Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2019, 17:54

dzodzik pisze:
24 grudnia 2019, 19:26
Mario został kolegą Benatii podobno sprzedaliśmy go za 5,5 miliona euro.
No wlasnie - sprzedalismy, czy nie? Bo w jednym miejscu czytalem, ze poszedl za 5,5mln. a w innym, ze po prostu kontrakt zostal rozwiazany.


A jesli chodzi o samego zawodnika, to moim zdaniem byl to niepotrzebny zakup. W ilu spotkaniach przesadzil o losach meczu? Chyba wystarczy palcow u jednej reki... A jesli juz, to trzeba bylo go sprzedac po Mistrzostwach Swiata, jak byl na niego totalny hajp.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 12:31

Jacky pisze:
28 grudnia 2019, 17:54
dzodzik pisze:
24 grudnia 2019, 19:26
Mario został kolegą Benatii podobno sprzedaliśmy go za 5,5 miliona euro.
No wlasnie - sprzedalismy, czy nie? Bo w jednym miejscu czytalem, ze poszedl za 5,5mln. a w innym, ze po prostu kontrakt zostal rozwiazany.
No to jest trochę dziwne - Katarczycy podali info o wolnym transferze, ale mimo to Juve ma dostać za niego 5,5mln?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 16:56

nie, rozwiązali kontrakt z nim. Nic za niego nie dostaniemy.


matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2019, 13:10

Maly pisze:
27 grudnia 2019, 15:08
De Ceglie też zostawiał serce na boisku, chwilę po przedłużeniu kontraktu przestał u nas grać i odszedł od nas bez odstępnego... nie sądziłem, że tyle ich łączy ani też, że można ich tak skrajnie różnie postrzegać
Bo Mario był lepszym zawodnikiem.


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2019, 14:59

lepszym ale obaj byli za słabi na Juventus w którym przyszło im grać ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 20:07

Mandżukic rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z katarskim klubem, krążą plotki, że Benevento chce go zakontraktować.


Obrazek
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 10:59

MRN pisze:
05 lipca 2020, 20:07
Mandżukic rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z katarskim klubem, krążą plotki, że Benevento chce go zakontraktować.
Fajnie byłoby go znowu oglądać na boiskach Serie A. Jestem zdania, że wciąż ma wiele do zaoferowania, więcej niż Ibra.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 11:17

harcownia pisze:
06 lipca 2020, 10:59
MRN pisze:
05 lipca 2020, 20:07
Mandżukic rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z katarskim klubem, krążą plotki, że Benevento chce go zakontraktować.
Fajnie byłoby go znowu oglądać na boiskach Serie A. Jestem zdania, że wciąż ma wiele do zaoferowania, więcej niż Ibra.
Mi gdzieś z kolei mignęło, że Milan chce go właśnie sprowadzić w miejsce Ibry. ;)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 14:40

Antichrist pisze:
06 lipca 2020, 11:17
harcownia pisze:
06 lipca 2020, 10:59
MRN pisze:
05 lipca 2020, 20:07
Mandżukic rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z katarskim klubem, krążą plotki, że Benevento chce go zakontraktować.
Fajnie byłoby go znowu oglądać na boiskach Serie A. Jestem zdania, że wciąż ma wiele do zaoferowania, więcej niż Ibra.
Mi gdzieś z kolei mignęło, że Milan chce go właśnie sprowadzić w miejsce Ibry. ;)
Dałby tam radę, chyba. W sumie nie wiem jak wygląda aktualnie jego forma. Zlatan to aktualnie już bardziej marketing niż zawodnik, który mógłby pociągnąć taki klub za uszy. A myślę, że tak właśnie go postrzegali - przyjdzie Zlata i ogarnie wszystko. Tym czasem tam pół składu jest do przemodelowania. Jeśli miałby im kto dogrywać to zarówno Zlatan jak i Mario mogliby tam błyszczeć, ale to wciąż wg mnie poziom na 5-6 miejsce i LE niż LM.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 14:54

harcownia pisze:
07 lipca 2020, 14:40
Antichrist pisze:
06 lipca 2020, 11:17
harcownia pisze:
06 lipca 2020, 10:59
Fajnie byłoby go znowu oglądać na boiskach Serie A. Jestem zdania, że wciąż ma wiele do zaoferowania, więcej niż Ibra.
Mi gdzieś z kolei mignęło, że Milan chce go właśnie sprowadzić w miejsce Ibry. ;)
Dałby tam radę, chyba. W sumie nie wiem jak wygląda aktualnie jego forma. Zlatan to aktualnie już bardziej marketing niż zawodnik, który mógłby pociągnąć taki klub za uszy. A myślę, że tak właśnie go postrzegali - przyjdzie Zlata i ogarnie wszystko. Tym czasem tam pół składu jest do przemodelowania. Jeśli miałby im kto dogrywać to zarówno Zlatan jak i Mario mogliby tam błyszczeć, ale to wciąż wg mnie poziom na 5-6 miejsce i LE niż LM.
Nie chcę brnąć w mały offtop, ale mam zgoła odmienne zdanie odnośnie Mandżukicia w Milanie. Tzn. nie sądzę, żeby dał temu klubowi coś więcej, niż Zlatan. Jeden i drugi już zaliczyli emeryturę - odpowiednio w Stanach i Katar - więc szczerze mówiąc, dziwię się, że Milan interesuje się takimi graczami. Nie jest to moim zdaniem droga, która pozwoli im wrócić na szczyt. I o ile jeszcze przyjście Zlatana można było jakoś bronić kwestiami marketingowymi i tym, że jego postać mogłaby niektóre drużyny paraliżować, o tyle totalnie nie rozumiem idei sprowadzania Mario. Tym bardziej, że Chorwat - w przeciwieństwie do Zlatana - nigdy nie posiadał takiego magic skilla, nie minie sam kilku rywali, nie zrobi rajdu, nie podrybluje. Jest totalnie zdany na podania partnerów. Już w Juventusie z Costą, Dybalą i CR7 bywało z tym różnie, a co dopiero z takimi kolegami, jakich miałby w Milanie. ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 16:07

Ludzie on nie gral rok w pilke... Jaki Milan? Jakie Benevetto?

Zlatan w USA odbudowywał się po kontuzji i zamiatał ligą a MM to emeryt który w Katarze tak jak i wszędzie wcześniej miał problem żeby zdobyć gola, po co on komuś? Allegri bez klubu więc i jego nikt nie zatrudni


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 10:45

Agent Mario Mandżukicia pisze:Nie zmuszajcie mnie do mówienia o jego odejściu z Juve. Mario sam nie chce tego robić i prawdopodobnie ma rację. Osobiście nigdy nie udzielił żadnego wywiadu po tym wszystkim - dokładnie dlatego, że woli w ogóle nie poruszać tego tematu. Mario teraz czeka na drużynę, która uwierzy w niego tak jak Milan w Ibrahimovicia
szkoda, z chęcią bym poczytał czy tylko Allegri utrzymywał go w Juve czy jeszcze ktoś z zarządu, albo chociaż jaki to Sarri zły, że nie dał mu szansy albo i oszukał jak Cana... każdy smaczek byłby ciekawy wydaje mi się ;)

a tymczasem niech czeka na ten klub dalej ;) może jak dobije poziomem do butów Ibry to uda mu się znaleźć


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 10:53

Czy on dobije poziomem do Ibry czy nie to nie ma żadnego znaczenia. Mandżu jaki był to jednak darzył i darzy nasz klub szacunkiem a kibice też nie nie pozwolą na niego złego słowa powiedzieć. W mojej opinii jego odejście było słuszne ale sposób pozostawia wiele do życzenia, on chyba na to nie zasłużył.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 11:12

Viaggiatore pisze:
27 listopada 2020, 10:53
Czy on dobije poziomem do Ibry czy nie to nie ma żadnego znaczenia. Mandżu jaki był to jednak darzył i darzy nasz klub szacunkiem a kibice też nie nie pozwolą na niego złego słowa powiedzieć. W mojej opinii jego odejście było słuszne ale sposób pozostawia wiele do życzenia, on chyba na to nie zasłużył.
Z drugiej strony też do końca nie znamy okoliczności jego odejścia. Sarri miał prawo stwierdzić, że Mandżukicia nie potrzebuje i o ile był wobec niego szczery od samego początku (a chyba nie mamy powodów, by zakładać, że było inaczej), to Mario doskonale wiedział, co go czeka. Jeśli mimo to postanowił zaprzeć się i zostać, to na własną odpowiedzialność, a klub nie był w stanie nic zrobić, żeby jego odejście wyglądało lepiej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 11:31

Nie wiemy, my nic nie wiemy ale też należy brać pod uwagę innych zawodników : Del Piero, Benatia, Can....może i Sarri był szczery wobec niego od początku ale też Mario jakoś specjalnie nie zapierał się jak Khedira i odszedł kiedy tylko była ku temu okazja.


Obrazek
ODPOWIEDZ