Simone Zaza

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 08:25

Dybala 4ever pisze:
Makiavel pisze:Pajac! Pajac! Pajac! Za tego karnego Conte powinien mu solidnie palnąć w ten zakuty, łysy, pusty łeb.

Oj chłopie. Zaza chyba dostał tytuł magistra, bo Ty masz doktora. Obaj studiujecie na WSP- Wyższej Szkole Pajacowania :lol: .

Tak na poważnie, Włosi wtapiają karne, a Ty winisz tylko Zazę. Na każdym kroku deprecjonujesz jego i Mandżu. Gloryfikujesz tylko Moratę. To jest naprawdę już chore, że masz takie kompleksy i fanbojstwo.
Yyy...nie chcę tutaj nikogo bronić, ale dlaczego ktoś miałby się użalać nad karnymi Pelle czy Darmiana na forum Juventusu? To chyba oczywiste czemu napisał akurat o nim. Mamy w drużynie napastnika, który podobno chciałby się przebić do podstawowego składu, a tak naprawdę nie daje żadnej gwarancji. Może nazywanie Zazy baobabem jest trochę prymitywnym stwierdzeniem, ale z drugiej strony co on takiego potrafi? Z piłką przy nodze wygląda jak Chiellini a do bycia taką dziewiątką jak Mandżukić też mu sporo brakuje. Wczoraj nawet nie musiał biegać, miał za zadanie kopnąć stojącą piłkę w światło bramki - jak to się skończyło, wszyscy wiemy.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 10:37

Wczoraj nawet nie musiał biegać, miał za zadanie kopnąć stojącą piłkę w światło bramki
Oczywiście nigdy żaden dobry piłkarz nie pomylił się przy karnym tylko Simone. Oczywiście dla Zazy to na pewno była komfortowa sytuacja żeby wejść tylko na karnego i nawet piłki wcześniej nie dotknąć. Jakby chociaż on w swojej karierze strzelał w jakimś klubie etatowo karne ale to nigdy nie była jego domena i nazywanie go pajacem za to to chyba objawy jakichś kompleksów.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 10:50

Po meczu z Napoli inaczej śpiewaliście ;) Typowe Polskie popadanie z skrajności w skrajność. Jeszcze niedawno każdy domagał się go w składzie dziwiąc się że więcej szans dostaje Morata.

Wpuszczenie piłkarza tylko na karne to nie najszczęśliwszy pomysł, bo presja jest niesamowita. Jeśli Conte chciał to zrobić, to mógł go wpuścić z 10 minut wcześniej.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 11:37

Zaza przypajacował - i temu się zaprzeczyć nie da. Ale nie gorzej, niż Pelle.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 14:46



vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:08

Juz tak nie cisnijcie po tym Zazie. Trochę przypajacowal, ale generalnie wszystko zrobił dobrze poza strzałem: zmylil i położył Neuera koncertowo. Gdyby walnąl ciut niżej to pewnie wszyscy by się tym karnym zachwycali. Aż tak dużo znowu się nie pomylił, a i większym od niego zdarzało się przestrzelic jedenastkę. Karny Pelle był o niebo gorszy.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:18

Dokładnie.

Uczył się od mistrza, ale trochę za dużo siły.



Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:20

cziro pisze:Dokładnie.

Uczył się od mistrza, ale trochę za dużo siły.

nie był Pogba już tu kiedyś krytykowany za strzelanie tak karnych? Jak dla mnie zbędna błazenada. Karny to karny i powinien być strzelany pewnie. Strzela się w bramkę i jeżeli bramkarz wybroni (patrz. Błaszczu) to pół biedy, ale jak napalasz się to nie wiem na co liczysz? Na strzał od poprzeczki?


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:33

vitoo pisze:Juz tak nie cisnijcie po tym Zazie. Trochę przypajacowal, ale generalnie wszystko zrobił dobrze poza strzałem: zmylil i położył Neuera koncertowo. Gdyby walnąl ciut niżej to pewnie wszyscy by się tym karnym zachwycali. Aż tak dużo znowu się nie pomylił, a i większym od niego zdarzało się przestrzelic jedenastkę. Karny Pelle był o niebo gorszy.
Nie tyle ciśniecie a śmieszkowanie. Ogólnie nie uważam, że trzeba jakoś specjalnie rozwijać temat karnych, bo obie drużyny spisały się w karnych poniżej krytyki. Na tle Naszej reprezentacji albo Portugalii, albo chociaż Szwajcarii to wypadli bladziutko. Karne to loteria jak mówią tutaj, a Niemcy wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Mi najbardziej szkoda jest Buffona.

Ostatnio nawet Messi i Vidal nie trafili karnego w Copa, więc nie uważam, że Pelle lub Zaza są gorsi. Efekt taki sam - pudło. A że internety są bezlistosne to już inna historia.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 18:16

arturjuve pisze:
vitoo pisze:Juz tak nie cisnijcie po tym Zazie. Trochę przypajacowal, ale generalnie wszystko zrobił dobrze poza strzałem: zmylil i położył Neuera koncertowo. Gdyby walnąl ciut niżej to pewnie wszyscy by się tym karnym zachwycali. Aż tak dużo znowu się nie pomylił, a i większym od niego zdarzało się przestrzelic jedenastkę. Karny Pelle był o niebo gorszy.
Nie tyle ciśniecie a śmieszkowanie. Ogólnie nie uważam, że trzeba jakoś specjalnie rozwijać temat karnych, bo obie drużyny spisały się w karnych poniżej krytyki. Na tle Naszej reprezentacji albo Portugalii, albo chociaż Szwajcarii to wypadli bladziutko. Karne to loteria jak mówią tutaj, a Niemcy wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Mi najbardziej szkoda jest Buffona.

Ostatnio nawet Messi i Vidal nie trafili karnego w Copa, więc nie uważam, że Pelle lub Zaza są gorsi. Efekt taki sam - pudło. A że internety są bezlistosne to już inna historia.
No więc właśnie. Szkoda tylko, że wszystkie działa wymierzone są obecnie w Zazę, skoro wielu wczoraj nie popisało się w serii jedenastek. Tak jak mówiłem, poza strzałem Simone zrobił wszystko bardzo dobrze bo Neuer nie wytrzymał napięcia. Szkoda tylko, że sam Zaza też i ostatecznie przesadził ze strzałem. Ale nie zamierzam go na siłę bronić bo sam od początku mam co do jego umiejętności mieszane odczucia.

A co do Buffona to sytuacja identyczna jak w Superpucharze Włoch z Napoli, kiedy Gigi wyciągnął bodajże trzy jedenastki, a nasi i tak się postarali, żebyśmy przegrali. Wielki żal Buffona bo może się dwoić i troić, a czasem i tak to jest za mało.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 20:05



Fajna kompilacja... :rotfl:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 20:59

Kucharius1 pisze:Wpuszczenie piłkarza tylko na karne to nie najszczęśliwszy pomysł, bo presja jest niesamowita.
powody były dwa - Zaza ma dobry strzał oraz Chiellini lepiej żeby nie kopał karnych bo każdy wie jak drewniane są jego strzały
ForzaItanimulli3vujcm pisze:W rzucie karnym chodzi o to by trafić, to jest najważniejsze! (...) Zazie piłka najzwyklej w świecie zeszła - zdarza się.
piłka to zeszła Pelle a nie Zazie, Zaza przypajacował, ma świetnie ułożoną lewą nogę i zamiast po prostu podejść i kopnąć silnie w któryś róg to zrobił z siebie i Conte głupków ;]
vitoo pisze:generalnie wszystko zrobił dobrze poza strzałem: zmylil i położył Neuera koncertowo. Gdyby walnąl ciut niżej (...)
bzdura - gdyby chodziło o zmylenie bramkarza to wtedy strzał jest stosunkowo lekki i nie do końca precyzyjny - musisz po prostu trafić w drugą część bardzo dużego prostokąta ;] tym się ten karny różnił od karnego Pogby... a Zaza co zrobił? chciał chyba przerwać siatkę pod samą poprzeczką... tragedia

oczywiście to, że Włosi odpadli to nie jego wina bo nie on sam siebie wpuścił na boisko (mimo, że np Immobile zdaje się trochę karnych w życiu strzelił) ani też nie tylko on nie trafił - obwinia się jego z prostego powodu - wszedł bo miał zrobić różnicę na plus


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 01:34

Robienie winowajcy porażki z Zazy to głupota. Karne to loteria. Oprócz niego nie strzeliło jeszcze 6 zawodników więc pożywkę media mają. Sposób może głupi, ale dajcie spokój...taki boski dzieciak jak Messi też karnych zmarnował sporo, a pozycje przy strzale i sam sposób wykonywania jak najbardziej prawidłowy. Śmiać mi się chce bo Pogbuś wykonuje te swoje karne w podobny durny sposób i też już raz przestrzelił.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 09:26

vitoo pisze:Juz tak nie cisnijcie po tym Zazie. Trochę przypajacowal, ale generalnie wszystko zrobił dobrze poza strzałem: zmylil i położył Neuera koncertowo. Gdyby walnąl ciut niżej to pewnie wszyscy by się tym karnym zachwycali.
vitoo, nie. To, co zrobił, było po prostu nieodpowiedzialne i głupie. Położył to on sam siebie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 12:30

Jedyny pozytyw jaki widzę po czasie jest taki, że może Zaza palnie sobie mocno w łeb, zacznie myśleć i zgoli brodę (priorytet). Włochowi brakuje umiejętności, ale to głowa jest i była jego największym problemem. Może tą traumą się wyleczy.


ODPOWIEDZ