.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 17:28

Jak City nie da nam 30 milionów funtów to trzymać <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na trybunach przez rok. Za te wszystkie wypowiedzi zakończmy mu karierę :)


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 17:31

albertcamus pisze:Jak City nie da nam 30 milionów funtów to trzymać <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na trybunach przez rok. Za te wszystkie wypowiedzi zakończmy mu karierę :)
Też o tym myślałem. Rok na trybunach oznaczałby dla Alvesa koniec kariery. Zresztą wczorajsze słowa mogą oznaczać ze rozmowy z zarządem nie poszly po jego myśli.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 18:30

albertcamus pisze:
Maly pisze:
Tony Montana pisze:Zupełnie nie rozumiem krytyki z jaką spotyka się ten gość od początku pobytu w Juve
po prostu kibice z JP lubią drewniaków a nie zawodników z bajeczną techniką ;)
Może po prostu kibice z JP są normalni i kochają zawodników, którzy zostawiają serce na boisku, a nie ślinią się do jakiegoś Brazola, który ma wszystkich i wszystko w dupie.
Ja tam mam gdzieś czy zawodnik walczy na boisku czy nie - żaden piłkarz nie jest ważniejszy, niż klub. Piłkarze odchodzą, klub zostaje i koniec końców liczy się stan pucharów w klubowej gablocie.

Owszem ja też lubię walczaków, fajnie się ich ogląda, ale jeszcze bardziej lubię piłkarzy z odpowiednimi umiejętnościami na boisku.
W ogóle wybranie Mandżukicia na piłkarza sezonu to dla mnie jakaś paranoja, ja wiem dlaczego został wybrany, bo zostawiał na boisku serce i walczył, ale to nie był plebiscyt na największego walczaka tylko na najlepszego piłkarza. Gdzie mu do Igły, Sandro czy Buffona?

Generalnie wszyscy są miło zaskoczeni bo jakoś ogarnął zupełnie nietypową dla siebie pozycję, ale nie czarujmy się żadnej rewelacji tam nie robił, bramkę strzelił piękną w finale LM i to zaćmiło trochę obraz, ale dwukrotnie zawalił w akcjach bramkowych dla Realu gdy właśnie zabrakło mu chęci pobiegnięcia za piłka i walki (czyli elementu, w którym miał błyszczeć, szczególnie przy 3 golu czekał na tę piłkę jak nie wiadomo na co, padła bramka i było pozamiatane).


Nie wiem na ile to co przecieka do mediów jest prawdą, czy Dani faktycznie gdzieś otwarcie źle o nas mówi, ale ci którzy cieszą się z odejścia "emeryta" to :facepalm:
Gwarantuję wam, że nikt lepszy na jego pozycję nie przyjdzie, dodatkowo jego odejście rozpieprza nam całkowicie okienko, bo musimy szukać 2 prawych obrońców - środki na wzmocnienie skrzydeł spadają, a jestem pewien, że na prawą stronę do pierwszego składu przyjdzie jakaś opcja low-cost za 10-20 melonów w dodatku o gorszej jakości i jak znam życie to tych kilkunastu melonów akurat braknie, żeby sypnąć jakiemuś topowi porządnym kontraktem. Jeśli Dani odejdzie za darmo to już w ogóle dramat :facepalm:

Będzie jak z Llorente, którego oddaliśmy za darmo, wywalił nas z LM niejako (2 miejsce cięższy rywal) a na koniec po fatalnym sezonie (38 spotkań 5 bramek, jak inaczej to nazwać w przypadku napastnika?) Sevilla sprzedała go dalej za 6 melonów. Można? Można, a od nas odchodził po znacznie lepszym sezonie. Ciekawy jestem na ile te "dobre relacje" zdadzą się przy ewentualnym transferze N'zonziego bo na jakąś promocyjną cenę się nie zanosi :rotfl: Facet 2 lata w poważnej piłce, za chwilę 29 lat, ale biznes jest biznes - płacisz klauzulę, albo do widzenia.


Idąc takim tokiem rozumowania, że kochamy zawodników, którzy walczą to może ściągniemy sobie z 11 Padoinów? Zostawiał serducho na boisku, lipy nie odwalał, byłby wdzięczny za możliwość gry w tak prestiżowym klubie do końca życia, złego słowa by na nas nie powiedział. A może przerzucimy się na A-klasę tak to dopiero jest prawdziwa walka i zaangażowanie, dodatkowo piłkarze nie grają za kasę tylko z miłości do klubu spełnienie marzeń dla niektórych tutaj :hellyes:


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 16:21

kto sie gorzej rozstał z nami, on czy Pogba?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 09:09

a co masz do Pogby bo nie rozumiem? co zrobił nie tak?

ogólnie to zawsze mi się podobało, że z Juve ci co grali odchodzić nie chcieli mimo "lepszych ofert", każdy chwalił rodzinną atmosferę etc ale za Allegriego coś się zmieniło - Tevez skraca ustalony pobyt o rok, Pirlo rok wcześniej odchodzi "za porozumieniem stron", Vidala sprzedajemy w niejasnych okolicznościach za żadną super ofertę, Pogba odchodzi do klubu bez pucharów, Dybala gotowy odejść jeśli nie będzie podwyżki, Alves ucieka niemal w stylu Teveza, Bonucci niejasny od roku a tak na prawdę ciekawe kto jeszcze robi dobrą minę go złej gry...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 09:19

ktoś ma sygnaturze na naszym forum napisane, zero szacunku do Pogby, jeszcze gdzies tam wyczytałem ze zle się zachowal odchodząc od nas... wiec pytam, który wypadl gorzej

a co do trenera

może on wlasnie trzyma ich twardą ręką dlatego taka atmosfera, a nie Antonio jak nie którzy tutaj twierdzą, poza tym to za jego kadencji mamy 2 finały w 3 lata :roll:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 09:25

Maly pisze:ogólnie to zawsze mi się podobało, że z Juve ci co grali odchodzić nie chcieli mimo "lepszych ofert", każdy chwalił rodzinną atmosferę etc ale za Allegriego coś się zmieniło - Tevez skraca ustalony pobyt o rok, Pirlo rok wcześniej odchodzi "za porozumieniem stron", Vidala sprzedajemy w niejasnych okolicznościach za żadną super ofertę, Pogba odchodzi do klubu bez pucharów, Dybala gotowy odejść jeśli nie będzie podwyżki, Alves ucieka niemal w stylu Teveza, Bonucci niejasny od roku a tak na prawdę ciekawe kto jeszcze robi dobrą minę go złej gry...
Conte też skrocil swój pobyt. Ten Allegri jest niemożliwy !


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 09:30

Ale po co zadajesz głupkowate pytania? Czy Pogba najeżdżał na klub jak Alves przed odejściem? A po? Raczej ciepło wypowiada się o Juve do dziś.
A, że rozkręcono akcje marketingową i Paul z Mino od początku wiedzieli, że odchodzą ( Marotta też wiedział )? Owszem, wszystko kosztem kibiców ( głównie Juventusu ), no ale takie czasy.
Jednocześnie Raiola mówił przy okazji wypowiedzi o młodym Gigim, że Pogba chciał już odejść w 2015 roku. Najprawdopodobniej Marotta prosił go o zmianę zdania, bo wystarczającym ciosem było odejście Vidala, Teveza i Pirlo.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 10:45

Marat87 pisze:Najprawdopodobniej Marotta prosił go o zmianę zdania
zdaje się, że nawet sam Marotta (albo Raiola) o tym mówił, że była taka prośba i PP się szybko zgodził

@wagner: no widzisz, nawet Conte ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:14



Obrazek
ODPOWIEDZ